Spiritüel bir yaratıcı olmak için belli başlı beş inanç...

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici

..............................Spiritüel bakis açisindan siz her zaman bir yaraticisiniz. Yasaminizdaki en minicik durum oradan yaratılmamıştır, farkındalık olan realite kaynagından burada yaratılmıştır. Maddi dünyanın seylerin gerçeklesmesine neden olduguna inanan insanlar bilinçsiz yaratıcılardır kendi yaşamlarının yazarları olma sorumluluğunu üstlenmezler.
Hepimiz doğanın düşündüğümüz, diledigimiz, hayal ettigimiz ve hissettiğimizden bağımsız olarak işlediğine inanmaya şartlandırıldığımız için, realitemizin yazarlığına sahip çıkma, andan ana niyetlerimize sunulan yeteneğimiz tarafından beslenen kademeli bir süreçtir.

Ruhla bağlantınızı gelistirmek için, bu 5 ana inanci zihninizde tasiyin :

1. Ben boş bir kabim. Her gün ilham beni doldurur, ancak bana gelen herhangi bir şeye tutunmak için burada değilim.

2. Bir durumdan diğerine enerji aktarmak için buradayım. Umutla, enerjiyi düşük bir halden yüksek bir hale çıkarıyorum, çünkü amacım her şeyi ruha doğru yönlendirmek.

3. Realitenin akışını kontrol etmemeliyim, ruhun bana talimat verdigi yerde, eğilirim.

4. Egom degil, ruhumun doluluğu verir.

5. Yaratılışın kaynağından yaşarsam, bana sadece iyi şeyler gelir. Ruhtan gelen her şey sevgiden gelir.

Bu inançlara sahip çikmak ve sizin için islemesini sağlamak ruhun size yardım edebilecegi amaçtır : Kendinizi bos bir kap olarak imgeleyin ve bırakn her anda ruh sizi doldursun.

Alıntı