Bu gerçek mi?

nigxe

Kayıtlı Üye
Gerçek olabilir çinli bunlar cinin hüddamın çakmasını bile üretmiştir ülkesinde kullanıyordur.

janet

Kayıtlı Üye
Tam 17 saniyede birden hiç kadrajda olmayan insan figürü çıkıyor. Normal yürüyen yaya figürü. Sanki üst üste konulmuş kareler izlenimi verdi..

liolio

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Hz. süleyman kıssasnını dikllatlice okuyun Kuran'da bunu Yapabilen birisinden bahsedliyor orada. Dolayısı ile bunu olabilriği var ama video gerçke yada diil. Bilgi Amaçlı söyledim.

AJA

Elit Üye
Daha fazla gerçeği lazım yok mu ?

EKVATOR

Kayıtlı Üye
bizim bazı bilgisayarcı aradaşlar after effect programı ile bunu yapabiliyorlar.
montaj olabilir bu

Boogayman

Kayıtlı Üye
Videoyu izleyeli bayağı oldu.Yanlış hatırlamıyorsam bir haber sitesiydi video gerçek fakat sürücüye hologram tekniği kullanılarak bir oyun hazırlanmıştı,hazırlayanlarda arka plandaki iki kişiydi galiba haber sitesi açıklamayı yapmıştı.

ceppa2012

Kayıtlı Üye
araç geçmeden önce ve geçtikten sonra yola bakarsanız dikkatlice fren izlerini cok rahat görebilirsiniz .. ve araç sürücüsünün göstermiş oldugu panik kazadan başka hiçbirşeyi ifade etmez

sebepsin

Kayıtlı Üye
bu tarz şeylerin yaşandığı gerçektir. zira Hızır as yaşıyor.:)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
bence başka bir evrenden gelen uzaylı insanlara yardım eden çünkü ışık hızıyla hareket ediyor ışık gördüm orda??

okunmusbaget

Kayıtlı Üye
Ne olduğunu tam hatırlamıyorum ama sanırsam bi oyunun tanıtım videolarından birisiydi. Bir başka videolarında da sokakta çekilen bi videoda kameranın açısına giren kapşonlu birisinin kafasının arkasında bi daire (isa'da olduğu gibi) beliriyo. Farkına vardığı zaman da hızla koşmaya, sonra da ordan oraya ışınlanmaya başlıyo. Sonuç olarak, gerçek değildir.

kxeleme

Kayıtlı Üye
Gerçek değil bişeyin reklamı bu siteyi bulabilrsem atarım

focus

Kayıtlı Üye
böyle yeteneğim olsa ben ne yapacagımı çok iyi bilirdim. :)

00y2j

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaşlar,Çok yanlış düşünüyorsunuz.Eğer bu bir insansa (ki böyle yeteneklere sahip olabilmek mümkün) hiçbir yorum yapamayacağım.Ama dünya dışı bir varlık olduğu idda ediliyorsa,Bu görüntü montaj diyebilirim.Çünkü Meleklerden ve cinlerden başka hiçbir varlık birşeyi tutamaz kaldıramaz.Çünkü kütlesi ve hacimi olmayacağından temas söz konusu değil.Dünyada böyle yeteneği olan insanda olabileceğini sanmıyorum ha eğer uzaylı tarzı bir canlı diyorsanız neden insana yardım etmek istesinki ?

subzero31

Banlı Kullanıcı
bence gerçek degil olsa dünya bu olayı konusurdu diye tahmin ediyorum . ama bazı gerçekliklerde saklanılıyor dünyadan bence gercek degil ama .. !

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Şimdi ki zamanlarda çok ünlü bir dizi olan Flash adlı filmdekii adama benziyor.. Sonuçta sırlarla dolu dünyada yaşıyoruz imkansız diye bir şey yoktur..