Aynı rüyayı 3 kere gördüm..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar gördüğüm rüyaya en yakın bölüm olarak burası olduğunu sanıyorum eğer ki yanlış bir bölümde ise admin arkadaşlardan doğru yere taşımalarını rica ediyorum neyse başliyim..

Sanırım 2 hafta öncesinde gördüm ilk kez.Cinler ile ilgili 2-3 konum var ama bu sanırım alakasızdı ama anlatmak istedim.

Tek hatırladığım yer olarak yeşillik bir alan sanki dağın zirvesi yemyeşil her yer ve orda küçük bir delik gibi birşey var eğilerek girebiliyorsun girincede çok büyük bir yer çıkıyor karşıma.Sanki düğün salonları olur ya o büyüklükte ama eski taşlarla kaplı penceresi olmayan yani tek girişi olan bir yer.Tam deliğin ilerisinde küçük bir deelik gibi bir yer var solunda bir taş büyük sağında da boşluk neyse ben elimi uzatıyorum küçük küçük altınlar çıkıyor 1-2-3 poşet dolusu altın ama poşet dediğim eski zamanlarda kullanılan kağıttan poşete benzer birşey var ya sikke mi ne koyuluyordu ismini bilmiyorum ondan ve onları da başkaları tutuyor birden başkaları geliyor ve ben hiç korkmuyorum sanki onlar yanımda hep varlarmış onlarla girmişim gibi devam ediyorum.

En sonunda altınlar doluyor küçük küçük parçalar kalıyor onlarla uğraşmıyorum hemen biraz daha sola kayırdığım da elimi bir taç geliyo tamamen altın kaplamalı tertemiz ilk bunu bana koy elleme diyorlar ama ben ya başkası gelirse alırsa bunu diye almak istiyorum saklamayı deniyorum ama olmuyor sonrasını hatırlamıyorum o taça ne olduğunu.

Tam o yerde sofra kuruluyor birden arkama baktığımda uzun beyaz örtülü masa her tarz yemek var hayatımda görmedim hiç birini.Kalabalık oluyor herkes oturuyor masaya 13-14 yaşlarında birisi geliyor hani filmlerde ruhlar olur ya hafif saydam görünümde öyle bir çocuk kısa saçlı beyaz tenli tatlı birisi.Orda konuşuyor hatırladığım kadarıyla ben burada eskir kaldım ben buranın kralıydım ama burdan çıkamıyorum ölümle yaşamın arasında kaldım gibi bir cümle kuruyor benim hatırladığım cennetle cehennemin arasındayım demesi ama tam emin değilim.Burda kalıyor herşey küçük küçük ayrıntılar da var aklımda ama ne kadar doğru tam bilmiyorum.

İşin ilginç yanı ilk gördüğüm de nerdeyse hatırlamıyordum bile uyandığımda.Rüyadır diyip geçtim aklıma bile gelmedi ama 3 kez aynı şeyi görünce anlam veremedim..

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Yöneticilere şikayet butonunda yazdım konuyu yanlış yerde açmışım bu konuyu silebilirsiniz arkadaşlar diğer bölümde açtım ve cevaplarda geliyor

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
ben rüyaların anlatılmaması gerektiğini düşünüyorum

AJA

Elit Üye
Rüyayı yorumlamak burada yasaktır.bu yüzden yorumunu yapmakta uygunsuz.
Bir rüyayı defalarca görebilirsiniz.Hatta aynı mekan aynı konu ve aynı kişileri de görebilirsiniz bir kaç kez.Bu pek anormal bir durum değildir.

İyi forumlar :)

• Beğendim
Tepkiler: Ori

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
rüyanında deja vu su var ayrıca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...