Beyaz Soğanla Yapılan Maji

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Stralis

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar son 3 gündür siteyi hemen hemen bütün gün inceledim ve soğanla yapılan maji yi göremedim. aslında var birkaç tane ama 1 hafta önce ypılan bir maji ile alakası yok. arkadaşlar ben bundan 1 hafta önce muğlada bir hocaya gittim ve kız arkadaşımla olan sorunları anlattım tabi son 1,5 yıldır ayrıyız, kadın 3 tane ayrı kağıda dualar yazdı ve 3 gün boyunca her duayı beyaz bir soğanın içene koyarak köz olana kadar yakmamı söyledi. böyle bir uygulama ile karşılaşan arkadaşlar varmı ve bu majinin tutma olasılığı nedir?? ayrıca bunun bir büyü olmadığını sadece bana yaklaşacağını söyledi. büyü olup olmadığını üzerine basa basa söyledm ama büyü değil dedi. ilgili arkadaşlar cevap verebilirmi acaba???

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Bu uygulama ve ne yazilacagi yildizname,lerde bulunuyor.Ama benim bilgim 7 gün yapiliyor.Birde buna benzer bir uygulama cevizlede yapiliyor,ceviz kabuguna sevilen kisinin adi ve annesinin ismini yazarak firinda köz olana kadar yakiliyor,Ben bunlarin ikisinide yaptim,Ama tam tuttu ben vaz gectim.Aslinda ne yazilacagini burada yazabilirim,ama arapca oldugu icin yazamiyorum,Evinde yildizname varsa eger,Ask büyüleri ve gideni geri getirmek icin uygulamalar bölümüne bak,mutlaka vardir.:cowboy:

Stralis

Kayıtlı Üye
Bu uygulama ve ne yazilacagi yildizname,lerde bulunuyor.Ama benim bilgim 7 gün yapiliyor.Birde buna benzer bir uygulama cevizlede yapiliyor,ceviz kabuguna sevilen kisinin adi ve annesinin ismini yazarak firinda köz olana kadar yakiliyor,Ben bunlarin ikisinide yaptim,Ama tam tuttu ben vaz gectim.Aslinda ne yazilacagini burada yazabilirim,ama arapca oldugu icin yazamiyorum,Evinde yildizname varsa eger,Ask büyüleri ve gideni geri getirmek icin uygulamalar bölümüne bak,mutlaka vardir.:cowboy:

peki közleri evinin önüne atmak gibi bir durum söz konusumu acaba?? birde ne kadar sürede etki gösteriyor??

AJA

Elit Üye
Tabiki bu bir büyü ... Bunu yapan size bu bir büyü değil dediyse uzaklaşın ordan derim ...

AJA

Elit Üye
Ya olmadı :) Ben de bir büyücü değilim ama büyü hakkında çok şey biliyorum :) Arzuhalin de durumu bundan ibarettir eminim..

Stralis

Kayıtlı Üye
Peki arkadslar ne yapicaz istedigimiz duruma nasil olusaciz? İlla buyumu yapmak lazim baska yolu yokmuki??

Osiris

Kayıtlı Üye
Bize anlatmasaydın,tutma olasılığı daha yüksek olabilirdi :)

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Ya olmadı :) Ben de bir büyücü değilim ama büyü hakkında çok şey biliyorum :) Arzuhalin de durumu bundan ibarettir eminim..

Ben bile kendimi bu kadar iyi anlatazdim vallahh:D Cok tesekkür ederim.Büyücü degilim,ama bayada büyü kitaplarim var,Insan caresiz kalinca her yola basvurabiliyor iste.Ama hic kimse icin günaha girmeye degmez dogrusu.Yapmak isteyenede engel olmam,her kesin kendi iradesi ve yan etkiside cok agir bu uygulamalarin bunuda söylemeden edemeyecegim,ben bedelini cok agir bir sekilde ödedim,simdi sadece dualarim var.
herneyse simdi gelelim sorulara,evet bu uygulamalar 3 veya 4 gün icinde tesirini gösteriyor.küllerini evden uzak bir yerde ya topraga gömülür yada akar suya atilir.Hatta böyle caresiz kaldigim günlerden bir gün arkadasim türkiyeden bir büyücü bulmus.Telefon ettigimiz zaman adam benden 1500 dolar istedi,Ve bana sende esek tirnagi ile yapilmis büyü var dedi.Ve ben o günden sonra büyüyle falan alakami kestim.Simdi sadece Allahtan isterim ve ona birakirim hayirlisi olsun yeter diyorum Allah hic kimseyi caresiz birakmasin,zaten o dermani olmayan bir dert hic kimseye vermez.

