Ormanda Gece Gördüğüm İnanılması Zor Varlık Gece 05:00 dolaylarında

demonic

Kayıtlı Üye
Bence unutmaya çalış...en sağlıklısı bu inan bana...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
demonic e kesinlikle katılıyorum...Bu bir varlık veya değil.Ne olduğunu anlamaya çalışmak bir yerden sonra gereksiz tabi böyle şeyleri avlamaya karar vermediyseniz.

raga861

Kayıtlı Üye
demonic e kesinlikle katılıyorum...Bu bir varlık veya değil.Ne olduğunu anlamaya çalışmak bir yerden sonra gereksiz tabi böyle şeyleri avlamaya karar vermediyseniz.
avlanması mümkünmü böyle varlıkların yada şöyle sorim bahsettiğimiz tüm varlık yada süper güçteki insanımsı varlıkların avlanması mümkünmüdür

_evr_

Banlı Kullanıcı
gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum ama vardır bunda da bir hikmet ben bir şeyler tahmin ediyorum ama sanmıyorum o değildir.

bu konu geçenler bir sitede gördüğüm bir videoyu aklıma getirdi

isterseniz sizde bir bakın

ama bu görüntü montaj değil sadece bazı surkulasyonlar yapmak istiyorlar bu olayda 05 / 09 2012 yaşanmış

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/38542/21530661/1/montaj-mi-mucize-mi.aspx

Bu, bir dizi filmin tanıtım reklamı imiş..Dizi filmi buldum fakat link verebiliyor muyum onu bilmiyorum....Buna benzer birkaç video daha var.

DreamDuality;
Siz söyleyene kadar inanmamıştım.Küçükken yere bakarak merdivenlerden iniyordum sanırım saçlarımı topluyordum.Birdenbire yanımdan konuyu açan arkadaşın tarif ettiği hızda ve biçimde bir şey geçti donup kalmıştım.Geri dönüp baktım , hiçbir şey yoktu.Ama dediğim gibi küçüktüm buna rağmen net hatırlıyorum.Babanneme gidip anlatmıştım.Babannem , sen daha meleksin senin gibi bir meleği görmüşsündür demişti.Çok mutlu olmuştum :) Son zamanlarda buna benzer bir şeye daha tanık oldum.Rüyamda da gördüm hatta bugün.Kafamı karıştırdınız... Konuyu biraz açsanız ??

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Tamam konuyu biraz daha açayım _evr.
Biz gibi bu işlere meraklı insanlarla zaman zaman konuşuyorum.
Yeni duyduğumuz gelişmeleri birbirimize haber veriyoruz.
İstanbuldaki garip sesler olayından da bu şekilde haberim olmuştu.
Sonra strange sounds konusunu açtım.

Bu konuda bahsettiğim insanlarla yakın temas kurmadım ben.
Bana bunu bahseden arkadaş da canını zor kurtarmış.
Ondan edindiğim bilgilerin birazını aktardım.
Bu konuyu biraz da varlıklara sorarak bilgi edindim.
Derinlemesine araştırmamam konusunda o arkadaş beni uyarmıştı.
Onların dikkatimizi üzerimize çekmek istemeyiz.

Fiziksel bir temas kurma şansım olsaydı, daha derin bilgi verebilirdim.
Enerjilerine, görünüşlerine, tavırlarına bakarak.
Tabi ben paçayı kurtaramazdım ondan sonrasında.
Korunma çemberi bile yapmaktan acizim :D

_evr_ senin gördüğün şey bunlardan değildir.
Çocukların göz perdesi zaman zaman aralanıyor.
Muhtemelen cin gibi bir varlık görmüşsündür.
Bunları görseydin hayatında kötü şeyler olurdu.

