Ne Oluyor?

maceracı

Kayıtlı Üye
İş
Ders,bilgisayarda takılmak,...
İlk hayvanlarımın ölmesinden başlayayım 1-2-3 sınıfa giderken (tam sınıfı hatırlamıyorum)bir kuşm vardı 1 haftayı çıkaramadan öldü 1 yıl öncede bir kuşum vardı oda 1 haftada öldü,...
Geçen gün kavun yedim sanki boğazımı yakıyormuş zehir gibi geldi anneme babama sordum kavun tatlıydı dediler okulda sağ üst bileğim sanki sürtünmüşte(taşa) ceket değince ağrıyormuş gibi oldu ertesi gün sağ ayağım öyle oldu,okulda iki kez birden 5 saniye başım ağrıdı,...
Ben küçükken beni ailem terk etmiş 3 aylıkken şimdiki üvey ailem evlat edinmiş ben zatüre olmuşum terkedilen yerde sonra ben iyileştimde istanbulda terk edilmişim...,
Acaba birşeylermi oluyor ve ben daha birşeyler olursa size bahsedmeye devam edicem...

mecra

Kayıtlı Üye
Simdi ben anlamadim siz ne olmasini bekliyorsunuz? Sizi kirmak istemem ama daha once bu kadar sacma bir konunun acildigini hatirlamiyorum acikcasi. Basiniza gelenler olagan seyler yani 5 sn basim agridi, kusum oldu vs. Ben olaganustu bir durum goremedim.

canmert196

Kayıtlı Üye
hayattiniza heyecan gelsin istiyorsunuz gece uykususuzluk delirmek ve olmek diil hicbir varlik yediginiz kavunu eksi hale getirmez emin olun

tevhid61

Banlı Kullanıcı
dostum bence kuşlarının ruhunu şeytanlar ele geçirmiş yediğin kavun parçası aslında kavun değil kezzaptı cinler koymuş olabilir o beş saniye baş ağrısında cinler artık ne yaptı bilemiyorum buna yazacak birşey bulamadım ayrıca ''Ben küçükken beni ailem terk etmiş 3 aylıkken şimdiki üvey ailem evlat edinmiş ben zatüre olmuşum terkedilen yerde sonra ben iyileştimde istanbulda terk edilmişim'' bu cümleden kesinlikle hiçbirşey anlayamadım sakın kırılma ama bu cümleden gerçekten hiçbirşey anlayamadım 3 keremi terkedildin ?

origanum

Yönetici
Üyelerin paylaşımları ile alay etmek, küçümsemek ne sizin ne de başka bir üyenin haddine düşmemiştir. Kendinize gelin. Bu sitede size uyan konular varsa oraları okuyun ve ciddi yorumlarda bulunun eğer uymayan konular varsa girmeyin, okumayın ki biz de sizi uyarmak ve devamında da uzaklaştırmak zorunda kalmayalım site düzenini sağlamak adına.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Hayatta bazen garip tesadüfler bir araya gelebiliyor.
Olağanüstü bir nedeni olmayabilir.
Kavunda nikotin var. Acı gelmesi o yüzden normal.
Birde hormonlu ürünse acı olması normal. Alerji yapmış da olabilir.

Bir kerelikse bence üzerinize düşmenize gerek yok.
İleriki zamanda 2-3 defa tekrarlanır,ciddi şeyler olursa
o zaman endişelenebilirsiniz.

Üzerinde durursanız bu olayı evham yaparsınız.
Öylece alakasız şeyleri de bunla işkilendirebilirsiniz. Aman dikkat.

Kavun konusunda aklınıza takıldıysa, doktora başvurabilirsiniz.
Alerjiniz var mı değil mi onu söylerler.
Zatüre geçirmiş insanlarda böyle alerjiler olur mu diye sorabilirsiniz.

Kuşlarınızın ölmesi,ailenizin sizi terketmesi kısmından niye bahsettiğinizi anlamadım.
Bir kısmetsizlik,bir şanssızlık gibi korkularınız mı var acaba?