Bunuda unutmayin:Angel_anim:

Stralis

Kayıtlı Üye
Ben bile kendimi bu kadar iyi anlatazdim vallahh:D Cok tesekkür ederim.Büyücü degilim,ama bayada büyü kitaplarim var,Insan caresiz kalinca her yola basvurabiliyor iste.Ama hic kimse icin günaha girmeye degmez dogrusu.Yapmak isteyenede engel olmam,her kesin kendi iradesi ve yan etkiside cok agir bu uygulamalarin bunuda söylemeden edemeyecegim,ben bedelini cok agir bir sekilde ödedim,simdi sadece dualarim var.
herneyse simdi gelelim sorulara,evet bu uygulamalar 3 veya 4 gün icinde tesirini gösteriyor.küllerini evden uzak bir yerde ya topraga gömülür yada akar suya atilir.Hatta böyle caresiz kaldigim günlerden bir gün arkadasim türkiyeden bir büyücü bulmus.Telefon ettigimiz zaman adam benden 1500 dolar istedi,Ve bana sende esek tirnagi ile yapilmis büyü var dedi.Ve ben o günden sonra büyüyle falan alakami kestim.Simdi sadece Allahtan isterim ve ona birakirim hayirlisi olsun yeter diyorum Allah hic kimseyi caresiz birakmasin,zaten o dermani olmayan bir dert hic kimseye vermez.

Bunuda unutmayin:Angel_anim:
Sayin arzuhal bende buyu yapmak veya yaptirmak istemiyorum. Dualardan bahsetmissiniz, ne tur dualar yapabiliiz?? Bunun hakkinda aydinlatabilirmisiniz beni??

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Ben her dilegim icin sahmeran duasini okurum,ve faydasida oluyor,Aciklamasi sitede var

Stralis

Kayıtlı Üye
arkadaşlar beyaz soğan majisi etkisini gösterdi ve 1 ay gibi bir süre sonra istidiğime kavuştum, şimdi kurtulamıyor ne tesirliymiş :D :D

aşk1

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar beyaz soğan majisi etkisini gösterdi ve 1 ay gibi bir süre sonra istidiğime kavuştum, şimdi kurtulamıyor ne tesirliymiş :D :D

kurtulamıyor derken siz mi büyüyü yaptırdığınız kişiden kurtulamıyorum demek istiyorsunuz anlayamadım.

Ü

Üye silindi 38107

Arkadaşlar bende konuyla alakası olmasada fikrimi belirtmek isterim. Bana göre başka canlıların iradesine etki eden şeyler büyü olarak gösterilebilir. Bununla ilgili bayağı bir kitaplarım falan var ama akıl akıldan üstündür bu yüzden ben böyle düşünüyorum ve bence herşeyi allaha bırakın dua edin onun için niyetlenin bol bol dua edin. Tabi bu benim görüşüm isteyen istediğini yapar inançlara da saygım var.
Sevgi ve ışıkla

alalia

Kayıtlı Üye
ben bu soğanı yakma işlemini yaptım kağıdı yazdı içine koymuş soğanın yaktım köz oldu ama sonuç sıfır

benım 1 ayı gectı yapalı neden etki etmediki.hatta yakarken okunan duayı bıle yaptım

madasin

Kayıtlı Üye
Bu tabi ki büyü. Büyücü sizi korkutmak istememiş sanırım, siz üstüne basa basa sorunca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...