Bugün gökyüzünde Dolunay var:)

dexter

Elit Üye
Arkadaşlar konuyu nereye açabilceğimi bilemedim.

Ben bugün dolunayı kaçırmak istemiyorum, nasıl değerlendirebilirim?

Dolunayda yapılan maji uygulamaları daha mı etkili oluyordu?

valoizm

Kayıtlı Üye
Dolunayda celbetmek için özel majiler, büyü, havas vs varsa ben de çok seviniriim yardımcı olcak biri varsa.

canmert196

Kayıtlı Üye
Hiç girme senin yapabileceğin olsa bilirdin zaten. Dün bir üye de konu açmış yapmış sonra nasıl düzeltirim diyordu. Eğer çok yapmak istiyorsan evrenden bilgi çek. Bunun için seviye çok önemli olduğunu düşünmüyorum. Basit şeyler çekebilirsin. :)

dexter

Elit Üye
hic girme senin yapabilcegin olsa bilirdin zaten dun bir uyede konu acmis yapmis sonra nasi duzeltirim diyordu eger cok yapmak istiyosan evrenden bilgi cek kendi seyini yap bunun icin seviye cok onemli oldugunu dusunmuyorum basit seyler cekebilirsin
:)
Mesela bunu nasıl yapabilirim? Zaten büyük bir şey yapmak değil isteğim, dolunayı değerlendirmek istiyorum:)

Evrenden bilgiyi nasıl çekebilirim?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Bu arada dolunay tarihinde yanlışlık olmasın. Eylül ayındaki bu pazara yani ayın 30'una denk geliyor.

repece

Kayıtlı Üye
Dolunayı hiç sevmem ne zaman baksam ona belayı çeker üzerime.sebebinide bilmiyorum.o yüzden dolunay varsa balkona bile çıkmam.

dexter

Elit Üye
Evet gökyüzüne bakınca tam dolunay sanmıştım. Duvar takvminde de ayın evreleri vardı ona baktım daha dolunay değilmiş ben öyle sanmışım kusura bakmayın. 30 Eylül için yapabilceğimiz ritüeller varsa eğer bilgilendiriseniz sevinirim.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Kendi içinize dönmek için meditatif konumda kalarak dua edebilir veya hangi dine mensupsanız ona uygun olan işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında dolunay kimi insanda negatif yönde etki ederken kimisinde enerji yüklemesi yapmakta veya bazısında bu iki etki birbirine karışmaktadır. Bu yüzden şu anda size şunu veya bunu yapabilirsiniz demem yanlış olacaktır. En önemli nokta içinizden geldiği gibi davranın. Bırakın dolnay ın verdiği enerji içinizde aksın ve sizde bundan en derin şekilde yararlandığınızı düşünebilirsiniz. Bunun dışında bahsettiğiniz dolunay ritüelleri wicca geleneğine uygun olacaktır. Eğer bu dine mensupsanız bu konuda sitemizde gerekli bilgi ve ritüel içeriği mevcuttur.

canmert196

Kayıtlı Üye
Evrenden bilgi çekmek ansızın olabilir veya meditasyonlar bir konu üzerine yoğunlaşıp bilgi çekebilirsiniz. İnen bilgilerin hepsini yapabilecek seviyedesinizdir. Sizindir çünkü o bilgi bir anda gelir aklınıza. Denersiniz belli şeyler hissedersiniz. Biraz da kişisel görüşüm yaratıcılık istiyor. Temel bilgileri edinin. Şifanın rengi yeşil mi bunu nasıl aktarabilirim deyin. Mesela kendinize has bir yöntem geliştirin ama kendi üzerinizde deneyin. Aşk için mesela aklıma pembe geliyor. Pembe aşkın enerjisidir. napilabilir? Sizden kalp çakranızdan pembe bir köprüyle hoşlandığınız kişinin kalp çakrasının arasını pembe köprü yapın. Şu an aklıma geldi. Lanette aklıma daha çok şey geliyor nedense fakat paylaşamam. Aşk vs. için bazı inen enerji sel yöntemlerim var ama paylaşmayı sakıncalı olduğunu uygulamama zarar vereceğini düşündüğüm için paylaşmaya çekiniyorum. :) Siz de önlem alın inen bir bilgi için. :)

dexter

Elit Üye
Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim, içimden geldiği gibi davranmak en iyisi olacak sanırım:)

canmert196

Kayıtlı Üye
zaten farkinda olmassiniz ama benim inancima gore icten gelen davranislar rehberlerimizin bize yol gostermesinin en kolay somut dunyaya yansimasidir kuramadim cumleyi k.bakmayin

dexter

Elit Üye
canmert196, çok teşekkür ederim, söylediklerinizi uygulayacağım. Anladığım kadarıyla tamamen bize bağlı bir durum, komutlara uymak gibi değilde daha özgün davranmak gerekiyor sanırım :)

Salick

Kayıtlı Üye
Bu dolunaya Harvest Moon dediklerini biliyorum. Beraberlik, paylasim, tohum ( baslangiclari) ,ve dusunceleri etkileyen dolunaydir. Sizin icin anlami olan (arkadasim bal siselerini kullaniyor, tatliyi ve dogalligi simgeledigi icin) iki siseyi suyla doldurun, ilahi gucten istediginizi dileyip, siseleri gece dolunayin altinda bekletip bir- iki gun icinde icin..

dexter

Elit Üye
Salick, öncelikle çok teşekkür ederim. Pazar günüymüş dolunay daha kaçırmadım:)
Sormak istediğim, dolunayın altında bırakacağım şişelerin ağzı açık olmalı değil mi?

Salick

Kayıtlı Üye
Kapali olmasinin mahsuru yok, onemli olan yuklenecek enerji.. Enerji gidecegi yeri bulur. Yeterki dusunce ve niyetiniz iyi olsun :)

dexter

Elit Üye
Teşekkürler tekrardan, bilgilendirdiğiniz için. Yarın gece bunu deneyeceğim, umarım enerji gideceği yeri bulur. :)

focus

Kayıtlı Üye
bence en güzel maji sahilde açık havada hayal kurup gerçekleşmesini dilemek olurdu.

:)

geç yada orta yaş hiç farketmez, hatta hafif esintili bir hava bir bardak çay yada kahve (yanında lokum) ardından bir dal sigara yaktın mı? varya en güzel maji bu olurdu.

oysa ben cevap yazıyorum. hale bak.

dexter

Elit Üye
mecbur_focus o dediğiniz süper olurdu gerçekten:) anca yazın yapabiliyoruz işte ama dediğiniz gibi en iyisi olurdu , böyle söyleyince insan heves yapıyor ahh ahh:)