Kuşlar konusunda, petshoplarda hasta olan hayvanları anlamayanlara.
Yaşlı hayvanı verirler, yavru kuş diye.
Kuşdan anlayan bir tanıdığınızla güvenilir bir petshopa gidip alırsanız
muhtemelen 1 haftadan fazla yaşıcaktır.
Ya da başka bir hayvan besleyebilirsiniz. Japon balığı mesela.

Ailenizin sizi terketmesi mutlak-değişmez kader.
Sizin kaderinizde yazılı olan üvey ailenizle yaşamanızdı.
Sizi soğuktan zatüre edicek kadar ilgisiz bir öz aileyle
ömür geçirmediğiniz bence hayırlı olmuş.

3 aylıkken bile mücadeleciymişiz, yaşamaya istekli.
İçinizdeki o yanı kaybetmemenizi dilerim.

Ori

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşım bu tip şeyler her zaman insanın başına gelebilir. Bu gibi durumları fazla büyütmemek gerek. Daha neler göreceksin kim bilir. :) Herşeyi sakın olağanüstü durumlara bağlama yanlış olur daha farklı düşünmeye başlarsın. Heyecan istiyorsan git bir marketten cipsi çal :)) tabıkı saka yapıyorum ama benım arada aklımdan hırsızlık yapmak gecıyor ne yalan soyleyeyım. Tabı kı yanlıs bırsey..

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
İlk hayvanlarımın ölmesinden başlayayım 1-2-3 sınıfa giderken (tam sınıfı hatırlamıyorum)bir kuşm vardı 1 haftayı çıkaramadan öldü 1 yıl öncede bir kuşum vardı oda 1 haftada öldü,...
Geçen gün kavun yedim sanki boğazımı yakıyormuş zehir gibi geldi anneme babama sordum kavun tatlıydı dediler okulda sağ üst bileğim sanki sürtünmüşte(taşa) ceket değince ağrıyormuş gibi oldu ertesi gün sağ ayağım öyle oldu,okulda iki kez birden 5 saniye başım ağrıdı,...
Ben küçükken beni ailem terk etmiş 3 aylıkken şimdiki üvey ailem evlat edinmiş ben zatüre olmuşum terkedilen yerde sonra ben iyileştimde istanbulda terk edilmişim...,
Acaba birşeylermi oluyor ve ben daha birşeyler olursa size bahsedmeye devam edicem...

Yazdiklarindan anladigim kadari ile,bu olaylar iyice aklini karistirmis.Bu gencecik yasinda böyle seyler yasamis olman beni biraz düsündürdü.Seni evlatlik alan ailenin sana karsi davranislari nasil??aran iyimi?? yoksa seni cokmu elestiriyorlar??Birtek ailenle degil,cevrendekilerde cok önemli.Kuslarin ölümüne üzüldüm,yoksa sen kendinimi sucluyorsun onlar öldügü icin??Kavun yediginde bogazinin acidigini söyledin,aslinda bu cok önemli bir nokta.Doktora giderek allerji testi yaptirmani tavsiye ederim.Ihmal etme allerjin olabilir.O söyledigin kollarinin ve bacaginda olusan o his gayet normal,Hemen hemen herkeste olabilir,ameliyat gecirmis insanlarda hava kapali bulutlu olunca,ayni romatizma gibi ameliyat yeri agrima yapar.deri sanki incelmis gibi bir his olusur.Ama senin yasin galiba cok genc,ameliyat oldunmu hic bilmiyorum.

Bu olanlar yüzünden sen kendinin ugursuz oldugunumu düsünüyorsun?? Sen en iyisi bu yasadiklarini güzel bir toparlayip öyle yaz,Bu yazdigin konu o kadar cok daginik ki,böyle hic birimiz bir sey anlamadik ama.Seni cok heyecanlandirmis bu yasadiklarin.

Eger anlasilir bicimde yazarsan,inan bana yardimci olmamiz dahada kolaylasir.

maceracı

Kayıtlı Üye
İş
Ders,bilgisayarda takılmak,...
arzunal tamam bir zaman anlaşılır bir biçimde yazarım (ameliat olmadım) üvey ailemle aram iyi bazen babama kızabiliyorum ama kavundaki o şey 2 kere oldu (2 kere yedim bu hafta 1cisinde fazla 2cisinde azbiraz) vesaire ...
ben başka bir zaman ayrıntılı bir konu açarım