Yıllar Önce,Cin Süresi'ni Okudum ve Sonrası

webmanx

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar,yıllar önce yaşadığım bir olayı anlatacağım.Yine bir gün Kuran-ı Kerim okumak için Dolabım dan Kuran-ı Kerim'i aldım ve rastgele hangi sayfayı açarsam o sayfağı okuyacağım dedim.Açtığımda sayfadaki süre cin süresi idi.Okumaya başladım ve okurken içimi bir huzur kapladı ve tam 3 kere aynı süreyi okudum okurken herhangi bir niyet felan etmedim.Tabiki her zaman ALLAH rızası için okumalıyız
ve bu arada çevremde mavi,yeşil gibi ışık parıltıları gördüm.Sonra yatağıma abdestli bir şekilde yattım ve uyudum.Gece rüyamda,sakallı temiz elbiseli müslüman bir dede gördüm,Yanıma geldi ve bana selam verdikten sonra birlikte biraz yürüdük ve büyük ağaçtan yapılmış bir kapının önüne geldik.Yürüdüğümüz yerler benim herzaman geçtiğim bildiğim yerdi normalde orada öyle bir kapı yok,sonra o dede kapıyı açtı ve biz içeri girdik.İçerisi çok farklı bir yerdi.Sanki başka bir alemdi.İçerisi çok kalabalıktı.İnsan kılığında cinlerle doluydu ve hepsinin elbiseleri temizdi.başlarında fes gibi şapkalar vardı.Sonra dede ile benim yanıma 3 kişi daha geldi.Birlikte yürümeye başladık.Biraz ilerledikten sonra tepe gibi bir yere çıktık.dede bana,şu ölmüş yılanı görüyormusun dedi,bu sana zarar verecekti ama sonu böyle oldu dedi,bende evet dedim,Yılan kurumuş bir şekildeydi.Sonra tepeden aşağı indik.İleriye doğru baktığımda en az 500 kişi namaz için saf tuttuğunu gördüm.Dede bana hadi biz de katılalım dedi.Dede,en ön safa doğru gitti ve imamlık yaptı bende arka saflarda durdum ve hep birlikte cemaat halinde namaz kıldık.Sonra benimle anlaşma yaptılar arapça dualar okudular.Kimlerden olduklarını,isimlerini falan söylediler.Sonra uyandım ve hayırdır İnşallah dedim.Rüyayı düşünmeye başladım ve bu rüyayı okuduğum cin süresi ile ilgili olabileceğini düşündüm.Bana zarar vermek isteyen o yılanında,belkide okuduğum cin süresiyle ondan kurtulmuş olabileceğimi düşündüm.Çok değişik bir rüya idi.Bence rüyadan da daha gerçekti.Daha sonra daha birçok olaylar gelişti.Ama onların varlığını zaten daha öncede hissediyordum.
Gerçekten bu gibi şeyler çok zor her insanın kaldıramayacağı olaylardır arkadaşlar.İnanın insanlar,bu gibi konularda veya ilim öğrenme gibi işleri pek kolay kazanmıyor.Bir çok zorluklardan geçiyor,sıkıntı çekiyor.Ameller niyetlere göredir ya, Öncelikle insanın takva sahibi olması çok önemli arkadaşlar.ALLAH katında her kul eşittir ve sadece üstünlük takva ile olur arkadaşlar.

Geleceğiniz aydınlık olsun.

MadUnknown

Kayıtlı Üye
O geçtiğiniz yere git ve kurumuş o yılanı görürsen rüyan bilinçaltı değilmiş derim.

ibis73

Kayıtlı Üye
güvenebileceginiz bir hoca yada uzman yada bir tarikat seyhi varsa bir bakitirin kendinize sürenin ulvi görevlilerini indirmis olabilirsiniz . gerci indirmek öyle kolay degil. bazilarinin yillarini aliyor bazilarina bir anda hediye geliyor . basta yazdigim gibi düsük bir ihtimal ama sürenin görevlilerini indirmis olabilirsiniz ama cok cok düsük bir ihtimal

byrosa

Kayıtlı Üye
Rüyalar bilinçaltında gerçekleşir. Okuduğunuz sureden etkilenmiş olabilir ve bunu bilinçaltınız size rüya yoluyla yansıtmış olabilir, sevgilerle.

hozbay

Kayıtlı Üye
Valla en buyuk korkum musallat , posesyon. Gece gordum abovv iflahim gitti.Anlatamam yasanir.

