büyü yaptırdım,tutmadi,malzemeleri ne yapmalıyım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Büyü Çok günahtır Yapma ! yaptırma !

Çok ilginç birşey var. Bu mesajı yazdığınız sayfada 3-5 mesaj öncesinde Origanum'un ( Forum Admini) normal yazı boyutundan büyük ve kırmızı şekilde yazılmış bir uyarısı var.Bunu neden söylüyorum biliyor musunuz?

1- Eğer o yazıyı okuduysanız ve bu mesajı yazdıysanız, takmıyorsunuz demektir ki bu durumda forumdan uzaklaştırılırsınız.

2- Yok ben o yazıyı görmedim diyorsanız. Büyük bir farkındalık eksiğiniz var demektir. Açıkçası öyle büyük bir eksiklik ki bu neredeyse (özür dileyerek bunu söylüyorum) boşa yaşıyorsunuz hissine kapıldım. Yani bana kalırsa siz boşverin günahı- sevabı çünkü bu şekilde etrafınızdaki hiçbirşeyi farkedemeyeceğinizden günah olmuş sevap olmuş sizin için farketmez. Karnınızı doyurun, ihtiyaçlarınızı giderin, uykunuzu alın gerisini boşverin... İyi forumlar.

dugukann

Kayıtlı Üye
Madem artık ihtiyacın yok imkanı olmayan fakir kimselere ver.

codzombi

Kayıtlı Üye
Büyü Çok günahtır Yapma ! yaptırma !

İnsani kamil mertebesine ulaştığını farzederek gelmiş geçmiş en kudretli olan bu müthiş farkındalık yaratan açıklamalarını hayretler içerisinde okuyorum ,anlamaya çalışıyorum ve ellerim titrer bir halde power of iman gücünü test ediyorum ve imana geliyorum .

şaka şaka .biraz hurma ye arkadaşım sünnettir .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...