Astral Seyahat | Pratik Yönetim

byrosa

Kayıtlı Üye
Bahsetmiş olduğum teknik astral seyahati deneyipte sonuç alamayan arkadaşlar için daha önem taşıyor !!
Bu tekniğin diğerlerinden farkı bu teknik genelde hayal ve düşünce dayalı değil sadece uygulama ve sonuç.

MALZEMELER

1 ADET MUM

BİR ADET BOY AYNASI

BİR ADET SANDALYE

BİR ADET TURUNCU(kavuniçi) KARTON

4x4 "O" ŞEKLİNDE KESİLECEK

KARTONUN ALNIMIZIN TAM ORTASINA DÜŞMEYECEK
ŞEKİLDE YAPIŞTIRILMALIDIR

Şimdi Anlatım Bölümüne Geçelim !!!

UZUN SÜRE BAKMA

Bu teknik icin bir koltuga, muma, yaklasik 4 santim capinda kavunici renkli bir kartona ve duvara asili genis bir aynaya ihtiyaciniz vardir.

Koltugu aynanin onune yerlestirin ve kartonu alninizin ortasina yapistirin. Mumu yaktiktan sonra (yakinda bir yerde bulunmali), isiklari sondurun ve koltuga oturun, boylece aynaya donuk vaziyette olacaksiniz. Rahat ve gevsemeye hazir bir halde olun.

Simdi aynadaki goruntunuzu gorebildiginize gore alninizdaki diske bakmaya baslayin. Bunu goz kirpmaksizin en az 5 dakika yapmalisiniz. Eger goz kirparsaniz bastan baslayin. Bu ilk basta baslamak icin zor bir zaman gibi gorunebilir ama duzenli pratikle bu zamani bir dakikadan iki dakikaya, uc dakikaya, ve daha uzun bir sureye dogru arttirabilirsiniz.
Bunu bir sure denedikten sonra bilincinizin aynadaki goruntunuzle kendiniz arasinda gidip geldigini goreceksiniz. Bir an kendinizi koltukta otururken diger bir anda ise aynanin icinde hissedeceksiniz. Eger buna birkac dakika devam edebilirseniz kendinizi eninde sonunda aynanin icine oradan da diger taraftan duvarin disina projekte olmus olarak bulacaksiniz.

Bir süre baktıktan sonra ;

Bir süre baktıktan sonra etraf kararıracaktır ve sadece alnınızdaki karton görünecektir.Büyük İhtimalle Mum söndümü derseniz!!

Ama sönen mum değildir!!
Alnınızdaki KArton Parlamaya ve ilerde bir kapı halini almaya başlıyacaktır!!!(kişilerde farklılık gösterebilir)

Eğer Bu tutum, sakinlik ve konsatrasyonu bozmazsanız!!
Kapıdan içeri doğru vakkumlanmanız an meselesidir !!!
Korkmak veya heyecan yapmak yok devam edin bakmaya elbet çıkışı gerçekleştirip aynanın içinden geçip dışarı fırlıyacaksınız. Daha sonrasıda bu
sweatdrop1.gif

Resimler:
mum.jpg

mirrororgt6.jpg

paranteziciguncesi_sandalye.jpg

kartonra4.jpg

aynaaxh2.jpg

karanlkjl1.jpg

kapew6.jpg

iinecekilmeye3.jpg

viagemastral3qg1.jpg

Alıntıdır.

