Bir İnsanın İçinde Cin Olduğu Nasıl Anlaşılır

webmanx

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar;Bir insanın içinde cin olduğu nasıl anlaşılır,bunları maddeler halinde anlatmaya çalışacağım:Aşağıdaki maddeler sadece musallatlı kişiler için geçerlidir.Başka şeylerle karıştırmayalım.Saydığımız bu maddeler bazılarıdır ve en çok rastlanan belirtilerdir.Bu belirtiler ara sıra olur yani cinin girip çıkması ile alakalıdır.Bunları belki her insan anlamayabilir. Daha çok ilim sahibi insanlar bilebilirler.Daha bir çok şeyler vardır bu kadar yazmayı uygun gördüm.Dilerim yararlı olur.

1*Gözleri normalden farklı bakar,yani birine düşman gibi bakar.
2*Konuşurken saçmalamaya başlar.
3*Konuşan kendisi değildir,Onun ağzından cin konuşturur.
4*Düşündükleri kendine ait değildir.Kendi düşüncesi sanar.
5*Beyninde bazı merkezlerin etkilenmesi ile aptallaşma durumu.
6*Omuzunun,ayaklarının veya bütün vücudunun devamlı silkinmesi.
7*Kuran-ı Kerim okuyamama veya okunurken sinirlenmesi.
8*Bağırma,çığlık atma hissi,tabiki kendinden değildir.
9*Tam koruyucu bir muskayı başının üzerine koyduğunuzda kendine gelmesi.
10*İstem dışı gülme veya ağlama,gülende ağlayanda kendisi değildir.

Kaynak: Peri Kızı

byrosa

Kayıtlı Üye
Bu kadar kolay sınıflandırılabilecek bir konu değil.

@hozbay, bunların yanlış olduğunu bilmesi için. Bir insanın içinden cin çıkarmasına gerek yok. Bilgilere şöyle bir baktığınızda uyuşturucu madde etkileri gibi duruyor. Bilgilerin yanlış olduğu bariz bir şekilde ortada, bunu tecrübeli ve bilgili bir insan kolayca anlayabilir. Sevgilerle.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Size cin girdimi veya tedavi ettinizmi ?
sorduğunuz kişin kim olduğuna biraz dikkat edin.

doğrusu ne peki ? :/
insanı sakatta bırakabilir, hiç bir şey yapmadan da yaşayabilir. Dışarıdan belirtilerle anlaşılması çok zor. Her sakat kişiye içinde cin var demek saçmadır. Örneğin bazı sara hastalarının hastalık sebebi konakçı bir varlıktır. bu tüm saralıların aynı durumda olduğu anlamına gelmez. bir kişi fiziksek zihinsel ve sosyal açıdan tamamen normaldir ama içinde konakçı yaşıyor olabilir.

anolaq

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
sorduğunuz kişin kim olduğuna biraz dikkat edin.

insanı sakatta bırakabilir, hiç bir şey yapmadan da yaşayabilir. Dışarıdan belirtilerle anlaşılması çok zor. Her sakat kişiye içinde cin var demek saçmadır. Örneğin bazı sara hastalarının hastalık sebebi konakçı bir varlıktır. bu tüm saralıların aynı durumda olduğu anlamına gelmez. bir kişi fiziksek zihinsel ve sosyal açıdan tamamen normaldir ama içinde konakçı yaşıyor olabilir.

haklısınız...
teşekkür ederim cevapladığınız için..

klaroline

Kayıtlı Üye
yaa söylediklerinizin hepsi bende durduk yere oluyor. kontrol edemiyorum bir anda hatta karşımdakiler de deli olduğumu falan söyleyip uzaklasıyorlar. yardımcı olursanız sevinirim.

webmanx

Kayıtlı Üye
Sn.Steviera,konuda ki maddelerin hepsi var diye yazmışsınız.başka neler var .

canmert196

Kayıtlı Üye
yaa söylediklerinizin hepsi bende durduk yere oluyor. kontrol edemiyorum bir anda hatta karşımdakiler de deli olduğumu falan söyleyip uzaklasıyorlar. yardımcı olursanız sevinirim.

sayin urumla iletisime gecin isterseniz konudaki bilgilerin hepsinin hatali oldugu zaten soylendi:)urum size yardimci olabilir tabi boyle bir durumunuz varsa.

rosemimosa

Kayıtlı Üye
ilginç bir konu konakçi varliklar hakkinda bizleri bilgilendirirmisiniz? ne tur varliklardir? nasil yasarlar? nasil tespit edilebilirler?
olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir? kurtulmak için neler yapilmali? tessekurler :)

insanı sakatta bırakabilir, hiç bir şey yapmadan da yaşayabilir. Dışarıdan belirtilerle anlaşılması çok zor. Her sakat kişiye içinde cin var demek saçmadır. Örneğin bazı sara hastalarının hastalık sebebi konakçı bir varlıktır. bu tüm saralıların aynı durumda olduğu anlamına gelmez. bir kişi fiziksek zihinsel ve sosyal açıdan tamamen normaldir ama içinde konakçı yaşıyor olabilir.[/QUOTE]

nohot

Kayıtlı Üye
paylaşım için teşekkürler arkadaşım.Çevremde gördüğüm,şahit olduğum bu tür o kadar çok insan var ki!Bundan sonra acaba mı diye bakacağım galiba özellikle gözlerine ve tepkilerine....

