büyü yaptırdım,tutmadi,malzemeleri ne yapmalıyım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

7362

Kayıtlı Üye
arkadaslar iki yıl önce büyü yaptırdım , fakat tutmadı. çantamda taşıdığım kurumuş bir ciriş ,karanlık bi yerde sakladığım bağlı tahta kaşıklar,pencereme astıgım içinde dua yazan kagıt ,yatagımın altına ve yastıgımın içine koydugum kağıtlar var içlerinde dua yazan.

artık bunlardan kurtulmak istiyorum fakat ne şekilde yapmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olurmusunuz?

repece

Kayıtlı Üye
Neden o işlemleri yapan kişiye bunları götürüp iade etmiyorsun valla ben bi keresinde aldım adamın suratına fırlattım al kendin naparsan yap dedim.onlar nasıl yokedeceklerini bilirler.

cevriye

Kayıtlı Üye
Denize veya akarsuya (nehir, ırmak vs) atman gerekiyor.

lord_of_baku

Banlı Kullanıcı
Öncelikle tövbe edip aff dileyeceksin, hatta yalvaracaksın. Daha sonra bunları sana veren canlıya iyade edeceksin. Ama kendine ait hiçbir eşyanı ve ya saç teli gibi şeyleri ona vermeyeceksin. Vermediklerini ise akar suya bırakmanı tavsiye ederim.

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ben büyü yapmıştım 2-3 yıl önce tutmadı. malzemeleri dolabıma kaldırdım halen orada duruyor. ilerde işe yarayabilir sakla

7362

Kayıtlı Üye
büyüyü yapan (güya) kişiyle aynı şehirde değiliz götürüp suratına atamam yani ancak döktüğüm paranın pişmanlığı var.yaşadığım şehirde denizde yok akarsuda çok uzakta gitmem cok zor. kağıtları yaksam diğerlerinide biyere gömsem fln olmazmı sirkeyle fln yıkayıp ?

byrosa

Kayıtlı Üye
Yaptırdığınız büyünün tutmadığından eminseniz, herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Evinizde ve yaşadığınız ortamlarda yaptırdığınız büyüye dair her şeyi bir yere toplayın. Ardından hepsini birbirine birleştirin ve boş bir ortamda yakın, yaktığınız külleri sudan geçirip çöpe atın. Bunlar büyünün bütün ateşini söndürmüş olacaktır. Büyük ihtimalle bir dolandırıcıya denk geldiğiniz bu işler üzerinden prim yapmak isteyen bir çok kişi var. Onlara inanmayın ve sohbet etmeyin. Onlar bu işlerde değil, sizi kandırabilme ve dolandırma işlerinde en iyilerdir. Son olarak gerçekten büyü tutmadıysa bunları yapınız, eğer tutduysa veya emin değilseniz. Büyüyü bozdurmak için bilgili bir kişiye danışın ne tür bir büyü yaptığınızı açıklarsanız. Size yardımcı olabilecek Mabet üyeleri vardır, sevgilerle.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
arkadaslar iki yıl önce büyü yaptırdım , fakat tutmadı. çantamda taşıdığım kurumuş bir ciriş ,karanlık bi yerde sakladığım bağlı tahta kaşıklar,pencereme astıgım içinde dua yazan kagıt ,yatagımın altına ve yastıgımın içine koydugum kağıtlar var içlerinde dua yazan.

artık bunlardan kurtulmak istiyorum fakat ne şekilde yapmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olurmusunuz?

küçük küçük parçalara ayırdıktan sonra 1 bardak üzüm sirkesi 2 yemek kaşığı kaya tuzu ile bir cam kavanoza yapılanları koyunuz istediğiniz kadar su ekleyerek kapağı kapatınız 7 gün güneş görmeyen yerde beklettikten sonra bir ağacın gövdesine vurdurarak kırınız.

akarsuya bozulmak istenen uygulama atılmaz, yakılmaz. hiç bir element ile buluşturulmaz. bozma işlemini başka hiç bir şekilde yapmayınız. sadec bu anlattığım şekilde yapınız

gulgaye

Kayıtlı Üye
İş
memur
merhaba.kavanozu ağacın gövdesine vurdurarak kırdık.cam kırıldı içindeki suda dağıldı herşey orada öylecemi kalmalı.

snm35

Kayıtlı Üye
Allah dilerse olur dilemezse olmaz . Büyü yapmak veya yaptırmak boş iş boşuna zaman kaybı . İnşallah bi daha böyle bir şeye kalkışmazsın. Tövbe et hergün yüzlerce binlerce ..

canmert196

Kayıtlı Üye
Allah dilerse olur dilemezse olmaz . Büyü yapmak veya yaptırmak boş iş boşuna zaman kaybı . İnşallah bi daha böyle bir şeye kalkışmazsın. Tövbe et hergün yüzlerce binlerce ..

sizin gibi uye turleri bitmicek mi merak ediyorum burda adminler hergun fetva vermeyin diye bagiriyor.Siz gelmissiniz buyu sitesine buyu niye yapiyorsun diyorsunuz sacma degil mi ? siz niye geldiginiz buraya merak ediyorum fetva vermek icin mi ?

origanum

Yönetici

Burası büyü sitesi ve burada bu tarz yorumlarda bulunanlar sorgusuz sualsiz yasaklanacaktır demedik mi? Ne diye buraya geliyorsunuz o zaman, madem size ters? Giren herkes büyücü değil ancak bizim işimize, geleneklerimize, inançlarımıza, hayat tarzımıza saygı duyan insanlardır.

gulgaye

Kayıtlı Üye
İş
memur
Çok doğru artık bitse bu büyünün günah sevap tartışması.burada bulunan herkez bence durumun bilincinde.kişinin özgür iradesi.günah sevap hepimizin kendine.iyi formlar.

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Öncelikle tövbe edip aff dileyeceksin, hatta yalvaracaksın. Daha sonra bunları sana veren canlıya iyade edeceksin. Ama kendine ait hiçbir eşyanı ve ya saç teli gibi şeyleri ona vermeyeceksin. Vermediklerini ise akar suya bırakmanı tavsiye ederim.
Büyü tutsaydıda af dileyip yalvaracakmıydı...madem yalvaracak kadar büyük bir hata neden yapılıyor?

karamel90

Kayıtlı Üye
Cok zaman olmus konuyu acan arkadas aktif degil ancak bu konuyu acan arladasla konusan birisi varsa burada ona sorularim olcak.simdiden tesekkur

buzprensi89

Banlı Kullanıcı
Artık şu çağda büyü son çara olmalıdır... Bence kişi birşey istediği zaman yahut korunmak istediği zaman Dua etmelidir.. Büyü ile birini yok etmek yada bağlamak mümkün olsaydı şuan Esad bu yolla öldürülür Abd bu yolla parçalanır Pkk bu çare ile bitirlilirdi artık teknoloji çağında herkes bilgilidir o yüzden büyülerin tutma ihtimali neredeyse sıfırdır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...