Bu gerçek mi?

dabatzurun

Kayıtlı Üye
yani arkadaşlarr ölüyü bıraktınız uzaylıya daldınızz allahü zülcelalin vermiş olduğu bir ömür vardırr o vakit gelmedenn ölmeyizz koruyucu meleklerimizi n olduğunuu ne cabuk unutuyorsunuzz hayra yormak lazımm..

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Tır lastiklerinin fren izleri onlar :) benimde dikkatimi cekmisti iyice inceleyince ani fren yaptigi icin lastiklerin izi cikmis asfalta.
Ama iz hemen kaybolmaz, yani lastik izi ve arka tarafa ışınlandıklarında aynı iz orada da çıktı. Orada neyin lastiğinin iziydi acaba :)

MadUnknown

Kayıtlı Üye
Bu video gerçekmi bilemem öncelikle.Ama böyle doğuştan saf enerji ile doğan ve özel yeteneklere sahip olan insanlar yaratılmıştır.Bunların kötüleri de vardır iyileri de.İşte buna denge diyoruz.

Late

Kayıtlı Üye
Aslında gerçekci duruyor ama değilse ki, iyi montajlanmış bir video. Bende varlıklardan fazla bilgi olmadığımdan net bir karara varamadım...
Ama bende StragerMan ve BeLLa91'in dediği gibi kamera takıldım. Genelde güvenlik kameraları, telefon kameralarından daha düşük bir görüntüye sahip. 3D ve 1080P seçeneklerinde video.. Bu yalan olduğuna dağir şüphe uyandırdı bende..
1080 p ve 3D görüntü kaydeden güvenlik kamerası var mı ?
Kamera orijinal güvenlik kamerasından değil.

Beyaz ışık olan yerleri (kafası ve elleri) Anonymous'un yayınladığı bir videoyu hatırlattı...
[video=youtube;X-n0iUTVsPo]http://www.youtube.com/watch?v=X-n0iUTVsPo[/video]

furkan40

Banlı Kullanıcı
Zamanı eğip bükebilen sadece meleklerdir.Youtube de bunun gibi milyonlarca video var.

dozert

Kayıtlı Üye
Herşey Olabilir.Çok İlginç Geldi :).Önce bu Videoya Kütahya'da Çekildi Dediler.Sonra Çin'de Olduğu Ortaya Çıktı..Ayrıca Arkadaşlar Mesajlarınızı Göndermeden Önce Gözden Geçirip İmla Kurallarına Dikkat Etmenizi Öneririm. İyi Forumlar.. :)

zero2900

Kayıtlı Üye
Videoyu yapan kişiler youtube da nasıl yaptıklarını ve hangi efektleri kullandıklarını anlattı. :)

Bu bir şov yani zaten sinematik amaçla yapılmış bir video :) Mucizeler görmek için çevrenize bakın yada sadece bir damla kandan nasıl var olabildiğinizi düşünün. Bence en büyük mucizelerle iç içe yaşarken youtube'daki sinematik şovlara ihtiyacımız yok. İnançlı biri olun veya olmayın eğer bir mucize arıyorsanız yaşadığınız çevreyi incelemeniz yeterlidir.

Schz

Kayıtlı Üye
İş
Voodoo
Gerçek. Hakkında bilgim var fakat tek korktugum şey özel durumlar olmadıkca konusamam

dexter

Elit Üye
Bu yorumu yaptığınızda özel durum olmasa bile insanı meraklandırıyorsunuz.

bahaddin11

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben bunu bi japon firmanın sitesinde gördüm açıkçası AfterEffect ile yapıldığını düşünüyorum.Fakat eğer bu videoya inanıyor olsaydım Kameraya nasıl yansır anlamış değilim sorusunu sorardım.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Zamanı eğip bükebilen sadece meleklerdir.Youtube de bunun gibi milyonlarca video var.

Ya bu yoruma bayıldım. Melek mi?Çok tatlısın.
Hatta biraz zorlasak başmeleklerden falan da olabilirler mi?
Yasaklı süren biter de geri dönersin umarım.
Ya böyle şeker üyeleri neden yollarlar siteden anlamam.

Konuya geri dönersem bende kafa yordum bu videoya.
Hiçbir yorum yapamadım. Benim için de bir bilinmez bir durum.
Gerçek mi? Ne olabilir hiç bilmiyorum doğrusu?

byrosa

Kayıtlı Üye
Video photoshop programı ile yapılmıştır. Bu konularda biraz bilgisi olan insanın rahatlıkla görebileceği şekilde belli etkenler mevcuttur. Videonun gerçeklikle hiç bir alakası yoktur. Video'yu NASA uzmanları izlemiş ve asılsız olduğuna dair damga vurmuştur, sevgilerle.

sinsi

Kayıtlı Üye
ben videoyu üç kez izledim ilk izlediğimde tüylerim dikendiken oldu hayretle baka kaldım gerçek olmasını dilerdim

albus

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum photoshop olabilir.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Video photoshop programı ile yapılmıştır. Bu konularda biraz bilgisi olan insanın rahatlıkla görebileceği şekilde belli etkenler mevcuttur. Videonun gerçeklikle hiç bir alakası yoktur. Video'yu NASA uzmanları izlemiş ve asılsız olduğuna dair damga vurmuştur, sevgilerle.
Arkadaşım bilip bilmeden insanlara yanlış bilgi vermeyin. Photoshop, resim üzerinde çalışma yapılabilecek bir programdır. Video düzenleme için tasarlanmamıştır ve hiçbir video uzantısını açmaz. Bu video gelişmiş bir efekt programıyla yapılmış. Muhtemelen After Effects kullanılmış.