La-edri

Kayıtlı Üye
Konakci cok ilginc, ve ürkütücü bir sey..

canselcan

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
gerçekten çok ilginç ve korkutucu... acaba bu konakçıları kendimizden nasıl uzak tutabiliriz ne gibi tedbirler almalıyız? saygılar

klaroline

Kayıtlı Üye
öncelikle en rahatsız olduğum konu tek başımayken birinin saki beni takip ediyormuş gibi hissetmem aslında ediyor bunu biliyorum ama sürekli arkama bakıyorum kimse olmuyor sanki bu kişi benim göremeyeceğim kadar dibimde. sonra vücudumda sürekli ağrılar oluyor özellikle başımda ve gözlerimde. çoğu zaman gözlerimde bir ağırlık veya yanma oluyor ve gözlerimde bir sorun yok. sürekli ya ateş basıyor ya da titriyorum ,ilkilmelerim de var .canım insanlarla birlikte olmak istemiyorum. hiç bir şey yapmak istemiyorum .tek yaptığım odamın penceresini kapatıp oturmak ve düşünmek. insanlarla konuşurken ağzımdan rastgele bir kelime çıkıyor alakasız onlar bana salak deyip geçiyorlar. banyo yaparken gözlerimi kapadığımda sanki biri beni izliyormuş gibi hissediyorum ve hemen gözlerimi açıyorum. aynı zamanda etrafımdakiler bana çok tuhafsın diyorlar. bu özellikler ve yukarıdakikerin hepsi var. sizce böyle bir şey mümkün müdür ?...

webmanx

Kayıtlı Üye
Sn.stevierea;yaşadıklarına çok üzüldüm.Senin rahatsızlığının ALLAH''ın izni ile geçecektir.İnşallah.Şimdi anlatacaklarımı iyi dinlemeni istiyorum ve harfi harfine uygularsan iyileşeceksin.
1. uygulama;Bugünden itibaren Önce bir gusül abdesti aldıktan sonra 2 rekat namaz kıl.Duanı yap.Ayetel Kürsi ve şifa ayetlerini ve şifa duasını bir kağıda arapça harflerle mürekkepli bir kalemle yaz ve yazıyı su dolu tasın içine koy yazı suda tam silindikten sonra 7 gün sabah vakitleri aç karnına ve akşam vakitleri sudan 3 yudum iç.7 gün tamamlandıktan sonra kalan su ile bir leğenin içinde yıkan.Leğenin içine biriken suyuda bir ayak basmaz yere dök.
Şimdi 2. uygulamamız ise
1 Fatiha,1 Ayetel kürsi,1 Huvallahüllezi,Cin suresinin 1 den 10 a kadar olan ayetleri,Saffat suresinin 1 den 10 a kadar olan ayetleri,Hıfz ayetlerinden 3 tanesi,1 İhlas,1 Felak,1 Nas surelerini bir kağıda mürekkepli bir kalemle yaz ve yazdıklarını baştan başlayarak 1 defa sonuna kadar oku ve kağıda üfür.Bir luşambaya sardıktan sonra yeşil veya beyaz bir beze dik ve her dikiş attığında besmele çek ve boynunda taşı.
Bunları sen yapamaz isen ailenizde bilgili ve bunları yapabilecek birine yaptır.
Eğer kafanda veya vücudunda bu saydığımız rahatsızlıklardan her hangi biri olduğu anda muskayı kafanın üzerine koy ve en az 3 dakika beklet.Rahatsızlıklarının geçtiğini göreceksin ve yatarken de yastığının içine koy yat sabah kalktığında tekrar boynuna tak sabaha kadar rahat uyursun. ve Her gün yukarıdaki ayetleri de oku.Bu rahatsızlıkların seni terk edeceğini anlayacak ve göreceksin.şifa bulursun inşallahu teala...
Ayrıca bir de doktara gidip tıppi yardım da almalısın...

webmanx

Kayıtlı Üye
Konuda konakçılardan bahsedilmiş.Biz bu konuda konakçılardan bahsetmiyoruz.Eğer ki bahsedecek olursak ki konakçı varlıklar genelde kendilerini insanlara pek belli etmezler.Devamlı vesvese yolu ve düşünce yolları ile insanları etkilemeye çalışırlar.Eğer bir varlık,yaklaştığı insana görüntü veya ses veremiyecek kadar yaklaşamıyorsa en fazla yapacağı zulüm vesvesedir ki bu da zaten bir insanı yavaş yavaş yer bitirir.Yukarıdaki anlattığımız maddeler rahatsızlığı ilerlemiş insanlar içindir.Zaten bu rahatsızlıklar olduğu zaman konakçı özelliği kalmıyor varlık kendisinin varlığını hastaya tamamen belli ediyor.Umarım yararlı bilgiler vermişimdir.
Konakçısız günler dilerim.

webmanx

Kayıtlı Üye
Bu maddeleri bana yıllar önce peri kızı anlatmıştı.Bu konuyu alim bir cin padişahına sormuştum
o mübarek de doğrulamış ve daha geniş bilgiler vermişti.ve tecrübelerle sabittir.

klaroline

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim .uygulayacağım. tıbbi yardım zaten alıyorum fakat sorunumun olmadığını söyedi.