Yıldız tohumu olabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tituba

Kayıtlı Üye
Evet dediğiniz gibi bunlar yorum. Kuran "alemlere" şeklinde söylüyor. Bunu delil kabul edebilirsiniz. Vatikan diye bir müessese var onlarda ve genelde yok diye yorumluyorlar. Daha doğrusu katolik bir arkadaşımdan bu konuyla ilgili öğrendiklerim böyleydi. Yine idris peygamber uzayda bir yerlere gitmiyor astral seyahate benzer olarak vizyonlar görüyor. Rüyasındayken gösterildi diyor. Daha sonrada uzayda başka bir gezegene değil cennete giriyor.

zaferar

Kayıtlı Üye
Once insan tohumu olabilelim sonra zaten gerisi gelir:

duygu12345

Kayıtlı Üye
Gördüğüm kadarıyla herkes alaya almış inananlara saf gözüyle bakılmış arkadaşlar doğruda olabilir yanlışta birbirimize bu şekilde davranmayalım inanan mantıksız mı oluyor? Ya söylenenler doğruysa? cadyy bana anlatıcaktı fakat yasaklanmış. Eğer burada bu konu hakkında bilgisi yeterince olan birisi varsa yıldız tohumuyum diyen varsa bana açıklayabilir mi? yardımcı olan olursa sevinirim...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Caddy isimli üye forum kurallarımızı okumadan direk hakaret ettiğinden bir yıldız kayması yaşadı.İsteyen inanır isteyen inanmaz ama saygı esas olmalı bu platformda,beğenmeyen beğenmedim der geçer başkasına yorumundan dolayı hakaret edemez. Sayın Duygu12345 ben de pek bu tarz şeylere olumlu bakmıyorum maalesef.Bundan önce İndigo vardı sonra kristal çocuklar şimdi hop yeni bir isim yıldız tohumu önümüzdeki 5 sene içinde yeni bir akım daha çıkar :) Bu özellikler de diğer sınıflandırmadakilerde bana da çoğu kişi gibi uyuyor mesela.Bana bu isimlendirmeler yozlaşan bir sistemde insanların bir yere ait olma duygusu sonucu ortaya çıkıyor gibi geliyor ve kendini farklı veya üstün görerek kendini sevmeye çalışmak gibi.Siz kendinizi bıkmadan ilgi alanmlarınızda geliştirin,bir yerlerden ilahi veya değil bir iletişim sizin için gerekiyorsa,bir yardım bir el uzatma o elbet olur ve oluyor bu zaten kader dediğimiz şey,biz zorlayınca değil olması tam da gerektiği anda o ilahi el imdada yetişiyor,bazen biz göremiyoruz hepsi bu.Yaratıcının bizi sevmesi için olduğumuz gibi hepimiz eşsiz,özel ve güzeliz.Tıpkı her çocuğunu ayrı seven bir anne/baba gibi o da yaratılan herşeyi seviyor ki yaratmış.Sanırım en özel olan şey bu Dünya'ya gelebilmiş ve yaratılmış olmak o halde.Yıldız tohumu konusunda birkaç başlık daha vardı forumumuzda bir aratın yoksa da internette birçok bilgi var ama bulup okuyacaklarınız ne kadar güvenilir olacaktır bilmem.

