Yetenek mi Tesadüf mü ?

BuBBLe35

Kayıtlı Üye
Merhaba Forumda yeniyim buda ilk başlığım aslında yazmak veya yazmamak arasında çok kaldım neyse hayatım bi garip ilerliyo
sabahları okula gitmek için otobüse biniyorum evden çıkarken içimden anahtarı almak geliyo bazen alıyorum bazen almıyorum ama her o his içimde oluştuğunda evde kimse olmuyo arkadaşlarla geçen gün arkadaşın evinde oturuyoruz bunun odasında sigara içilmiyo normalde annesi rahatsız oluyo dumandan en az 1-2 saat odanın havalanması lazım neyse bunlar tam sigara yakcak oluyo gelin balkonda içelim diyorum sigara bitmeden annesi eve geliyo yani böyle tesadüfler oluyo bazen 2-3 günde bir bazen haftalarca olmuyo ama bazende bi gün içinde 6-7 kere olduğu oluyo bi örnek daha vericem evden çıkmadan önce bazen şimdi çıkayım trafik felan vardır diyorum erken çıktığım halde trafik yüzünden geç kalıyorum hala anlam veremedım acaba yetenekmidir sadece tesadüf mü ?

alin

Kayıtlı Üye
Sayın BuBBLe35, tesadüf diye bir şey yoktur ancak bahsettiğiniz durumlar olası durumlardır. Bahsettiğiniz durumları, az ya da çok, bir çok kişi deneyimliyordur. Deneyimlenmemesi aslında, insan doğasında, günlük rutinin içinde kaybolmasıyla alakalı. Yalnız dilerseniz, yatkınlığınız olduğunu düşünüyorsanız, kendinizi geliştirmek adına, psişik yetenekler ve farkındalık bölümlerini okumanızı öneririm.

Sevgiyle...