AJA

Elit Üye
Evet bunu okumuştum bir zamanlar bi yerde. Ama ben de bir işe yaramadı. Bu ara çalısıp denediğim tek şey astral seyahat..Teşekkürler.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın byrosa, Forum Kullanımında tüm üyelerimizin uyması gereken kurallar vardır. Lütfen, açacağınız konularda bunlara dikkat ediniz!

http://www.gizlimabet.com/threads/21958-Konu-Paylaşımında-Dikkat-Edilecek-Hususlar

-Yazı şekli: Paylaşımlarınızda yazı büyüklüğü, rengi, şekli vs. gibi özelliklerine dikkat edin. Standart yazı rengi olarak beyazı, yazı büyüklüğü(punto) olarak 2'yi, yazı şekli olarak 'verdana' kullanın.

byrosa

Kayıtlı Üye
Konunun altında bulunan " alıntıdır* " yazısı sanırım kaale alınmıyor. En kısa sürede yazıyı düzelteceğim uyarınız için teşekkür ederim, sevgilerle.

ruhname

Kayıtlı Üye
bu tekniğin çok güçlü ollduğu söyleniyor bazıları böyle maddesel seyler ile astral seyahat yapılmayacağını söylüyo bu karanlık bi ortamda olcak öyle değil mi ??

mevlut96

Kayıtlı Üye
Bunu yapamam ben korkudan ölürüm:D ama yarayabilir güsel bir paylaşım

B.M.SECRET

Kayıtlı Üye
Daha yeni astral seyahat yapmaya çalıştım fakat olmadı. Bunu da deneyeceğim. :)

efendi82

Kayıtlı Üye
O kapıdan vakumlanıp geçince nereye gideceğiz ?? :)

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
bu teknik çok güzel ben yaptım heryer karardı karton parlamaya başladı ama varlıklardan korktuğum için vazgeçtim :(

Awersion

Kayıtlı Üye
İş
Web Tasarım
Ruhun ağırsa eğer, hiçbir şekilde çıkamazsın!

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
Bahsetmiş olduğum teknik astral seyahati deneyipte sonuç alamayan arkadaşlar için daha önem taşıyor !!
Bu tekniğin diğerlerinden farkı bu teknik genelde hayal ve düşünce dayalı değil sadece uygulama ve sonuç.

MALZEMELER

1 ADET MUM

BİR ADET BOY AYNASI

BİR ADET SANDALYE

BİR ADET TURUNCU(kavuniçi) KARTON

4x4 "O" ŞEKLİNDE KESİLECEK

KARTONUN ALNIMIZIN TAM ORTASINA DÜŞMEYECEK
ŞEKİLDE YAPIŞTIRILMALIDIR

Şimdi Anlatım Bölümüne Geçelim !!!

UZUN SÜRE BAKMA

Bu teknik icin bir koltuga, muma, yaklasik 4 santim capinda kavunici renkli bir kartona ve duvara asili genis bir aynaya ihtiyaciniz vardir.

Koltugu aynanin onune yerlestirin ve kartonu alninizin ortasina yapistirin. Mumu yaktiktan sonra (yakinda bir yerde bulunmali), isiklari sondurun ve koltuga oturun, boylece aynaya donuk vaziyette olacaksiniz. Rahat ve gevsemeye hazir bir halde olun.

Simdi aynadaki goruntunuzu gorebildiginize gore alninizdaki diske bakmaya baslayin. Bunu goz kirpmaksizin en az 5 dakika yapmalisiniz. Eger goz kirparsaniz bastan baslayin. Bu ilk basta baslamak icin zor bir zaman gibi gorunebilir ama duzenli pratikle bu zamani bir dakikadan iki dakikaya, uc dakikaya, ve daha uzun bir sureye dogru arttirabilirsiniz.
Bunu bir sure denedikten sonra bilincinizin aynadaki goruntunuzle kendiniz arasinda gidip geldigini goreceksiniz. Bir an kendinizi koltukta otururken diger bir anda ise aynanin icinde hissedeceksiniz. Eger buna birkac dakika devam edebilirseniz kendinizi eninde sonunda aynanin icine oradan da diger taraftan duvarin disina projekte olmus olarak bulacaksiniz.

Bir süre baktıktan sonra ;

Bir süre baktıktan sonra etraf kararıracaktır ve sadece alnınızdaki karton görünecektir.Büyük İhtimalle Mum söndümü derseniz!!

