Bedensiz varliklarla uzun zaman yasadigim deneyimlerim

ahya

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaslar,
bedensiz varliklarla uzun zaman yasadigim deneyimlerimi sizlerle paylasmak istiyorum.

1.
1.Bedensizler heryerdeler , zaman ve mekanin bir önemi yok….. her an ve her saniye saldirabilirler.

2. 2.Kendileri cok hizlilar, bir örnek vereyim otobanda yüksek hizla arabayi kullaniyorum ve birden ayagimdan ve bacagimdan bir saldiri. Bacagimda bir uyusma ve bacagimi zor kimildatama.

33 3.Vucudun her bölgesine girebiliyorlar, giris gelen varliklara göre degisiyor.

Örnek:
- Bazilari cok hizli bir sekilde vucuda girebiliyor, vucuda girisleri ayni elektrik carpar gibi oluyor.
- Bazilarinda bir soguma hissi oluyor…
- Bazilari yavas bir sekilde giriyor, verdigi aci inanilmaz, bazilarinin cektigi enerji hissediliyor.

4. 4.Vucutta ne kadar zaman kaldiklari hic belli degil, bazilarinin vucuttan ayrilislari hissediliyor.

5. 5.Saldirilar cogunlukla geceleri ve özellikle Pazar günleri oluyor. Gün boyu is güc oldugu icin hissedilmesi güc.

6. 6.Vucuda verdikleri acinin yanisira cok asiri yorgunluk, bitkinlik, vucutta agirlik, sanki dünyanin yükünü siz tasiyorsunuz…

7. 7.Haftanin 4-5 günü siddetli bas agrisi (migren), migren haplarinin bir faydasi olmuyor. Doktorlar Bilgisayarl Tomografi (BT)´de hic birsey bulamiyor….

8. 8. Asiri sinirlilik, kizginlik, asosyallesme

9. 9. Allah´tan nefret ettikleri cok acik…. Beyni yönlendirme kabiliyetleri oludukca yüksek, onlarin düsüncelerini siz kendinizinki saniyorsunuz…. Ve sizde onlar gibi düsünüyorsunuz.

Arkadaslar simdilik kisa bir sekilde deneyimlerimi aktariyorum, vaktim oldugunda bu duruma nasil düstügümü sizlerle paylasacagim.
Kalin saglicakla.

Sevgiyle…

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaş, bahsettiğin şeyler daha çok fiziksel rahatsızlıklara işaret ediyor. bana kalırsa bu sıkıntılarını bir dahiliye uzmanına anlatmalısın. bu şekilde bir saldırı yapılabilmesi için ya senin çok sıradışı bi geçmişin olması gerekir ya da senle uğraşanların çok güçlü olması ki o durumda da muhtemelen çok daha kötü durumda olurdun. her halükarda varlık saldırısı değil fiziksel rahatsızlık işaretleri ağır basıyor.

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
sevgili arkadaş, bahsettiğin şeyler daha çok fiziksel rahatsızlıklara işaret ediyor. bana kalırsa bu sıkıntılarını bir dahiliye uzmanına anlatmalısın. bu şekilde bir saldırı yapılabilmesi için ya senin çok sıradışı bi geçmişin olması gerekir ya da senle uğraşanların çok güçlü olması ki o durumda da muhtemelen çok daha kötü durumda olurdun. her halükarda varlık saldırısı değil fiziksel rahatsızlık işaretleri ağır basıyor.

Ayy allahım çok güldüm vallaha bu yoruma :smash: ama yollu haklı bunlar fiziki proplemlere alamet..

ahya

Kayıtlı Üye
Ayy allahım çok güldüm vallaha bu yoruma :smash: ama yollu haklı bunlar fiziki proplemlere alamet..
@:Aronyi: Sayin Aronyi, yasiniz daha 17 olduguna göre, benim musallatli oldugum zaman siz daha okula gitmiyordunz, bilginize...:smash: iyi forumlar size.

