Beyaz Soğanla Yapılan Maji

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

o_ren

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu birini kendine bağlamak için soğan yakılarak yapılan büyüler geri nasıl bozulur. Bir de herkese kesin etki eder mi. Bilgisi olan var mı acaba. Yardım edebilir misiniz

horlack

Kayıtlı Üye
İş
Dryw
Sevgili arkadaşım, bu doğrudan cinlerin de dahil edildiği bir büyü türüdür. Kendini olmak istemeyeceğin durumlara sokmak istemiyorsan bu tarz uygulamalardan uzak durmanı öneririm. Tarif ettiğin şey cinlere soğanı sunmak ve karşılığında senin için birini etkilemelerini istemektir. Bu tarz vakalarda çoğunlukla uygulama yapılan kişi ile bilrikte yapan kişi de olumsuz anlamda etkilenecektir. Herhangi bir şekilde korunmuyorsan veya hükmetme kudretin yoksa arkana bile bakma uzak dur.

o_ren

Kayıtlı Üye
Horlack çok teşekkürler verdiğin bilgiler için. bu soğan yakma olayı bi arkadaşıma yapıldı. Üzerinden 14 yıl gibi bi zmn geçti ama hala onda etkisinin olduğunu düşünüyorum. O yüzden nasıl bozabiliriz. Ya da bozulabilir mi. Arkadaşlar bu konuda da bilgilendirebilir misiniz. Teşekkürler

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Arkadaşlar bu birini kendine bağlamak için soğan yakılarak yapılan büyüler geri nasıl bozulur. Bir de herkese kesin etki eder mi. Bilgisi olan var mı acaba. Yardım edebilir misiniz
Büyüyü yapan nasıl bozacağını da bilir bilmyen birisi yani bunun eğitimini almamış kitaptan gördüm yapayım tarzı uygulamaya giriştiyse geçmiş olsun demek gerek zira bu işten kendisi de zarar görür.Böyle bir büyüyapılmışsa bir majisyenle konuşup ona bozdurması gerekir.Kişiye etki konusu tartışmalıdır eğer kişinin dna sı alınarak yapılmışsa %100 etki eder gözüyle bakılıyor.Genel kabule göre bu konuda koruması olan kişilerde etki etmeyebilir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler arkadaşlar
Biz mesajınızı siliyoruz siz silinen mesajın aynısını tekrar yazıyorsunuz.Bir kural hatırlatması yapalım.Teşekkür mesajı yazmak yasaktır konuda mesaj kirliliği yapacağı için.Teşekkür etmek istiyorsanız "Teşekkürler" butonunu kullanınm

Cetiferi

Kayıtlı Üye
Merhaba dediğiniz hocaya bende gittim 1hfta önce yayaktım soğanı gerçektegerçekten etkisi var mı geri döndümü

Cetiferi

Kayıtlı Üye
Merhaba söylediğiniz hocaya bende gittim 1hfta önce yaktıyaktım soğanı gerçekten etkisi oldu mu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...