Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ölen yakınlarını ruyada görmek

Yer
    Trabzon
    Rep Puanı : 96
    Ettiği Teşekkür
    11
    19 mesaja 25 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    39

Standart Ölen yakınlarını ruyada görmek

Merhaba arkadaşlar çok merak ediyorum acaba ölen yakınlarımızı ruyalarımızda görüyoruz çoğu insan görür etrafımda pek çok insanda bunu anlatıyor. Benimde 2004 yılında Annem vefaat etti ama o zamandan beri ancak bir kaç kez ruyamda onu gördüm . Acaba gerçekten bir temas oluyormu gerçekten görüyormuyuz yoksa bilinç altımızın bize gösterdiği bir şeymi bunlar mesela özlemek yada vijdan azabından dolayı örneğin görüyor olabilirmiyiz. Zira ailesel sorunlar yüzünden ölümüne bir kaç ay kala bakımını ben yapmadım dayımlarda vefaat etti ve ben çok vijdan azabı çekiyorum bu yüzden ölmeden babamın yanına gömülmek istedi ama dayımlar cenazesini vermedi ninemin yanına gömüldü ve bir keresinde bana ruyamda beni burada neden bıraktın dedi ! Bu ruya kendi kendime olan hesaplaşmamın ürünümü yoksa gerçektenmi bana ruya yolu ile bir şeyler anlatıyordu bilmeyi çok istiyorum.

Rep Puanı : 1534
    Ettiği Teşekkür
    0
    12 mesaja 16 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    40

İlk olarak Allah izin verdiği sürece ölmüş bir yakınınızı rüyanızda görmenizin mümkün olabileceğini düşünüyorum.. Eğerki psikolojikman gördüğünüzü düşünüyorsanız ozaman ölmüş yakınınızla ilgili önemli şeyleri hatırlayın ve rüyanzıda görücekmisiniz bakın derim...

3. BattleFury Üyemize teşekkür edenler:
    La-edri (17.12.2013)

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 535
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mystica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar çok merak ediyorum acaba ölen yakınlarımızı ruyalarımızda görüyoruz çoğu insan görür etrafımda pek çok insanda bunu anlatıyor. Benimde 2004 yılında Annem vefaat etti ama o zamandan beri ancak bir kaç kez ruyamda onu gördüm . Acaba gerçekten bir temas oluyormu gerçekten görüyormuyuz yoksa bilinç altımızın bize gösterdiği bir şeymi bunlar mesela özlemek yada vijdan azabından dolayı örneğin görüyor olabilirmiyiz. Zira ailesel sorunlar yüzünden ölümüne bir kaç ay kala bakımını ben yapmadım dayımlarda vefaat etti ve ben çok vijdan azabı çekiyorum bu yüzden ölmeden babamın yanına gömülmek istedi ama dayımlar cenazesini vermedi ninemin yanına gömüldü ve bir keresinde bana ruyamda beni burada neden bıraktın dedi ! Bu ruya kendi kendime olan hesaplaşmamın ürünümü yoksa gerçektenmi bana ruya yolu ile bir şeyler anlatıyordu bilmeyi çok istiyorum.
    öncelikle anneniz ışık içinde ve huzurludur umarım ve aslında bilinç altıda sizin gerçekliğinizdir bunu bir pozitif temas olarak algılayın ve sizde o şekilde yogunlaşın vicdan azabıda çekmeyin lütfen yaşanması gereken yaşanmış kendinizi affedin ve annenizle pozitif iletişime geçmeye çalışın

Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    40

Annenizi hatırlamak ve önemli yaptığı şeyleri düşünmek psikolojinizi tetikleme ihtimali bulunur ve eğerki sonrasında bu tetikleme ile bir rüya görürseniz, büyük ihtimal gördükleriniz kendi içinizde olup bitenlerdir.

Yer
    Trabzon
    Ettiği Teşekkür
    11
    Tecrübe Puanı
    39

Alıntı BattleFury Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Annenizi hatırlamak ve önemli yaptığı şeyleri düşünmek psikolojinizi tetikleme ihtimali bulunur ve eğerki sonrasında bu tetikleme ile bir rüya görürseniz, büyük ihtimal gördükleriniz kendi içinizde olup bitenlerdir.
    Ben sanırım kendimi af edemediğim için görüyorum diye düşünüyorum aslında ! Ancak ya değilse siye düşünmeden edemiyorum...!

Yer
    Trabzon
    Ettiği Teşekkür
    11
    Tecrübe Puanı
    39

Alıntı Kasyopya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle anneniz ışık içinde ve huzurludur umarım ve aslında bilinç altıda sizin gerçekliğinizdir bunu bir pozitif temas olarak algılayın ve sizde o şekilde yogunlaşın vicdan azabıda çekmeyin lütfen yaşanması gereken yaşanmış kendinizi affedin ve annenizle pozitif iletişime geçmeye çalışın
    Teşekkür ederim.

Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    40

Alıntı mystica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sanırım kendimi af edemediğim için görüyorum diye düşünüyorum aslında ! Ancak ya değilse siye düşünmeden edemiyorum...!
    açıkcası bende kendi içinizdeki sorunlardan dolayı oldugunu düşündüm çünkü... nasıl desem.. ana yüreği denilen şey vardır ki kendisine kötülüğün cabasını yapan evladı affeder. Şimdi böyle bir duyguya sahip canlının tutup da kendi evladına acı verici birşey yapması bana mantıklı gelmiyor. Size birşey söylemişti o an elinizden birşey gelmedi diyelim.. sizi engelleyenlere kızardı kendi öz evladına değil...

ancak ya değilse.. insanı içten tüketen şey şüphedir... öylemi değilmi öylemi değilmi diye diye sorunun yarattığından daha fazla kötü his oluşturur insanda.

Yer
    Trabzon
    Ettiği Teşekkür
    11
    Tecrübe Puanı
    39

Alıntı BattleFury Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    açıkcası bende kendi içinizdeki sorunlardan dolayı oldugunu düşündüm çünkü... nasıl desem.. ana yüreği denilen şey vardır ki kendisine kötülüğün cabasını yapan evladı affeder. Şimdi böyle bir duyguya sahip canlının tutup da kendi evladına acı verici birşey yapması bana mantıklı gelmiyor. Size birşey söylemişti o an elinizden birşey gelmedi diyelim.. sizi engelleyenlere kızardı kendi öz evladına değil...

ancak ya değilse.. insanı içten tüketen şey şüphedir... öylemi değilmi öylemi değilmi diye diye sorunun yarattığından daha fazla kötü his oluşturur insanda.
    İşte aynen böyle bir his çok doğru bir gözlem içim acıyor aklıma geldiğinde ...!

Rep Puanı : 32
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    23

bende rüyamda dedemi gördüm .öleli 10 yıl oldu.ilk kez geldi rüyama.krnı çok açmış yemek istedi benden.anneme söylediğimde.hayrına yemek yapıp evde kuran okut dedi.sizce bu nekadar doğru yada geçerli.ölen kişiler için topluca yemek vermek yada topluluğa birinin gelip kuran okuması.bu örf adet midir yoksa dinimizde geçerliliği varmıdır.bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim.

Rep Puanı : 9586
    Ettiği Teşekkür
    441
    408 mesaja 1.058 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    87

Alıntı kwanyin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende rüyamda dedemi gördüm .öleli 10 yıl oldu.ilk kez geldi rüyama.krnı çok açmış yemek istedi benden.anneme söylediğimde.hayrına yemek yapıp evde kuran okut dedi.sizce bu nekadar doğru yada geçerli.ölen kişiler için topluca yemek vermek yada topluluğa birinin gelip kuran okuması.bu örf adet midir yoksa dinimizde geçerliliği varmıdır.bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim.
    Benim bildiğim kadarı ile gelenek.
    Hayrına yemek dağıttığınız için bu başka bir şeyler de olabilir, dağıttığınız kişilerin hayır duasını alacak vesile olmanızla

Aynı pozitiflikten de hem aracı olduğunuz hem de organize eden olduğunuz için siz de nasiplenirsiniz.
    Böylelikle zincir kendi doğallığında devam eder

Ölüler için haliyle bilgimiz sınırlı ve bu konuda söylemek istediklerimin geçerliliğini teyid edemem ama öldükten sonra da anladığım kadar bir alıs veris devam ediyor ve enerjisi / ruhu artık ne derseniz pozitif beslenmeye ihtiyac duyuyorsa ki kötüler bile pozitif beslenmeye ihtiyac duyuyordur diye düsünüyorum, ve ölüleri hayırla anınız önerisi bu anlamda önemli, gerek dualar gerekse sadaka / hayrat adı verilen türlü yardımlardan kaynaklı teşekkürler ruha ihtiyac duydugu pozitif beslenmeyi sağlıyor sanırım.

Diğer taraftan bu hayrata aracı olarak siz de kendinizi pozitif beslemis oluyorsunuz aynı zamanda ve ayrıca ölü kişi bunu rüyada istemiş ise (bu biraz rüya yorum gibi olacak ama değil) aynı zamanda kendi ihtiyacı icin olduğu kadar sizin ihtiyac duymuş olabileceğiniz pozitif enerji icin size mesaj yollamıs da olabilir ki bu da yine aslında bir şekilde ölümün son olmadığının ve 2 hayat arasında ki ilişkinin devam ediyor olduğunun işareti olabilir

Tanri"nin kelamini bozan insandir, dua yine de karanliklarin ardina uzanir

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)