Ormanda Gece Gördüğüm İnanılması Zor Varlık Gece 05:00 dolaylarında

Piraldyne

Kayıtlı Üye
İş
liseLi .)
Tamam konuyu biraz daha açayım _evr.
Biz gibi bu işlere meraklı insanlarla zaman zaman konuşuyorum.
Yeni duyduğumuz gelişmeleri birbirimize haber veriyoruz.
İstanbuldaki garip sesler olayından da bu şekilde haberim olmuştu.
Sonra strange sounds konusunu açtım.

Bu konuda bahsettiğim insanlarla yakın temas kurmadım ben.
Bana bunu bahseden arkadaş da canını zor kurtarmış.
Ondan edindiğim bilgilerin birazını aktardım.
Bu konuyu biraz da varlıklara sorarak bilgi edindim.
Derinlemesine araştırmamam konusunda o arkadaş beni uyarmıştı.
Onların dikkatimizi üzerimize çekmek istemeyiz.

Fiziksel bir temas kurma şansım olsaydı, daha derin bilgi verebilirdim.
Enerjilerine, görünüşlerine, tavırlarına bakarak.
Tabi ben paçayı kurtaramazdım ondan sonrasında.
Korunma çemberi bile yapmaktan acizim :D

_evr_ senin gördüğün şey bunlardan değildir.
Çocukların göz perdesi zaman zaman aralanıyor.
Muhtemelen cin gibi bir varlık görmüşsündür.
Bunları görseydin hayatında kötü şeyler olurdu.
Bunlarda ben sen gibi insan yani evrim geçirmiş diyorsun.. Kaç yaşında olabiliyor bunlar biz insanlarda böle bir evrim geçirebilirmiyiz peki ?

by_bug

Kayıtlı Üye
Bencede bu kadar tiyo verip insanları bu kadar meraklandırıyorsunuz biri çıkıp biraz bilgi vermeli. Yoksa ben dahil bir çok kişi merağından çatlıycak. :)
Hiç yoksa isimleri ne biz araştıralım...

ennzaf

Kayıtlı Üye
Gerçekten merak uyandırıcı bir konu :D daha çok bilgi verirseniz mutlu olurum. (bugün uymayanlar olacak :D )

Stream62

Banlı Kullanıcı
gecenin 5 inde ormanda ol ve farklı bişey görme :D olacak şey değil şaşırılacak bi durum yok ormanda gecenin 5'inde herşey görülebilir :)

janet

Kayıtlı Üye
"Tibet'te büyü ve gizem"
Yazar Alexandra David Neel

Bu kitapta tibetli rahiplerin bazıları ses hızında yürüyebilme yetisini geliştirdiklerini yazıyordu. Ve kilometrelerce mesafeleri çok kısa sürede kattettiklerini. Aklımda kaldığı kadarıyla, konsantre olup yürüdüklerini anlatıyordu. Kadın uzun süre orada yaşamış, gözlemlemiş ve kitaba aktarmış. Kitapta yazılan herşey kelimesi kelimesine gördüğü ve şahit olduğu olaylar. Kitabı mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum. Bunun haricinde dağ tepelerinde üzerinde sadece ince gömlek benzeri giysi ile sıfırın altında soğuklarda yaşayan rahipler, bir görünüp kaybolan insanlar, 100 yaşını aşmış ve 30 yaşında bile göstermeyen insanlar v.s v.s
Bende kitap vardı, birileri okumak için alıp geri getirmemiş. Şimdi kitaplıkta aradım, hızlı yürüyen rahiplerle ilgili bölümü aktarmak için.

Arkadaşımın dağda gördüğü şey böyle birşey olabileceğini düşünmüştüm.

FBI paranormal konularla çok ilgili ve sürekli dünyanın her köşesinde araştırmalar yapıyor. Psişik yetenekleri olan insanlardan ordu bile kurmuş olabileceklerini düşünüyorum.

WotkaShot

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [ Kısmen ]
Evet özel yetenekli insanlar diyebiliriz.
Değişim ve dönüşüm, evrim de diyebiliriz.

Konuyu açan arkadaşın dediği gibi hızlı hareket etme,
hızlı refleksler, bizim sadece fantastik filmlerde gördüğümüz
şeyleri var.

Normal bir insanın çalışarak yapması gereken imkansız şeyleri
yapıyorlar.

Konuyu açan arkadaşım, birdaha böyle bir olaya denk gelirsen
hareket etmeden,ses çıkarmadan gitmesini bekle.

Şanlısınız ki peşinize düşmemiş,düşseydi şuan hiçde iyi hallerde
olmazdın.

Kısaca kötü insanlar bunlar. Merak edilecek yanları yok.

Şehir efsanelerine bir yenisini daha eklemekten haz duymayan birisiyim .