Ama sönen mum değildir!!
Alnınızdaki KArton Parlamaya ve ilerde bir kapı halini almaya başlıyacaktır!!!(kişilerde farklılık gösterebilir)

Eğer Bu tutum, sakinlik ve konsatrasyonu bozmazsanız!!
Kapıdan içeri doğru vakkumlanmanız an meselesidir !!!
Korkmak veya heyecan yapmak yok devam edin bakmaya elbet çıkışı gerçekleştirip aynanın içinden geçip dışarı fırlıyacaksınız. Daha sonrasıda bu
sweatdrop1.gif

.
güzel anlatmşsın jkardeşim ama ben tırstım aynaların sırrı hala açıklamanadı, bn aynanın içinde kilitli kalmaktan tırstım yada aynadaki bi varlığın beni çekmesinden.... gerçi pijamalarım turuncu ama :) çıkış yapamadım hiç :/ hep bişeyler engelledi sanki yada ben korktum. :(

byrosa

Kayıtlı Üye
Korku varsa çıkış yapmanında mümkünatı yok zaten. Öncelik olarak korkularınızı yenmelisiniz daha sonra başarıya ulaşabilirsiniz.

raymond

Kayıtlı Üye
bunların pek işe yarayacağını düşünmüyorum. sadece psikolojinizi hazırlayın kendinize belli bir gün verin ve kafanızda hep o gün çıkacağınızı irdeleyin. ve sonunda siz farkında olmadan bile astral bedeniniz çıkmak isteyecektir uykuya dalmak üzereyken.

iyi forumlar...

Amazontanrıça

Kayıtlı Üye
Aynanın bir geçiş formu olduğunu biliyoruz,tabi aynadan yabancı varlıkların geçebileceğini de.Bu uygulamada yabancı varlıkla karşılaşma ihtimalimiz var mı acaba?

byrosa

Kayıtlı Üye
Aynanın bir geçiş formu olduğunu biliyoruz,tabi aynadan yabancı varlıkların geçebileceğini de.Bu uygulamada yabancı varlıkla karşılaşma ihtimalimiz var mı acaba?

Yabancı varlıklarla yolda yürürken bile karşılaşma imkanınız var. Orası tamamen size kalmış bir durum gerçekten onları görmek istiyorsanız ve bunları bir inanç haline getirdiyseniz onlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak, buradaki yöntem " Astral Seyahat. " üzerine olduğu için ve ona odaklandığınız sürece hiç bir şekilde sorun yaşamazsınız, sevgilerle.

AJA

Elit Üye
Ruhun ağırsa eğer, hiçbir şekilde çıkamazsın!
Ruhun ağır olmasından kastınız nedir ? Ruhun maddesel ağırlığı elbette söz konusu olamaz.Bu durumda nasıl bir ağırlıktan söz ettiniz açarmısınız ?

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Peki nasıl bedenimize geri gireceğiz? Okuduğum yerlerde yüksek yerden atlamak vardı veya bedenine geri dönüp onunla birleştiğini imajine etmek vardı fakat ya imajine edemezsek? o zaman sonsuza kadar dünyada mı kalacağız?

byrosa

Kayıtlı Üye
Peki nasıl bedenimize geri gireceğiz? Okuduğum yerlerde yüksek yerden atlamak vardı veya bedenine geri dönüp onunla birleştiğini imajine etmek vardı fakat ya imajine edemezsek? o zaman sonsuza kadar dünyada mı kalacağız?

Çok geç bir cevap oldu. Ancak yeni farkına vardım mesaj yazdığının :) Bedene geri dönmek tamamen senin bilincine ve düşüncene kalmış, geri dönmek istediğini imaje edemezsen veya bütün olasıkları bir kenara bırakalım. Sabah, uyanmadığınızda birisi sizi kalkmanız için dürttüğü taktirde rahatlıkla dönebilir ve uyanabilirsiniz.