@Yollu: Sevgili Yollu,
yazdiklarim kendi hissettilerim ve yasadiklarim, doktor, hastane, haci, hoca, cincihoca gezdim durdum. Tesadüfen tanistigim yüksek uzman tarafindan kurtarildim.... Varlik belirtisinden eser yok:hurray: Su an gayet iyiyim ve cok sakinim. :sifone:

Yazdiklarim sadece bilgi amaci niyetindedir... Inanan inanir, bilen bilir, herkesin hür iradesine kalmis birsey.

Herkese iyi Forumlar

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef

Mesleginiz nedir degerli arkadasim??:biggrinjester:

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Güzel paylaşım ahya.
Ben bedenimi çok az varlığın kullanmasına izin verdim.
Yorgunluk,duygusal değişim gibi şeyler oldu.

Ancak sizdeki gibi bir ağrı olmadı.
Bünyeniz bu olaya karşı direndiğinden midir acaba?

Baş ağrısı kısmına gelince ise, saldırılar sonucu bende de oldu.
İnsan kaynaklı çekememezlikten dolayı oluyor.Bazen psiball atarlar.
Başımı ağrıdan duvarlara vurasımın geldiği zamanlardır.

Varlık kaynaklı saldırıda ise daha çok ateşim yükseliyor.
Resmen beynimin içerden kaynadığını hissediyorum.

Madem sende de kötü haller var.Öneride bulunayım.
Baş ağrısına, ateşe ben aynı yöntemi uyguluyorum.

1.Yöntem
Nere ağrıyorsa;başını,şakaklarını kaya tuzu varsa onla ov.
Buz gibi suyun altına, mümkünse buzlu suyla duş al.

2.Yöntem
Banyo yapılamıcak bir saat olabilir.
Buna da yöntem geliştirdim.

Buzluktan donmuş buzların birazını soğuk suya dök.
İçine biraz kaya tuzu. Sok ayaklarını.
Buzun kalan 4-5 küpünü de bileklerine, başığa sür.

Bu arada eğer yapabilirsen yoğunlaşıp meditatif haldeyken;
bana bu negatif enerjiyi her kim gönderdiyse sahibine geri
yolluyorum de. Başka sözlerde ekleyebilirsin içinden gelirse.

Eğer başarabilirsen kendindeki enerjinin bedeninden çıkıp
siyah bir top haline dönüşüp sahibine geri dönüp vurup içine girdiğini
hayal et. Kartopu atarız ya o gibi. Burda da psiball atıyoruz zaten.

İstersen önce bu meditasyonu, sonra soğutma işlemini dene.
İster önce soğutma işlemiyle kendini toparlayıp,sonra meditasyonu.

İnsansa saldıran insan bedeni düşünebilirsin.
Varlık olduğunu düşünüyorsan ona uygun birşey hayal et.
Sahibi bellidir. Biz bilmeyiz ama evren bilir. Hedef şaşmaz.

Bende yöntem bu çeşit. Resmen donduruyorum kendimi.
Belki başka üyelerin önerebileceği başka yöntemler de vardır.

Varlıkların saldırıları bir yana;
asıl insanların aymazlık,nezaketsizliklerinden daha çok şikayetçiyim.

Bu varlık saldırılarının sonunda da çoğu zaman bir insan vardır.
Hüddamını- yardımcı varlığını yolluyodur ahya.

Dostlarını,düşmanlarını bir daha gözden geçirmeni öneririm.
Kimsenin alnında bu işleri yaptığı yazmıyor.
Şöyle insanlara karşı sağlam bir korunma metodu bulamadım birtürlü.

Işık kulesi diye birşey var ahya.
Ben denedim fayda etmedi bende.
Korunma adına birde o konuya baksan faydası olabilir.

repece

Kayıtlı Üye
Anlaşılan sizle de sağlam uğraşmışlar.Çıktıklarını hissediyorum demişsinizde profesyonel yardım almadan çıkmaları hayret verici .Yaşadıklarınızın fiziksel yapınızı rahatsız etmeside bozması gayet olağan bence çünkü bu anlattıklarınızın fazlası mevcut bizde :)

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
Mesleginiz nedir degerli arkadasim??:biggrinjester:

inşaat sektöründeyim, şu an bir apartman inşaatında aktif kum taşıma görevi yapıyorum. üstüme zimmetli 3 kürek 1 el arabası var. inşaatta bi nevi şef yarısı gibi bişeyim yani.