Cem

Kayıtlı Üye
Degerli kardeşim sen rüyanı burada anlatarak sana açılan kapıyı kapattın diye düşünüyorum bunları anlatma yasadıkların gördüklerin sende kalsın sırrını sakla gayp aleminin kapılarını kapatırsın

saygılarımla

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Bilinçaltı falan değil insanlar hemen bir olay oldumu ya psikolojik yada bilinçaltı diyorlar hemen ...anlaşılan bu müslüman şahıs rüyanda sana bir mesaj vermiş biz senin arkanı kolluyoruz diye.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Bilinçaltı falan değil insanlar hemen bir olay oldumu ya psikolojik yada bilinçaltı diyorlar hemen ...anlaşılan bu müslüman şahıs rüyanda sana bir mesaj vermiş biz senin arkanı kolluyoruz diye.

Sana katiliyorum joker-23 arkadasim,Arkadasin yazdiklarini okuyunca bende ayni sekilde düsündüm.Bu arkadasimizin yasadigi olaylar veya gördügü rüyalarin,bilinc alti ile veya psikoloji ile alakasi yok.o aldigi mesajlari bizimle paylasarak,aslinda faydalanmamizi istiyor,Bazen yasadiklarini ve rüyasinda gördüklerini benim mantigim kabul etmesede,vermeye calistigi mesajlar cok yararli,ben sahsen cok taktir ediyorum.Yüce Rabbim onu herzaman korusun ve sakinsin Insallah.:nopity::nopity:

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Daha önce gördügün bir ortamdan bahsediyorsun. Bu bilinç altı olma olasılıgını yükseltiyor. Tam net hatırladıgım rüyalarımı sana anlatırsam ve bunu paranormal dünya sayarsak işte o zaman cidden korkulcak şeyler oldugundan emin olmanı söylerdim. Fakat bence bu tamamen psikolojik. Şansına cin suresi çıktı ve sen onu her okudugunda bilinç altı netkilendi ve bu kurguyu yarattı. Tabi bu benceli olan kısmı. Fakat şöyle bir şey dahada varki. Anlattıgın olay örgüsü dogru. Anlaşmalar namaz kılmalar boyur degiştirmeler.. Bundan dolayı bilemeyiz demeyi tercih ediyorum ve sana şunu hatırlatıyorumki allahın ilminden onun nasip ettigi dışında kimse bir şey kapamaz ve mahşer günü herkes bedelini öder. Size her durumdada önerim ilmihal okumanızdır. Dikkatli adımlar atmanız dilegiyle..

verturdan

Kayıtlı Üye
Degerli kardeşim sen rüyanı burada anlatarak sana açılan kapıyı kapattın diye düşünüyorum bunları anlatma yasadıkların gördüklerin sende kalsın sırrını sakla gayp aleminin kapılarını kapatırsın

saygılarımla
Sana katılıyorum ...Soyle bı olay olmus babama cocuklugundan berı nasmaz kılarmıs ama tum kıraatıne felan dıkkat edermıs bı aksama ruyasından ıkı nuranı varlık gormus boyle cok guzellermıs su ınsanda ne guzel namz kılıyor gıbı seyler soylemısler bı sure sonra ruyalar sıklasmaya sayı artmaya baslamıs.Bızımkıde dayanamamıs ruyasını baskasına anlatmıs .Anlatıncada ınanan var ınanmayan var bazıları dalga gecmıs bazıları olabılecegını soylemıs ama ruyayı anlattıktan sonra bır daha ruyalarına hıc gelmemısler.Bazı goruntuler ınsanı olçmek ıcın gosterıldıgıne ınanıyorum ben daha fazlası ıcın ketum olmak lazım yoksa ısın ıcıne guru ve kıbır gırer bu saflıgı bozar.

