Dün gece yaşadığım ve etkisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
Öncelikle herkese iyi forumlar. Yönetimdeki arkadaşlar ve aktif üyeler belki hatırlarlar benim daha önce yazıp paylaştıklarımı. Hala bazı şeyler konusunda net olamasam da malesef yaşananlar insanı bir anda farklı düşüncelere ve boyutlara götürüyor. Senelerce panik atak tedavisi gördüm ve çare olmadı geçmedi. Geçti dediğim her anda yeniden başladı. Sonra bu panik atak diye adlandırdıkları şeylerin cinlerden kaynaklandığını söylediler. Evet bazı olaylar yaşadım ama hep beynimin oyunları diyerek üstünü kapattım. Ta ki düne kadar. Dün sevdiğim ama asla birlikte olamayacağımıza inandığım biriyle uzun bir aradan sonra yemekteydim. 2 saat sonra boğazıma yine bişeylerin çöktüğünü hissettim ve gözlerim yaşardı nefes alamadım. Boynumdaki fuları çıkartmaya çalıştım ellerim tutmadı. Karşımdaki kişi olduğu yerden kalktı ve boynumu çözmeye çalıştı fuları çıkarttık ama ben hala nefes alamıyordum yine panik atağım geldi dedim içimden yaklaşık yarım saati buldu kendime gelip konuşabilmem. Ardından kalktık ve eve gittim. Yatağıma girdim yattım. Ve gece üzerimde bir ağırlıkla gözlerimi açtım hareket edemiyordum. Sırt üstü yatmıştım dönemiyordum ve üzerimdekii şeyi gördüm. Daha önce de görmüştüm fakat hiçbi zaman bu kadar net değildi. Sadece git diyebildim. O anı buraya olduğu gibi aktarmam yazmam imkansız biliyorum. İri nerdeyse tavana kadar uzanan birşey vardı ve bana bakarak bana sahip oluyordu bunu hissediyordum. Rüyamı değil mi diye emin olmak istedim tv ye baktım açıktı geri gözümü kapatıp evde olan arkadaşıma seslendim ama nafile çıkaramadım sesimi ve tekrar git dedim. Rahatladığımda odamda herşey aynıydı ve kaskatı kesilmiştim. Hareket edemedim çok yorgundum sadece ve bitkin...Şu an işyerindeyim ve ne yürüdüğüm ben ne baktığım ben ne de konuştuğum ben. Hala nefesim kesiliyor ve çıkamadım dün olanların etkisinden. Bana ne bilgi verirsiniz bilmiyorum ama bu yaşadığım şeyden sonra hayatımın tekrardan kötü olmasından korkuyorum....

nil73xx

Kayıtlı Üye
anlattıklarınız karabasana benziyor ama tam olarak bilemiyorum tabiki.bende buna benzer bir olay yaşamıştım çok uzun zaman önce psikolojik olarak kendimi baskı altında hissettiğim dönemlerdi.umarım geçici bir durumdur

Juithe

Kayıtlı Üye
İş
Tattoos' helper!(;
Bende karabasan oldugunu düşünüyorum çünkü günümüzde bilimsel olarak Uyku Felci diye tabir edilir. Bu durumda uyandıktan sonra kişi, bilinci yerinde olsa bile kımıldayamaz,hareket edemez.
Geçici bir durumdur büyük ihtimal.

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
karabasan bildiğim kadarıyla uyku halinde oluyor.ben gözümü açtığımda karşımda net olarak başka birşey gördüm.daha önce yaptırdığım bakımlarda üzerimde varolan varlıkları söylemişlerdi zaten.ama bu şekilde net ilk kez oldu.ve tekrarından korkuyorum.

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Karabasan adlı cin şimdi gelip kesin birileri psikolojik diyecek sen onlarada bakma bu cinler meraklıdır ara ara ziyaret yapar çoğu gelip geçicidir ama kafaya taktıysa devamlı yapar müslümansanız koruma duaları okuyup yatın yatarken kıbleye dönük mümkünse ve sırtüstü yatmayın.

nybergsund

Kayıtlı Üye
Öncelikle çok geçmiş olsun size anlattığınıza göre diğer yorum yapan arkadaşların anlattığı gibi bu SEMUM denilen halk arasında da KARABASAN adıyla anlandırılan bir cin türü.Gördüğünüzü söylediğinize göre benim size tavsiyem eğer imkanınız varsa geçen senelerde yayınlanan SEMUM isimli filmi seyredip orada birbirinden bağımsız onlarca kişiye bunu tarif ettirip bu filmde olan varlığı 3 boyutlu olarak anime etmişler. İzledikten sonra eğer gördüğünüz varlık buysa ki benim tahminimce de bu bir an evvel çaresine bakmanızı tavsiye ederim.Yine çok çok geçmiş olsun

nybergsund

Kayıtlı Üye
Hatta ve hatta bu dediğin sahne yani yemek yerken boğazına ağırlık çökmesine benzer bir sahne filmin içinde de var onu da bu varlığın yaptığını gösteriyor.Bence bu filmi izle en azından fikir sahibi olursun.

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
Yazmadan önce çok tereddüt ettim sebebi de birçok kişinin psikolojik deyip geçmesi korkusu. Zaten psikolojik olduğunu düşündüğüm evreleri çoktan geçtim ki bunun tedavisini oldum. Çünkü bu tarz şeyleri sanırım sadece yaşayanlar biliyor. Psikolojik olması benim için ayrı bir dertti böyle varlıklarla rahatsız edilmem çok daha başka bir dertti. Dua kısmına gelince ben okumam. Okumuyorum da. Bu konuda inançlı değilim. Yazan ve yorum yapan tüm arkıadaşlara teşekkür ederim tekrardan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...