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
@:Aronyi: Sayin Aronyi, yasiniz daha 17 olduguna göre, benim musallatli oldugum zaman siz daha okula gitmiyordunz, bilginize...
:smash: iyi forumlar size.

Hmm madem bu kadar iddalısın o zaman varlıklarla yaşadıklarının anlatılmaması gerektiginide bilmen gerekirdi. Bu arada yaşla ilgili olarakta peyami safa'nın dediği gibi "Olgunluk yaşta degil yaşanmışlıktadır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır..

ahya

Kayıtlı Üye
Anlaşılan sizle de sağlam uğraşmışlar.Çıktıklarını hissediyorum demişsinizde profesyonel yardım almadan çıkmaları hayret verici .Yaşadıklarınızın fiziksel yapınızı rahatsız etmeside bozması gayet olağan bence çünkü bu anlattıklarınızın fazlası mevcut bizde :)

Ugrasma falan yok, yasanilan bir bayanin amatör tarzda bana bir ask büyüsü yapmasi. Yapilan büyünün istenilen sekilde etkisi göstermedi ama gelen varliklar ne yapacaklarini bilemedikleri icin sadece benden beslendiler.

Kendinizi bir benzin istasyonu oldgunuzu düsünün.

Yapan kisi bir seyi eksik yapti veya yanlis bir sey uyguladi.

Bende cok kötü etkisi oldu...

Gercekten birisi kötü amacla yapsaydi bu yazilari yazamayacaktim herhalde.

Benimde anlamadigim bedensiz varliklari neden hissedebildigim.... Aramizda belki bir bilen vardir.

Hmm madem bu kadar iddalısın o zaman varlıklarla yaşadıklarının anlatılmaması gerektiginide bilmen gerekirdi. Bu arada yaşla ilgili olarakta peyami safa'nın dediği gibi "Olgunluk yaşta degil yaşanmışlıktadır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır..

Sayin Aronyi, benim bedensizlerle hic bir zaman anlasmam olmadi.... yazdiklarimda hürüm bir kisitlama yoktur. :)
Yukarida zaten bir musallatli oldugum zaten anlasiliyor, sanirim hizli okudunuz ve onun icin anlayamadiniz.

Not:peyami Safa 100% dogru söylemis...

Sevgiyle...

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Bunun aşk büyüsü olduğunu hiç sanmıyorum açıkcası temellendirmeniz ve hikayeniz bana pskolojik rahatsızlık olarak göründü. İnsan beyni korktugunda salgıladıgı hormanla kat kat daha iyi ve hızlı çalışır bu yüzden dolayı inandırıcılıgı şahsa göre yüksek bir kurgu oluşturur ve çekim teorisiylede inanılan başına gelir. Yani kısacası psikolojikmen emildiginizi düşünüyorsunuz bana göre. Bu tezi kanıtlamak ve yanlışlamak için bazı sorularım olacak. ilk olarak bu emilme, musallat olma olayları ilk yaşanıldıgındaki varlıklar hakkındaki bilgileriniz. Bu bilgiler ondan önce varmıydı yoksa olaydan sonra araştırmalarlamı elde edildi ? 2. olarak ilk temellendirmenizi kaç yaşınızda yaptınız ? Ve son olarak yardım istedinizmi ? kimlerden istediniz ?

SeyyiD1109

Kayıtlı Üye
Bence unutlmaması gerekir, negatif enerjiye sahip varlıkların musallatında zaten belirtiler fiziksel ve psikolojik olarak görünebilir. Kişinin yaşadığı olayları gördüklerini veya hissettiklerini yanındaki insanlar algılayamaz genelde... Zihniniz o varlığın egemenliğinde kalıyor ve algısal yanılsamalar içinde eriyip gidersiniz...Ama yüzde yüz olarak o tarz bir olay olduğunu idda etmiyorum .Sadece olasılık dahilinde.