Ormanda Gece Gördüğüm İnanılması Zor Varlık Gece 05:00 dolaylarında

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
En sevdiğim konu hortlamış :love:
Bu süper güçlere sahip olan insanların iyileri de var ise neden bu savaşların durması için bir şeyler yapmıyorlar? Ya da yapıyorlar da biz mi bilmiyoruz?

Güçleri yetmiyordur belki yada olması gereken oluyordur... Olacak olana kimse engel olamaz.
İnsan mı acaba onlar?

Makyavel

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçen gece 2 kuzenim 1 arkadaşım ve ben arabayla bizim burda ormanlık dağlık bir yere gittik gece saat 5:00 dolaylarında bira almıştık ve oturduk ormanlık alanın içinde altımızda şehir manzarası ama etrafımız her yer karanlık ormanlık alan etrafımızdan köpek sesleri kuş sesleri geliyor neyse 10-15 dk oturduk ondan sonra biraz ötemizde bir eşşek vardı yerden böyle çıtırtılar geliyordu ayak sesleri gibi eşşek yürüyor zannettik ve o tarafa baktık ama eşşek sabit durmuştu diğer tarafa baktığımızda yüzü bembeyaz giysisi simsiyah şimşek hızında bir varlık yanımızdan inanılmaz bir hızla geçti ve 4 kişide bunu gördük yüzü pasparlak parlıyordu giysisi simsiyah ve çok hızlı bir şekilde ilerliyordu.Açaba bu varlık ruhani bir bedensiz varlıkmıdır çok etkisinde kaldım ve burda paylaşmak istedim yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada gördüğüm varlığın yüzü bembeyaz ve çok parlaktı hala şok etkisindeyim bu kadar hızlı ve korkutucu birşey görmemiştim uzaklığı bizden 15 metre vardır..
Tasvirinize oranla Ufoloji de ki "Siyah giyen adamlar" konusuna benzerlik gösteriyor.

Ü

Üye silindi 70925

Aklıma yaşadığım bir olay geldi. Kamp yaptığımız sırada kızlarla yıldızları daha iyi görebilmek için biraz uzaklaşmıştık daha karanlık yere doğru. Yıldızlara baktığımız sırada bir yürüme sesi geldi. Bu sesi hepimiz duyduk. Etrafımıza baktık hiçbir şey yoktu. Ne bir hayvan ne bir insan. Biraz ürküp geri dönmüştük sonra. Bu ormanlar hep varlık kaynıyor galiba. Ama cinler dışında başka var mı bilemiyorum tabi. Ayrıca bizi takip etmemiş olmali ki şansa rahat uyuduk :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

LilHappyLilSad

Kayıtlı Üye
Evet özel yetenekli insanlar diyebiliriz.
Değişim ve dönüşüm, evrim de diyebiliriz.

Konuyu açan arkadaşın dediği gibi hızlı hareket etme,
hızlı refleksler, bizim sadece fantastik filmlerde gördüğümüz
şeyleri var.

Normal bir insanın çalışarak yapması gereken imkansız şeyleri
yapıyorlar.

Konuyu açan arkadaşım, birdaha böyle bir olaya denk gelirsen
hareket etmeden,ses çıkarmadan gitmesini bekle.

Şanlısınız ki peşinize düşmemiş,düşseydi şuan hiçde iyi hallerde
olmazdın.

Kısaca kötü insanlar bunlar. Merak edilecek yanları yok.
Reis hepsi kötü olamaz demi? Ayrıca bu dünya üzerinde yaşamlarını nasıl devam ettirebilirler? Mutlaka insanlar görür bir sürü. Genelde nerededirler?

business woman

Kayıtlı Üye
"HERKES NEREDE?" Demiş ünlü fizikçi Enrico Fermi. Sahi neredeler. Baştan sona kadar okudum. Ve bi sürü şeyden bahsetmişsiniz. Herkes biliyor varlar ama gerçekten bilmiyoruz. Düşündükçe sıradan bi insan olarak kendimi aptal ve dışlanmış gibi hissetmem normal mi? Sürekli yok efendim insan ırkı hazır değil yok gelişmemişler yok kaldıramazmışız. Ayıp değil mi bize ya.

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
bence orda yaşayıp feci şekilde ölen eski kabile insanları. ormanda bunu kaydettiğinde zamanı gelince projekte olmuş eski bir hayalet

Aisling

Kayıtlı Üye
Allah yolunda öldürülenlere “ölüler” demeyin. Bilakis onlar diridirler, fakat siz hissedemezsiniz.
Bakara 154

şimdi birde "ıtlakı ruh" kavramını araştırın. Gizli olan hiçbir şey yok. Her şey apaçıktır.

Makyavel

Kayıtlı Üye
Konu açılmış,paylaşılmış. İçerik net değil. Gizli saklı tutulmaya çalışılıyor. Reddetmiyorum fakat. Populerlik kazandırılıyor bu şekilde sadece bunu doğru bulmuyorum. İnsanlar Gizlimabed'e ilim irfan öğrenmeye geliyor siz yollarına taş koyuyorsunuz. Ya detaylı şekilde olumlu,olumsuz anlatın detaylarıyla birlikte. Ya da konuya girip insanları heveslendirmeyin.