Whısper

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar,yıllar önce yaşadığım bir olayı anlatacağım.Yine bir gün Kuran-ı Kerim okumak için Dolabım dan Kuran-ı Kerim'i aldım ve rastgele hangi sayfayı açarsam o sayfağı okuyacağım dedim.Açtığımda sayfadaki süre cin süresi idi.Okumaya başladım ve okurken içimi bir huzur kapladı ve tam 3 kere aynı süreyi okudum okurken herhangi bir niyet felan etmedim.Tabiki her zaman ALLAH rızası için okumalıyız
ve bu arada çevremde mavi,yeşil gibi ışık parıltıları gördüm.Sonra yatağıma abdestli bir şekilde yattım ve uyudum.Gece rüyamda,sakallı temiz elbiseli müslüman bir dede gördüm,Yanıma geldi ve bana selam verdikten sonra birlikte biraz yürüdük ve büyük ağaçtan yapılmış bir kapının önüne geldik.Yürüdüğümüz yerler benim herzaman geçtiğim bildiğim yerdi normalde orada öyle bir kapı yok,sonra o dede kapıyı açtı ve biz içeri girdik.İçerisi çok farklı bir yerdi.Sanki başka bir alemdi.İçerisi çok kalabalıktı.İnsan kılığında cinlerle doluydu ve hepsinin elbiseleri temizdi.başlarında fes gibi şapkalar vardı.Sonra dede ile benim yanıma 3 kişi daha geldi.Birlikte yürümeye başladık.Biraz ilerledikten sonra tepe gibi bir yere çıktık.dede bana,şu ölmüş yılanı görüyormusun dedi,bu sana zarar verecekti ama sonu böyle oldu dedi,bende evet dedim,Yılan kurumuş bir şekildeydi.Sonra tepeden aşağı indik.İleriye doğru baktığımda en az 500 kişi namaz için saf tuttuğunu gördüm.Dede bana hadi biz de katılalım dedi.Dede,en ön safa doğru gitti ve imamlık yaptı bende arka saflarda durdum ve hep birlikte cemaat halinde namaz kıldık.Sonra benimle anlaşma yaptılar arapça dualar okudular.Kimlerden olduklarını,isimlerini falan söylediler.Sonra uyandım ve hayırdır İnşallah dedim.Rüyayı düşünmeye başladım ve bu rüyayı okuduğum cin süresi ile ilgili olabileceğini düşündüm.Bana zarar vermek isteyen o yılanında,belkide okuduğum cin süresiyle ondan kurtulmuş olabileceğimi düşündüm.Çok değişik bir rüya idi.Bence rüyadan da daha gerçekti.Daha sonra daha birçok olaylar gelişti.Ama onların varlığını zaten daha öncede hissediyordum.
Gerçekten bu gibi şeyler çok zor her insanın kaldıramayacağı olaylardır arkadaşlar.İnanın insanlar,bu gibi konularda veya ilim öğrenme gibi işleri pek kolay kazanmıyor.Bir çok zorluklardan geçiyor,sıkıntı çekiyor.Ameller niyetlere göredir ya, Öncelikle insanın takva sahibi olması çok önemli arkadaşlar.ALLAH katında her kul eşittir ve sadece üstünlük takva ile olur arkadaşlar.

Geleceğiniz aydınlık olsun.