duygu12345

Kayıtlı Üye
Lavander sana hak veriyorum kimse kimseye saygısızlık yapmamalı. Söyledikleriniz mantıklı geliyor fakat olabilirde ben tamamen soyutlayamıyorum herşeyi tam bilmeden.Çünkü herkesin bir fikri var ama kesinlik yok. Buda kararsız kalmama neden oluyor. Aslında mistik yeteneklerim varmış bunları nasıl öğrenicem nasıl geliştiricem bilmiyorum yetenekler konusunda nasıl öğrenebilirim yardımcı olursanız sevinirim mabette yeniyim.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Lavander sana hak veriyorum kimse kimseye saygısızlık yapmamalı. Söyledikleriniz mantıklı geliyor fakat olabilirde ben tamamen soyutlayamıyorum herşeyi tam bilmeden.Çünkü herkesin bir fikri var ama kesinlik yok. Buda kararsız kalmama neden oluyor. Aslında mistik yeteneklerim varmış bunları nasıl öğrenicem nasıl geliştiricem bilmiyorum yetenekler konusunda nasıl öğrenebilirim yardımcı olursanız sevinirim mabette yeniyim.
Hangi yeteneğiniz var ve hangisini geliştirmek istiyorsunuz?Ya da hangi yeteneği kazanmak için uğraşmaya razısınız önce buna karar verin.Bir bir gidin bir sene boyunca misal veya zaman ayırma durumunuza göre 5-6ay tek bir şey ile uğraşın daha verimli sonuç alırsınız.Başarılı olmanız için en önemli şey seçtiğiniz şeyi neden seçmiş olduğunuz,sırf bu bende olsa keşke diye oturup uğraşmamız değil,buna sahip olarak hayatımızda neleri değiştirmek ve başkalarına neler verebilecek olmak önemli.Örneğin ben maji çalışmlarında da başarılı idim şifa ve enerji çalışmalarında da (haliyle biraz yakın temastalar,ikisi de enerji yönlendirme :D) Ancak kararımı şifa sanatlarına ve şifa uygulamaları doğrultusunda verdim ve maji çalışmadım. Öğrendim bilgi sahibi oldum ama uygulayıcı/sıkı takipçi olmadım. Buna karar verirken ki sebebim önce kendimi düzene sokmak daha sonra da başkalarına ihtiyaç duyduklarında ve talep ettiklerinde şifa kanalı olma görevini üstlenmek istememdi.Karar verirken enine boyuna düşünülmeli ben deftere bile yazmıştım artıları eksileri :) Örneğin iyi bir şifacı olmak için kabullenmen gereken ve insiyasyonlarını aldığında tutman gereken sözler var.Misal sana haz etmediğin bir insan gelip şifa talep etse veya benzeri bir uygulama aktarmak zorundasın,çünkü elindeki şey sana ait değil evrensel bir yetiyi bütünün hayrına kullanmayı sen o insiyasyonu alırken kabul ettin ve bu kişi de bir Allahın kulu:) Veya evlatlarımıza,anne babaımıza aktarım yaparken ne kadar objektif olabiliriz???Olmak zorundayız ama...gibi.Bu benim seçtiğim yoldan örnekti,illa ki her yolun bir getirisi bir götürüsü var,önemli olan neyi neden seçeceğinin sadece senin için değil bütünün iyiliği için mantıklı bir açıklaması olması ve seni manen yaptığın şeyin daima tatmin etmesi.Sitede çakra-aura-şifa ve durugörü insiyasyonları var "gmpp uyumlamaları" başlığı altında bunlar sitemiz kullanıcılarına ücretsiz,sayın Urum tarafından verilen insiyasyonlar,sayın Embriyo yönetiyor ve belli bir sistemde işliyor takip edin,yeni açılacak gruba katılın önce bir manen düzene girin ki sağlıklı seçimler yapabilelim.Ayrıca her perşembe herkese açık şifa çalışması gene bu yöneticilerimiz tarafından yürütülüyor,kendinizi hazır hissedince de diğer "duyu dışı" "yüksek maji" "enerji tıbbı"..vb alanlara bakıp kendinizi geliştirebilirsiniz. Kolay gelsin şimdiden,sevgiler.

PyroKinesisT

Kayıtlı Üye
Caddy gerçekten kullandiğın kelimeleri kınıyorum ve bu forumda fikir özgürlüğünün olduğunu bilmeni isterim. Kimsenin inancı ve düşüncelerini bu şekilde aşağılayamazsın hakettiğini bulmuşsun. Lavender arkadaşimizin dediği gibi bu tür şeyler zamanla ortaya çikiyor ve yine dediği gibi yozlaşmış bir toplum da(birçok ülke de dahil ) kendini kaptırıp giden çok insanimiz var malesef.Bana cahil demişsin birazcık mantığını öne sür kullanmayi dene!.. Gerçekten evrenden gerçek bilgiyi istediğinde inan karşılığını alırsın sadece sorgula,bildiğin inandığın herşeyi sorgula aklında bu günah değildir kesinlikle şu an mevcut dinlere göre günahta sayilamaz insana böyle bi zeka,düşünce gücü verilmiş ise bi nedeni vardir cennet cehennemdende öte herşeyin günah sevap ikileminde olduğunu düşünmüyorum bu alemde insan özünü,içindeki gücü bulmali ve eklemek istediğim son şey körü körüne inanıp bağlanmayin hiç bi şeye arkadaşlar bildiğiniz,gördüğünüz, işittiğiniz her şey bi aldatmaca olabilir ve zaten insanlık üzerinde yüzyıllardır dönen kirli oyunlar hakkında yeterince bilgim var ki ona göre konuşuyorum. Çok şey değişicek önümüzdeki yıllarda izleyin ve görün.
Sevgi ve ışıkla kalın..