_evr_

Banlı Kullanıcı
Teşekkürler DreamDuality.Ben de sizin dediğiniz gibi düşündüğüm için konusu gelene kadar hiç bahsini etmedim ama konuyu görünce acaba mı diyor insan...
Ayrıca hem merak ettiriyorsunuz hem araştırmayın diyorsunuz :) Onları değil de onlarla temas kuran varsa onları araştırmak isterim.

raga861

Kayıtlı Üye
bu konu benimde kafamı çok karıştırdı sonuçtan üç harfli değil dediler özel insan dendi şimdi üç harfli konusunda hem fikir olundu avlanma ile ilgili bir yazı var ama avlana bilirmi onuda çözemedim hiç bir şekilde kafamdaki soru işaretleri kalkmadı bide dizi konusu çıktı zaten arkadaşın en başta anlattığı orman daki olay bana supernatural adli bidizinin ilk zamanlardaki bir bölümünü hatırlattı bu nasıl iş çözemedim

alonetrf

Kayıtlı Üye
Hayır arkadaş bana gecenin o saatinde ormanda işiniz ne dedim bende ona karşılık olarak benim yaşadığım yer hatay / antakya burda böyle saat gece 5:00 dağa çıkmak orda oturup birşeyler içmek cesaret gerektiren birşey değil.Güvenilir yerler burası ama bundan sonra o yaratığı gördüm tövbe birdaha gitmem oraya.Valla aynen böyle oldu saat gece 5:00 etrafta hayvanlar var 10 metre uzağımızdan şimşek hızında yüzü pasparlak giysisi simsiyah bir varlık öyle bir koşa koşa geçtiki ben içki içmiyorum astım hastalığım var kuzenlerim baya içmişti bıraksaydım peşinden gideceklerdi yakalamak için o derece

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
ben inanmıyorum bu maya takvimine ama ultrasonik alıcı yapmaya karar verdim bir müddet duyu üstü sesleri izlicem bakalım bunlarıda bilgisayarıma ve osilaskop görüntüleri olark kaydedecem..

raga861

Kayıtlı Üye
ben inanmıyorum bu maya takvimine ama ultrasonik alıcı yapmaya karar verdim bir müddet duyu üstü sesleri izlicem bakalım bunlarıda bilgisayarıma ve osilaskop görüntüleri olark kaydedecem..

kardeş kusura bakmada bunun konuyla ne alakası var ormandaki varlık hakkındaydı bu konu yanlış yere yazdın heralde

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
bende buna benzer bişey görmüştüm şimşek hızıyla önümden geçmişti bembeyazdı değişik bişeydi.

janet

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşım yıllar önce uzun süre dağda tek başına köpeği ile yaşadı. Medeniyetten uzaklaşmak istediğini söylüyordu ve ayda bir şehre geliyordu. Bir gece aniden döndü. Buna benzer birşey gördüğünü ve apar topar dönmeye karar verdiğini söylemişti. Çok korkmuş. Ve bir daha onu kimse dağ yoluna bile çıkaramadı. 6 ay sonra ülkeyi terketti ve bir daha buraya dönmedi. Bu konuda da bir daha asla konuşmadı.

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar
İyi ki size musallat olmamış kardeşim yoksa sonunuz gerçekten iyi olmazdı.

bcbg

Kayıtlı Üye
Valla cidden medni bir yerde yaşıyomuşsunuz. Hava kararınca beşiktaşta bile takip eden laf atan manyaklar oluyo.
Konuya gelirsek de çok merak ettim bu varlıkları, iyi ki alkollü kafayla bir şey yapmamışsınız :)

damonbl

Kayıtlı Üye
Bu garip olaydaki yaratık "canlı" hakkında bilgisi olan birisi özelden veya genel platformdan detaylı bilgi verebilirmi.

şimdiden teşekkürler.

dzyan

Kayıtlı Üye
ilginç bir varlık fakat konuda bilgisi olan arkadaş üstüne fazla düşülmemesi gerektiğini defalarca vurgulamış, insan merağını yenmeyi bilmeli :D