21 aralık 2012 de ne olacak?

focus

Kayıtlı Üye
bu ay ödemelerimi yapamazsam kıyamet o zaman kopacak.

yani 21 ekim 2012 benim takvimde son gün.

repece

Kayıtlı Üye
Ben bilmem mayalar bilir.:devil2:

AJA

Elit Üye
Bir çok felaketleri tüm Dünya bekliyor zaten ve bunlar doğal afetler. Bence; çok enteresan olaylar yaşanmayacak .Boyut atlayacağımıza inanmıyorum.Yeni Dünya dinlerinin ortaya koyduğu iddalar da ortamı iyice çorba etmiş durumda.Dünya da yetkili birimler bu yakın tarihe bir müdahale yada uyarı da bulunmuyor hala nedense ?
Dolayısıyla hiç birşey olmayacak.Gönlüme sorarsanız keşke bir boyut atlama olsa da netleşse herşey.Kötü insan o kadar çok ki ben onların yaşamasını fazlalık görüyorum.Malesef görmemiz yada istememiz pek bir şeyi değiştirmiyor.
En iyisini O bilir,Dünya'ya huzuru verecektir elbet bir gün.

((ex))

Banlı Kullanıcı
Diller ne söylerse söylesin, ruhlar gerçeği bilir..

Dünya çok yakında BOYUT ATLAYACAK.. Bekleyin ve görün..

• Beğendim
Tepkiler: AJA

Mentalman

Banlı Kullanıcı
İnsanlar boyut atlayacak altın çağa girilecek diyorlardı yalan mı oldu?

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
bukadar çok inanan varken bişeyler olmaması pek mümkün görünmüyor bukadar insan ogün bi enerji koyacak ortaya

((ex))

Banlı Kullanıcı
İnanan insanların enerjileri birleşerek evrene gönderdikleri pozitif enerjilerle dünya değişecek. Buna gerçekten inanan , kendini buna hazırlayan kişiler boyut atlayacak. O gün geldiğinde aa hiçbirşey olmadı beklenen büyük olaya ne oldu diyenleriniz olacak, kimileride yüksek boyutlara geçecek bu herkesin titreşimine bağlı bir olaydır. Bir an önce kendinizi hazırlayın. Kötü enerjilerden, korkulardan, endişelerden kendinizi arındırın. Sadece pozitif düşünün sevgiye ve ışığa odaklı olun.. BU OLAY OLACAK! AMA TAM TARİHİ BELLİ DEĞİL.. 21 ARALIKTAN ÖNCEDE OLABİLİR. SADECE ÇOK AZ BİR ZAMAN KALDI..

((ex))

Banlı Kullanıcı
Hiç bir şey olmayacak. Diğer zamanlara bir fark yok. Uzaylılar gelmeyecek. Marduk Dünya ya çarpmayacak. güneş patması çok byük oup Dünya yı yok etmeyecek. Kuantum sıçrama olmayacak.

Sokak çocuğu para dilenecek, hava biraz daha kirlenecek, Türkiye Türkiyede yaşayanlarn dışındak diğer güçlere satılmaya devam edecek. Sokak havanları öldürülecek. Kıaca felekatler devam edecek.

Kısacası sevgili arkadaşlar, aynı tas aynı hamam devam. Dünya'nın içine etmeye devam ettiğimiz için, bir gün Dünya Ana öcünü alacak bizden ama bu 2012 de olmayacak.

Ne ekersen onu biçersin, ne düşünürsen onu yaşarsın.. Bu birazda insanın içinde olmalı, bunu engellemekte bizim elimizde! BİRLİK OLMALIYIZ. Yine felaketler olacak, Türkiye başka yerlere satılacak, dilenciler çoğalacak.. Bunu söylemek yerine brişeyler yapmalıyız demeliyiz bence.. Bu forumu açtın güzel, bir forum daha aç yalnız BARIŞ VE BİRLİK ADINA OLSUN!

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
İnanan insanların enerjileri birleşerek evrene gönderdikleri pozitif enerjilerle dünya değişecek. Buna gerçekten inanan , kendini buna hazırlayan kişiler boyut atlayacak. O gün geldiğinde aa hiçbirşey olmadı beklenen büyük olaya ne oldu diyenleriniz olacak, kimileride yüksek boyutlara geçecek bu herkesin titreşimine bağlı bir olaydır. Bir an önce kendinizi hazırlayın. Kötü enerjilerden, korkulardan, endişelerden kendinizi arındırın. Sadece pozitif düşünün sevgiye ve ışığa odaklı olun.. BU OLAY OLACAK! AMA TAM TARİHİ BELLİ DEĞİL.. 21 ARALIKTAN ÖNCEDE OLABİLİR. SADECE ÇOK AZ BİR ZAMAN KALDI..
aynı fikirdeyim bende

AJA

Elit Üye

Tüm bu yazdıklarınız kulağa hoş geliyor :) Ama ben olacak yaşanacak sözüne insanoğlu adına pek tamah etmeyenlerdenim. Bir çok kişi olacak edecek diyor siz gibi..Peki bana akla uygun göze hüküm eden bir kaynak gösterirmisiniz ?

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
herşeye kaynak mı lazım herşey akla uygun mu?

AJA

Elit Üye
Siz aklınıza uymayana inanıyormusunuz ? ? ?