mexi43

Kayıtlı Üye
Bence saçmalık bu yıldız tohumu.New Age inancından geliyor zaten yıldız tohumları,indigo çocuklar vs..... Bilimsel bir kanıt görmedim yıldız tohumuna dair.Bu yıldız tohumu özellikleri çoğu uydu bana özellikle ait hissetmeme durumu bende ümit edip şu yıldız tohumu çağrısını her gece okudum ama YOK.15 değil 21 gün okudum yinede temas diye birşey OLMUYOR yada hatırlamıyorum herneyse.Yıldız tohumları gezegenlerini görmek isterler ama buna dair hiçbir çaba yok birde bunun üstüne bir dünya dışı varlık gelip bunları gezegenlerine götürecekmiş,kaçıracakmış,uzay gemilerine götürecekmişmişmiş.Biraz nefret kustum ama kusura bakmayın.Fikrim değişebilir bilmiyorum bakıcaz.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Merak etmeyin hepiniz yıldız tohumusunuz zaten dünyaya yerleştirildik uzun zaman önce ;)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
1-Ruhunuzun sanki zamanın başlangıcından beri varmış kadar yaşlı olduğunu hissediyorsanız

2-Ruhunuz yorgun ve tek yapmak istediği eve dönmek mi

3-Onu tarif edemeseniz de yuvanın nasıl bir yer olduğunu hissediyorsanız

4-Kendinizi

çocukluğunuzdan beri herkesten farklıymyş gibi hissediyorsanız ...ve bu

diğerleri ve ben şeklinde hissetmeniz gibi birşeyse.Hatta bu sosyal

statünüzden bağımsız olarak özel ve ulvi hissetmeniz şeklinde de

olabilir.

5-Eski yaşamlarınıza bağlı olarak, paranormal ve psişik

deneyimleriniz olabilir. Bu da hayalet veya başka dünya dışı varlıklar

görme, başka zamanları ve boyutları görme, illüzyonun ötesini

görme,başkalarının düşüncelerini okuma, rüyaların gerçekleşmesi, UFO

görme, dünya dışı varlıklarla karşılaşma vb. şekillerde olabilir.

6-Empatik yeteneğiniz çok güçlü olabilir

7-Vücudunuzun

işleyişi diğerlerinden farklı olabilir. Diğerlerinden çok daha hassas

bir işleyişe sahip olabilir ve onlar gibi reaksiyon vermeyebilir. Bu

doktorları şaşırtır ve doğal bir yaşam tarzı size daha iyi gelebilir.

8-Çok zeki olabilirsiniz ama akademik konular fazla ilginizi çekmez.

9-Bu

dünyada ne yapmak istediğinizle ilgili zorluk yaşarsınız çünkü bu

realitede dikkatinizi verecek kadar ilginizi çekecek bir şey

bulamazsınız. Bir kısmınız burdaki hayatı çok anlamsız ve banal

bulabilirsiniz.

10-Bir çoğunuz sonsuz özgürlük hissini

hatırladığınız için sizi kısıtlayan bu bedende veya sınırların içinde

kalmakta zorlanabilirsiniz . Bazılarınız uçabileceğini ,

ışınlanabileceğini ve istediğini hemen yaratabileceğini hisseder .

11-Birçoğunuz küçüklüğünden beri bunu nasıl yapacağını bilmese de bütünlenmesi gerektiğini bilir.

12-Olağanüstü bir yaşam hayal edersiniz ve yaşadığınız hayat bununla kıyaslandığında çok sıkıcıdır.