Bu olay bana şunu anımsatıyor ; Ekli dosyayı görüntüle 4099 ( http://4.bp.blogspot.com/_iLFk0ACWyjw/TKzLySjstwI/AAAAAAAAADE/q--s6sjD6pY/s1600/gulyabani.jpg )

Eğer böyle birşey gerçekten varsa adres vereyim banada gelsin , çay demlerim .

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bu konuya yazdığım cevaptan dolayı mesaj atanlar oldu.Merak ettiler.Konuya 7 ay önce yazdım. Unuttum ki ben çoğu şeyi.
Birkaç şey hatırlıyorum, o da benim özelim oluyor. Benden çaldıkları diyelim.Araştırmayı düşündüm bende derinden. Ancak seyahat özgürlüğüm yok ve cesaret edemem.Benim bu noktada başvurabileceğim tek kaynak varlıklar. O bilgiyle de size genelleme doğru birşey yazamam.
Kısacası madur olmama rağmen kapadım ben bu defteri. Birdaha da açılacak gibi durmuyor.Araştırmak isteyen araştırsın. Nette çok bir bilgi olacağını sanmıyorum. Olursa yabancı sitelerde olur.Not; evrende herşey mümkündür. Bu daha ne ki. Ancak tek birkişi olarak biryere varamam. 3-5 kişi olsak
bu bilgiyle genelleme olmaz. Her türlü konuda belli bir dogruluk olmadan yazmıyorum foruma.

yazilimci21

Kayıtlı Üye
Şu yaşıma geldim böyle şey duymadım siyah giymiş beyazlar yada siyah giymiş sim siyahlar artık ne olarak tabir ediliyorlarsa gerçekten ilginç hele bir arkadaşımızın video su şuana kadar bende etki yaratmamıştı ama şuan etrafıma bakıyorum geçen var mı diye ha yok geçse de göremem ama bir ihtimal belki ayağı tökezler diye umut ediyorum :)

black_sheep

Banlı Kullanıcı
sasiracak bisey yok siradan bir cin görmüsünüz abuk subuk kiliga girip görünürler cinler insan kiliginada girer hayvan kiliginada nesne kiliginada girer hertürlü kiliga girerler.

Piraldyne

Kayıtlı Üye
İş
liseLi .)
Evrende milyonlarca varlık var.Ben öyle inanıyorum en azından , koskoca evrende tek başına olduğunu idda edemessinz herhalde..Burda anlatılan varlığada sadece cin tanımı yapmak olmaz bence bilmediğimiz kavrıyamadığımız bir çok şey var..

mysen13

Kayıtlı Üye
Kac cesit varlik oldugu soyleniyor hangisini gordugunuzu burdaki kimse soyliyemez bunu kalp gozu acik yada varliklarla irtibatta olabilen soyliyebilir diye dusunuyorum cogu insanlar anlatir koyun otlatiyordum dugun sesleri geldi dagda gibi ama kalp gozu acik insanlar o gordugunuz varligi diger varliklari gorebiliyor ve gorunmeyen varliklar cok hizli oluyorlar uc harfliler isiktan bile hizlilar mesela bilmedigimiz cok varlik oldugunu biliyorum .

striker

Kayıtlı Üye
Sayın DreamDualty nin bu konularda verdiği yanıtlar her zaman ilgi çekici olmuştur, bende açıkcası daha fazla bilgi ile biz meraklı kesimi aydınlatmasını çok istesem de, konuyu belli bir noktaya kadar belirtip bu şekilde tamamlamasını yine bir bildiğinin var olmasına bağlıyorum.
tşk ediyorum kendisine.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
Konuyu okudugumda meraklandim ve anladimki dunyada imkansiz dediginiz seyler bile gercektir cogu film ve dizide gorusume gore bu yolla cekilmsitir evrende tek degilsiniz

demonic

Kayıtlı Üye
bence bunlar insanda değiller.buzul mağarasındaki kayıp not defteri diye birşey vardı.senin dediğin yüzü parlak şeylerin aynısı o hikayedede vardı ha eğer hikaye gerçekse insan olma ihtimalide var ama bilmiyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Eski Türklerde ''Kayberen(Dağ Ruhu'da deniliyormuş ve Kayıp Erenlerde deniliyormuş)'' adlı bir varlıklara inanılırmış.

Bu Dağ ruhu ışık yüzlüymüş ve çok hızlı hareket edermiş.İnsan kılığında olurlarmış.Sayıları 40 kadarmış.Dağlarda yaşayan insanları,dağ da dolaşan insanları koruduklarına inanılırmış.Bu Kayberen'ler iyilik severlermiş.

Kısa bir araştırma ile bunu buldum . :)

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
@Tai Chi Chuan teşekkür ederim ismini öğrendik artık arastırma ile daha fazlasını öğrenebiliriz teşekkürler

bleanr

Kayıtlı Üye
dream dualyty sadece o varlığının ne olduğunu adını söylemem yeterli lütfen ...