rüyalarda geleceği görmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

armrt

Kayıtlı Üye
Açıkcası nasıl anlatacağımı bilemiyorum, rüyalarımda tam ertesi günü olacak şeyi görüyor, ya da duyuyorum.
Başımdan geçen bir çoğundan birkaçı şöyle: Kemal Sunal'ın öldüğü günden bir gün önce öldüğünü rüyamda duydum, uyandım salona annemin yanına gittim, sordum ve öyle bir şey yok dedi. Ertesi gün saat dokuz sularında annem beni uyandırdı ve "nereden bildin" dedi.
Bunun dışında Samsun'da ki sel! Başıma gelecek kötü şeyleri tam aynısı veya aynısına yakın şekilde görüyorum. Ama artık cidden psikolojim altüst oldu, uyumak istemiyorum...

Bilgiç

Kayıtlı Üye
Nadiren bu tip rüyaları ben de görüyorum.Tabi kendi hayatımla ilgili gördüğüm rüyalar bunlar.Genelde henüz hiç bulunmadığım yerleri görüyorum rüyamda.Gidiyorum bir şehire mekan aynı.Tesadüfen o mekanda bulunuyorum. Deja-vu hissine kapılıyorum.Bu rüyaların çoğu da gerçekleşti.

selsel

Kayıtlı Üye
Benim de bir kere başıma böyle birşey geldi, bir akrabamızı görmüştüm maalesef. Ve geçen hafta yine oldu, ama biraz daha farklı. Ayrıldığım erkek arkadaşım rüyamda "ben Polonya'ya gidiyorum" diyordu. "Yok gitme" dedim. Nedense çok kötü birşey olmamasına rağmen, sıçrayarak uyandım. Arayıp "Polonya'ya mı gidiyorsun?" demek istedim. Deli der, diye aramadım. "Hayırdır inşallah, sabahın 6 sında bu rüya nereden çıktı, Polonya ne alaka" dedim kendi kendime.
Sonra sabahın 6 sı olduğunu nereden bildim ki dedim. Saate baktım 6 yı 3 dk geçiyordu :s Bu rüyayı unuttum, sonra ta ki o kişi bana "tatile gidiyorum" diyene kadar. Polonya değil di mi? dedim, maalesef pasaport çıkmadı dedi :s Benim rüyayı gördüğümde pasaport almaya çalışıyormuş.
Merak ettiğim benim ona bağlarımın olduğu gerçek, sizce onun da bana bağları olduğunu gösterir mi?

AJA

Elit Üye
Açıkcası nasıl anlatacağımı bilemiyorum rüyalarım tam ertesi günü olacak şeyi görüyor yada duyuyorum.Başımdan geçen birçoğundan birkaçı.Kemal Sunalın öldüğünü günden birgün önce öldüğünü dudum uyandım salona annemin yanına gittim sordum öyle bir şey yok dedi.ertesi gün saat dokuz sularında annem beni uyandırdı ve söylediği nerden bildin dedi.Bunun dışında samsundaki sel başıma gelcek birçok kötü şeyi tam aynısı ve ya aynısına yakın şekilde görüyorum.Ama artık cidden psikolojim altüst oldu uyumak istemiyorum...
Sıkmayın kendinizi ; bu herkeste olacak bir yetenek değildir.Zamanla bununla nasıl başa çıkıp iyi şeylere dönüştüreceginizi öğrenirsiniz.Eğer istemiyorum deyıp durusanız o biter :) Bu size bir hediyedir negatif düşünmeyin.

cevriye

Kayıtlı Üye
Açıkcası nasıl anlatacağımı bilemiyorum, rüyalarımda tam ertesi günü olacak şeyi görüyor, ya da duyuyorum.
Başımdan geçen bir çoğundan birkaçı şöyle: Kemal Sunal'ın öldüğü günden bir gün önce öldüğünü rüyamda duydum, uyandım salona annemin yanına gittim, sordum ve öyle bir şey yok dedi. Ertesi gün saat dokuz sularında annem beni uyandırdı ve "nereden bildin" dedi.
Bunun dışında Samsun'da ki sel! Başıma gelecek kötü şeyleri tam aynısı veya aynısına yakın şekilde görüyorum. Ama artık cidden psikolojim altüst oldu, uyumak istemiyorum...

Benim de çok sık yaşamış olduğum bir durum bu. Rüyalar hala ne olduğu tam çözülememiş bir gizem. Ancak bunun sizi olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz. Bu olaylar siz rüyanızda görüyorsunuz diye gerçekleşmiyorki siz zaten yaşanacak olan olayları önceden hissediyorsunuz. Haberleri bir gün önceden izlemek gibi düşünün.

merlyn_pansiyha

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
Bende de Aynı Durum Mevcut... Hattaha 2 Yıl boyunca Belirli Periyotlarla Aynı Rüyayı Gördüm Ve Birden Oldu. . . Rüyamda Gördüğüm Kişiyi Hissedebiliyorum Mesela. Ben Bazen Uyuyamıyorum Sırf Bu Korkudan Çünkü Rüyaların Hiç Bitmiyor. İyi Kötü Herşeyi Görüyorum Ve Bu Çok Kötü Oluyor. Arkadaşlarımı Uyarıyorum Ve Bazen Bende Geç Kalıyorum Çözesiye Kadar Durumu Olanlar Oluyor... Bende Bu Bana Verilen Bir Armağan Diyip Sineye Çektim Ama Kötü Yanlarıda Var Tabii... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...