Astral Seyahat | Pratik Yönetim

eeemreee

Kayıtlı Üye
Ben aslında bu teknikle bayağı yaklaşmıştım. Ama rahatsız olmayayım diye kapıyı kapattığımdan gözüme sürekli toz kaçmaya başladı. Hafiften titremeler geliyordu ki gözümü açık tutamamaya başladım. Acıdı ve yaş geldi. Önemli olan uzun süre gözü açık tutabilmek benim için.

byrosa

Kayıtlı Üye
Merhabalar, @GFBMuhammed

Astral Seyahat tekniklerinin bir çoğu zaten işlem sırasında ürkütücü gelebilir. Ancak bu korkuyu yenerek bu işi başarabilirsiniz. :) Her ne kadar korkutucu gibi gözüksede etkili bir yöntemdir, sevgilerle.

Astral Seyahat için soru ve sorunlarınızı bu konu altına yönlendirirseniz yardımcı olabiliriz arkadaşlar.

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Merhaba. Kendi deneyimlerinizden yazarmısınız. Ben hiç astral seyate çıkmadım. Bir defa denedim ancak korktum ve yapmadım. Benim gibi arkadaşların (tabi deneyimli insanlar burda gülmesin) faydalana bileceyi bir yazı paylaşırsanız çok memnun oluruz. Mesela zaman nasıl geçiyor seyahetdeyken? Nasıl dolaşılır?

byrosa

Kayıtlı Üye
Merhaba. Kendi deneyimlerinizden yazarmısınız. Ben hiç astral seyate çıkmadım. Bir defa denedim ancak korktum ve yapmadım. Benim gibi arkadaşların (tabi deneyimli insanlar burda gülmesin) faydalana bileceyi bir yazı paylaşırsanız çok memnun oluruz. Mesela zaman nasıl geçiyor seyahetdeyken? Nasıl dolaşılır?

Merhaba,

Aşağıda vereceğim linklerde aradığınız soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Onun dışında, asla korkmayın korkularınızı yenemezseniz bu işi başaramazsınız çünkü ortada korkulacak hiç bir şey yok. Korku sizin onca çalışmanızı alt üst edecektir, sevgilerle.

byrosa

Kayıtlı Üye
Astral Seyahat deneyimizin sırasında yaşamış olduğunuz sorunları da buraya aktarabilirsiniz, konu altından yardımcı olmaya çalışacağım. Başka bir soru veya sorununuz varsa yazmaktan çekinmeyin, sevgiyle.

nemesiis

Kayıtlı Üye
Gerçekten işe yarar bi tekniğe benziyor ama ben aynalardan korkanlardanım :D

byrosa

Kayıtlı Üye
Gerçekten işe yarar bi tekniğe benziyor ama ben aynalardan korkanlardanım :D

Aslında ayna çoğu zaman insanları ürkek bir duruma getirir özellikle gece vakitleri aynaya bakmaktan çekinen insanlar vardır. Belki aynada bir varlık görebilirim diye etrafında ayna bulundurmayan insanlar da var. Korkmak bir şeyi değiştirmez, sadece sizi hayal kırıklığına uğratır. Bu durumda yapılacak en iyi şey korkularınızı yenip yeni bir boyuta geçmenizdir.

byrosa

Kayıtlı Üye
Konu uzun zaman olduğu için unutulmuş gibi görünüyor. :) Forum'da yeni olan arkadaşlarımız veya bu konuda kafasında soru işareti oluşan arkadaşlar da buradan sorunlarını belirtebilir. Elimden geldiğince destek olmaya çalışırım, sevgilerle.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bu yöntem beyin dalgalarını değiştirmek için güzel bir yöntem. Bende denemiştim zamanında. Ama illa ki turuncu bir karton bulup kesmeye ve alına yapıştırmaya gerek yok. Aynanın önüne geçip herhangi bir şeye konsantre olmakta yetiyor. Örneğin sürekli burnunuza bakabilirsiniz. Ya da yanan muma. Gözleriniz yorulacağından kolayı kırpmanız doğal sadece gözünüzü odakladığınızın dışında herhangi bir yere kaydırmayın ve düşüncelerinizi sadece odaklandığınızın üzerinde tutmaya çalışın. Ancak o zaman medidatif konuma geçebilirsiniz. Dalga değiştirince de çıkma tekniğini uygulayın.

byrosa

Kayıtlı Üye
Merhabalar, @[SIZE=2,5]BeLLa91[/SIZE]

Güzel ve olumlu açıklamanız için teşekkür ediyorum. Bazı insanlar tam olarak konsantre olamadığı için belirgin ve katı nesnelere ihtiyaç duyarlar. Konunun içerisinde geçen bir takım tedarik edilecek malzemeler bunlar içindir. Elbette, rahatlıkla konsantre olan insanlar için herhangi bir sorun teşkil etmeyeceği için sizin söylediğiniz yönetimide kullanabilirler.