Yazının Hikayeden ibaret olduğu okadar açık ki. Rüya gördüğünü söylüyorsun , ve başlıyorsun anlatmaya , öncesinde garip ışıklar gördüğünü belirtiyorsun, yatağa abdestli yattığının detayını verebilecek kadar bilinçli bir anlatım ken rüyanda gördüğün dedenin önce müslüman olduğunu söylüyor sonra selam verip yürümeye basladığınızı söylüyorsun. Dilerim bu hikayene kızıpta sana musallat olan bir varlık yoktur. Bu gibi olayların bu kadar detaylı anlatım şekli yaşanmışsa bile anlatılması ve bu kadar detay verilebilmesi imkânsızdır. Kendi deneyimlerimden biliyorum. Ve işin tuhaf yanı bu kadar sohbet muabbet ettin ve gerçekliğini iddia ediyorsun. Cin ırk'ının türkçe konuştuğunu nereden çıkarıyorsun neye dayanarak çıkarıyorsun ? platformda evet hikaye arayan insan çok ancak gereksiz yere hikayeler yazan insanlarda çok sen ve senin gibiler yüzünden bu platformda sorun yaşayan insanlara yardım edemiyoruz. bu noktada da yasaklandığın için gerçekten isabet olmuş.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Yazının Hikayeden ibaret olduğu okadar açık ki. Rüya gördüğünü söylüyorsun , ve başlıyorsun anlatmaya , öncesinde garip ışıklar gördüğünü belirtiyorsun, yatağa abdestli yattığının detayını verebilecek kadar bilinçli bir anlatım ken rüyanda gördüğün dedenin önce müslüman olduğunu söylüyor sonra selam verip yürümeye basladığınızı söylüyorsun. Dilerim bu hikayene kızıpta sana musallat olan bir varlık yoktur. Bu gibi olayların bu kadar detaylı anlatım şekli yaşanmışsa bile anlatılması ve bu kadar detay verilebilmesi imkânsızdır. Kendi deneyimlerimden biliyorum. Ve işin tuhaf yanı bu kadar sohbet muabbet ettin ve gerçekliğini iddia ediyorsun. Cin ırk'ının türkçe konuştuğunu nereden çıkarıyorsun neye dayanarak çıkarıyorsun ? platformda evet hikaye arayan insan çok ancak gereksiz yere hikayeler yazan insanlarda çok sen ve senin gibiler yüzünden bu platformda sorun yaşayan insanlara yardım edemiyoruz. bu noktada da yasaklandığın için gerçekten isabet olmuş.

Kardeşim bilip bilmeden konuşma. Cinler türkçede konuşur, ingilizcede, rusçada. Ben konuyu açan arkadaşa inanıyorum. Biraz bilgi edin öyle yorum yap derim.

Whısper

Kayıtlı Üye
Kardeşim bilip bilmeden konuşma. Cinler türkçede konuşur, ingilizcede, rusçada. Ben konuyu açan arkadaşa inanıyorum. Biraz bilgi edin öyle yorum yap derim.

Sana Sadece cinler hakkındaki arşivimi paylaşmak isterdim ancak Cinlerin Esrarı adlı kitabı okuyup ve ek seriye gelen baskılarını gözden geçirmen yeterli olacaktır sanıyorum. Burada bilip bilmeden uydurma yolu ile yorum ve konu paylaşan var ise buda bu konunun sahibidir. Düpe düz saçmalık. Yazmış olmak icin yazılmış bir konu. Profil kayıt süreme rep ve benzeri puanlara göre beni değerlendirmeyiniz. bu siteye oldukça uzun süredir üyeyim. ve önceki üyeliğimi 2010 yılında vermiş olduğum aradan ötürü unuttuğum için 2010 tarihinde yeni bir üyelik açtım. ve 4 yıllık aradan sonra foruma dönüş yaptım. bence siz birşeyler bilmeden birşeyler konuşmayı bırakın. İlmin Aydınlığı sizinle olsun. Saygılar AnaeL.

Brave77

Banlı Kullanıcı
Bu tür durumlar olabiliyor.Bence konuyu açan arkadaş doğru söylüyor.Bende çok yaşadım buna benzer durumları.

67890

Banlı Kullanıcı
uydurma değil bence.bahsettiği kapıdan belli.
hep anlatıyorum böyle içiçe yaşadığımız göremediğimiz çok yer var.sadece cinler değil.
yusuf peygamberinde böyle bir rüyası vardı.yeryüzünden gökyüzüne çıkan bir merdivenden inip çıkan melekler görmüştü.