((ex))

Banlı Kullanıcı
Tüm bu yazdıklarınız kulağa hoş geliyor :) Ama ben olacak yaşanacak sözüne insanoğlu adına pek tamah etmeyenlerdenim. Bir çok kişi olacak edecek diyor siz gibi..Peki bana akla uygun göze hüküm eden bir kaynak gösterirmisiniz ?

Bu dünyada hiçbirşey imkansız değildir tesadüflerde yoktur olması gerekenler olacaktır.. Bu dünya 4.5 milyar yıldır vardır. Bizden önceki yaşantıları, varlıkları düşünün o zamanki çağı düşünün, o zamanki çağda size deselerdi
, televizyonlar üretilecek ,bilgisayarlar çıkacak telefon icat edilip istedğin kişiyle uzaktan konuşulacak, son model arabalar üretilecek. bunları o zamanda size bilgi verilseydi inanacakmıydınız? (hayır) Demir çağı bitti, altına çağa giriyoruz herşey düşündüğümüzden çok daha farklı ve çok daha ileri düzeyde tahmin edemeyeceğimiz düzeyde olacak. Tüm insanoğlunun bu mucizevi gelişimleri ileri boyut atlamaları bir çok dilde anlatılmıştır. 4 kitap nasıl insanoğluna bilgilendirilmişse bu bilgilerde öyle indirildi.. Şuanda bir çok insan uyur durumdadır. Kendinize gelin ve dünyadaki gerçekleri görün. Dünyayı kimin ve ne için yönetiğini bilin. İnsanı tek koruyan şey bilgidir.. İnandığın zaman hiçbirşey kaybetmezsin ama hala ben inanmıyorum böyle birşey olmaz derseniz ve uyumaya devam ederseniz çokşey kaybedersiniz.. Sevgi ,ışık içinizi doldursun.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ne ekersen onu biçersin, ne düşünürsen onu yaşarsın.. Bu birazda insanın içinde olmalı, bunu engellemekte bizim elimizde! BİRLİK OLMALIYIZ. Yine felaketler olacak, Türkiye başka yerlere satılacak, dilenciler çoğalacak.. Bunu söylemek yerine birşeyler yapmalıyız demeliyiz bence.. Bu forumu açtın güzel, bir forum daha aç yalnız BARIŞ VE BİRLİK ADINA OLSUN!

Sözünüzün nereye gittiğini bilinde konuşun. Yazarken hiç mi düşünmüyorsunuz, bu kişi tam olarak ne demek istedi, ne yaptı, kimdir, ben acaba ne yapmış olabilirim de bu insana bu kadar ağır bir fal söyleme hakkını kendimde görüyorum diye.
Sanki yalan söylüyorum, sanki Türkiye topraklarını ben sattım, sanki çocukları ben dilendiriyorum. Sen kaç sokak çocuğu için çalıştın, bir etkinlik yaptın, kaç hastayı iyileştirdin, kaç barış için eyleme katıldın, 5 sene bir dergide özgürlük adına yazarlık yaptın mı? Sanki ben savaşı ve bozgunculuğu burada lanse ediyormuşum gibi ne biçim bir lakırdı içindesin sen.

Madem o sizin mükemmel aklınız benim yaptığım bu yapıya, barış birlik adına,değildir diyor. Zira öyle değilse, savaş ve bozgunculuk adına diyorsun. O güzel aklını burada yorma var gir yoluna.

((ex))

Banlı Kullanıcı
Benim ne demek istediğimi anlamadınız. Konuyu farklı anlamlara yormayın! ben sadece birlik olalım diyorum.. Madem böyle bir forum açma bilginiz var ,barış ve birlik içinde açılsın dedim . kötü bir niyetim yok!

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hala aynı şeyi söylüyorsunuz, barış birlik için yapmıyorsunuz diye, hakaret ettiğinizin farkında değilseniz, ben farkındalığa getiriyorum sizi. Bana herhangi bir kişinin, barış ve birlik dışında çalışma yapıyor demesine izin vermem. İster düzeltin bu söylevinizi ister düzeltmeyin siz bilirsiniz.

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Sözünüzün nereye gittiğini bilinde konuşun. Yazarken hiç mi düşünmüyorsunuz, bu kişi tam olarak ne demek istedi, ne yaptı, kimdir, ben acaba ne yapmış olabilirim de bu insana bu kadar ağır bir fal söyleme hakkını kendimde görüyorum diye.
Sanki yalan söylüyorum, sanki Türkiye topraklarını ben sattım, sanki çocukları ben dilendiriyorum. Sen kaç sokak çocuğu için çalıştın, bir etkinlik yaptın, kaç hastayı iyileştirdin, kaç barış için eyleme katıldın, 5 sene bir dergide özgürlük adına yazarlık yaptın mı? Sanki ben savaşı ve bozgunculuğu burada lanse ediyormuşum gibi ne biçim bir lakırdı içindesin sen.

Madem o sizin mükemmel aklınız benim yaptığım bu yapıya, barış birlik adına,değildir diyor. Zira öyle değilse, savaş ve bozgunculuk adına diyorsun. O güzel aklını burada yorma var gir yoluna.
çok haklısın

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Benim ne demek istediğimi anlamadınız. Konuyu farklı anlamlara yormayın! ben sadece birlik olalım diyorum.. Madem böyle bir forum açma bilginiz var ,barış ve birlik içinde açılsın dedim . kötü bir niyetim yok!
neden öyle bi forum da sen açmıyorsun elini taşın altına koyup