Egoistman

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçen gece 2 kuzenim 1 arkadaşım ve ben arabayla bizim burda ormanlık dağlık bir yere gittik gece saat 5:00 dolaylarında bira almıştık ve oturduk ormanlık alanın içinde altımızda şehir manzarası ama etrafımız her yer karanlık ormanlık alan etrafımızdan köpek sesleri kuş sesleri geliyor neyse 10-15 dk oturduk ondan sonra biraz ötemizde bir eşşek vardı yerden böyle çıtırtılar geliyordu ayak sesleri gibi eşşek yürüyor zannettik ve o tarafa baktık ama eşşek sabit durmuştu diğer tarafa baktığımızda yüzü bembeyaz giysisi simsiyah şimşek hızında bir varlık yanımızdan inanılmaz bir hızla geçti ve 4 kişide bunu gördük yüzü pasparlak parlıyordu giysisi simsiyah ve çok hızlı bir şekilde ilerliyordu.Açaba bu varlık ruhani bir bedensiz varlıkmıdır çok etkisinde kaldım ve burda paylaşmak istedim yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada gördüğüm varlığın yüzü bembeyaz ve çok parlaktı hala şok etkisindeyim bu kadar hızlı ve korkutucu birşey görmemiştim uzaklığı bizden 15 metre vardır..
😀 şimşek hızında gece karasında hem elbisesini hem yüzünü gördünüz demek ilginç gözleriniz varmış

Fehu

Kayıtlı Üye
Evet özel yetenekli insanlar diyebiliriz.
Değişim ve dönüşüm, evrim de diyebiliriz.

Konuyu açan arkadaşın dediği gibi hızlı hareket etme,
hızlı refleksler, bizim sadece fantastik filmlerde gördüğümüz
şeyleri var.

Normal bir insanın çalışarak yapması gereken imkansız şeyleri
yapıyorlar.

Konuyu açan arkadaşım, birdaha böyle bir olaya denk gelirsen
hareket etmeden,ses çıkarmadan gitmesini bekle.

Şanlısınız ki peşinize düşmemiş,düşseydi şuan hiçde iyi hallerde
olmazdın.

Kısaca kötü insanlar bunlar. Merak edilecek yanları yok.
Literatürde bir isimleri var mı peki ?

Satanika

Kayıtlı Üye
Ben bu başlıkta ki tüm yazıları okudum konu uzamış bambaşka yerlere gitmiş. Kimileri islama göre konuşmuş kimileri kafasından bir şeyler uydurmuş ben bildiklerimi anlatıcağım bu varlıklar hakkında bilgim yok sadece ilgili olduğum konuya cevap veriyorum bazıları demiş ki masonlar şeytanlaştırmış, ruhunu şeytana satmış , yok bu cin yok bu slenderman dediklerinizi kendimce saçma buluyorum ayrıca ruhunu şeytana satma diye bir şey yoktur ruhunu şeytana satma denilen şey olmadığı gibi masonlarla da alakası yoktur

fako

Kayıtlı Üye
"HERKES NEREDE?" Demiş ünlü fizikçi Enrico Fermi. Sahi neredeler. Baştan sona kadar okudum. Ve bi sürü şeyden bahsetmişsiniz. Herkes biliyor varlar ama gerçekten bilmiyoruz. Düşündükçe sıradan bi insan olarak kendimi aptal ve dışlanmış gibi hissetmem normal mi? Sürekli yok efendim insan ırkı hazır değil yok gelişmemişler yok kaldıramazmışız. Ayıp değil mi bize ya.
Sayın parmesan, bu konu açıldığı zamanlarda buradaydım. Okuduysanız bende yorum yazmıştım. Bu konu açıldıktan sonra o yıllarda forumda bir veya iki üye ile beraber derin bir araştırmaya girmiştim. Bir çok bilgiye ulaştık. Konularım mevcut belki gözüküyordur. Ancak sonrasında bir takım tehtidler aldık. İsimlerini tam hatırlayamıyorum üstünden uzun yıllar geçti. Ancak lütfen bizim gibi saklayanlara kızmadan önce, empati yapın ve bizleri yargılamayın (y) Kendi adıma çok isterdim paylaşmak. Ancak gerek paranormal yaşanılanlar gerekse maddi olarak kapıma kadar gelen mektuplar ve ürkütücü şeyler yalnız bana değil bir çok paylaşmak isteyene yaşanmıştır. Tehditlerin boyutu yaşantılara göre farklılıklar gösterir tabi ki. İnsan ne kadar idealist olsa da belli bir zaman sonra korkmaya başlıyor. Saygı ve sevgiyle...

business woman

Kayıtlı Üye
Sayın parmesan, bu konu açıldığı zamanlarda buradaydım. Okuduysanız bende yorum yazmıştım. Bu konu açıldıktan sonra o yıllarda forumda bir veya iki üye ile beraber derin bir araştırmaya girmiştim. Bir çok bilgiye ulaştık. Konularım mevcut belki gözüküyordur. Ancak sonrasında bir takım tehtidler aldık. İsimlerini tam hatırlayamıyorum üstünden uzun yıllar geçti. Ancak lütfen bizim gibi saklayanlara kızmadan önce, empati yapın ve bizleri yargılamayın (y) Kendi adıma çok isterdim paylaşmak. Ancak gerek paranormal yaşanılanlar gerekse maddi olarak kapıma kadar gelen mektuplar ve ürkütücü şeyler yalnız bana değil bir çok paylaşmak isteyene yaşanmıştır. Tehditlerin boyutu yaşantılara göre farklılıklar gösterir tabi ki. İnsan ne kadar idealist olsa da belli bir zaman sonra korkmaya başlıyor. Saygı ve sevgiyle...
Heyyy bu nezaketle gel canımı ye ☺️ kesinlikle kızmadım. Belki elle tutulur bir paranormal durumun içine düşmediğim için kendimi dışlanmış hissettiğimi belirtmek istedim lütfen sizde beni yanlış anlamayın ☺️ sevgiyle kalın 🤗