13-Diğerleri

sizden çekinirler ve bu nedenle çocukken ihmal edilmiş, kötü

davranılmış veya yalnız bırakılmış olabilirsiniz. Az arkadaşınız vardır

veya size uzaktırlar. İnsanlar neden olduğunu anlamasalar da farklı

olduğunuzu bilirler. Ailenizle uzak ya da soğuk olabilir ,

ebeveynlerinizden birisi ya da ikisiyle birden sorun yaşayabilirsiniz.

14-İnsanları

onlarla konuşmadan anlayabilir, okuyabilirsiniz, kim olduklarını

bilebilirsiniz ve , maskenin arkasını görebilirsiniz, bundan dolayı

yanlarında olmanız onları rahatsız eder.

15-Bebekler ve küçük çocuklar size çekilirler , onları etkilersiniz

16-Hayvanlar size güvenirler, onların ihtiyaç ve isteklerini doğal bir şekilde algılarsınız.

17-İnsanlarla

konuşmak ilginizi çok çekmez çünkü insanlar konuşmadan ne diyeceklerini

bilirsiniz.Bundan dolayı nezaketsiz, çümle bitmeden cevap veren,

,ilgisiz ve mesafeli olabilirsiniz.

18-Bazıları sizi soğuk olarak tanımlayabilir ama tanıdıkça son derece sıcak ve sevgi dolu olduğunuzu düşünürler.

19-Toplumda

yaşayabilmek için koruyucu sınırlar inşa etmeniz gerekir çünkü

insanlarla birlikte olmak zor, acı verici gelir ve ancak sınırlı sayıda

insanla baş edebilirsiniz.

20-İnsanlığa yol gösteren, çok boyutlu

bir yükselmiş varlık olduğunuzun farkındasınızdır ve bu dünyadaki şu

anki yaşamınıza yardımcı olacak enkarnasyonlarınızı hatırlarsınız . Bu

bilgi içinizdedir.

21--Elleriniz veya sözlerinizle doğal olarak iyileştirir, şifa verirsiniz.

22-Bazıları

sizden çok küçük olsaklar da size problemlerini anlatıp onlara fikir

vermenizi isteyen arkadaşlarınız ve hiç tanımadığınız insanlar tesadüfen

karşınıza çıkabilir.

23-Normalden daha çabuk konuşan, yürüyen, okuyan gelişmiş çocuklar olabilirsiniz.

24-Bazıları sizi büyümüş de küçülmüş bir çocuk olarak tanımlayabilir, kendi kendine konuşmaktan korkmazsınız.

25-Uyku problemi çekebilirsiniz, geceleri gördüğünüz rüyalar da bu probleme yardımcı olmaz.

26-Yoğun

bir ümitsizliğe düşebilir veya depresyona girebilirsiniz, bu genellikle

yuvaya dönme isteğine bağlıdır. Buradaki yaşam çok yanlış gelir size.

27-Zamanınızın

çoğunu neden nefret ettiğiniz bir işte geçrmenin, ya da bütün paranızı

lüks bir araba ve ev için kredi ödeyerek harcamanın nedenini anlamakta

zorlanırsınız.Bunların hiçbiri sizi etkilemez. Sistemin kölesi

olmaktansa fakir olmayı yeğlersiniz..İnsanlar kafayı yediğiniz

düşünseler de yapacak birşey yok.

28-Çoğunlukla şu andakinden çok daha derin olan başka bir zamana ya da boyuta bağlısınızdır.

29-Bunu

sözlere dökmeseniz de kitapların, dinin çok ötesinde bir tanrısallığa

sahipsinizdir. Spiritüellik sizin bir parçanızdır. Bunu uyandırmaya

ihtiyacınız yoktur, o zaten vardır.

30- Bir insan olmadığınızın farkındasınızdır.

Anna Galdorcraeft...Alıntı...

Burda yazanlar o kadar evrensel özellikler olmamakla birlikte daha gerçekçi enazından bunu her okuyan aaa evet bu benim özelliğim diyemez daha belirgin özellikler.
Aynı beni anlatıyor bebekken erken konuşmak dışında :) sadece o var gerisi ben hep ve her an her yerde kendimi belli edebiliyorum gercekten insanlarla arama duvar ördüğümü hissediyorum bazen bana fazla yakın olurlarsa huzursuz oluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...