Fekacin Mehmedin Davetiı (her dileğin anında gerçekleşir)

canmert196

Kayıtlı Üye
duada enerji aranir fakat bu dua degildir buyudur burada o sozcuklere sizin kattiginiz enerji onemlidir cunku olmasini saglayan odur

demonic

Kayıtlı Üye
bu duayı ıstediğiniz yerden araştırın ben sadece paylaştım yapıp yapmamak size kalmıştır ama duayı lütfedip okursanız içinde kaç tane allah yazısı geçiyor görürsünüz evet şurda haklısınız bu bir davet hadim hüddam daveti ve hadim nedir hüddam nedir araştırın benim söyleyecek sözüm yok illa yapında diyemem okunacak duada ne enerjısı ararsınız bilmem herkes kendinden sorumludur ben yaptım korkmuyorumda her istediğimde oldu içinizde çok ferahlıyor okuyunca ben fikrimi paylaştım burda araştırıp okumasıda size kalmış

hala dua diyor!hecelememi ister misin?bu bir bü-yü-dür.allah isimleriylede büyü yapılabiliyor ne diyorsun sen?allah geçiyormuş zararsızmış bu ne cahillik.hadimide hüddamıda senin kadar(belkide)senden çok biliyorum...sen büyü neye denir bilmiyorsun ve insanlara dua adı altında büyü öğretiyorsun günah değil mi?!içinde allah geçiyor diye kesin dua olmalı değil mi?her istediğimizi veriyormuş ben ölümsüz olmak istiyorum okudum vermedi?birde arapçasını ne yapacaksın demişsin neden sen ezanı türkçe,sureleri türkçe okumuyorsun?çünkü arapça okuyarak ses titreşimi ile enerji oluşturup,yönlendiriyorsun.büyünün(sana göre dua)aslı neyse öyle okunmak zo-run-da-dır...

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Bunu anlamamakta direniyorlar..Hadi bizi dinlemiyorsunuz yöneticilerin,modların yazdığı yazıyı da mı okumuyorsunuz..En az 100 kere söylediler müslümanlıktıki allah isimleriyle de büyü yapılabilir çünkü enerji yükleniyor her gördüğünüz şeyleri dua sanıyorsunuz bilmeden yapıyorsunuz millete zararsız diyorsunuz burada Demonic iyi anlatıyor anlamamakta direniyorsunuz. Yazıyı okuyun ve anlayın ..

thales

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Hemen her dilek ,istek ,dua konusu gibi bu konuda ekseninden kopmus gidiyor büyüydü duaydı tartısmasına dönmese olmuyor.. Bu tarz konularda da genelde ,bu konuda oldugu gibi seyr-i alem nickli birkaç arkadas çıkıp
Bu konu daha önce bir çok kez paylaşıldı. Bu haliyle sonuç vermeyecek.
diyip eksik olan kısımı söylemeden bırakıyor.
yapacak olan kişiyede negatif enerji yüklüyor. Eminim havass ilminde muktedir olmus arkadaslar vardır sitede onlarında konunun özüyle ilgili bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum.

demonic

Kayıtlı Üye
Ben onun için söylemiyorum...şimdi bir büyü paylaşsak büyü günahtır!yanacaksınız!diye üstümüze çullanırlar...bunu konuyu açan kişi için söylemiyorum illa...ama bunu yapanlar var ve ben uyarıyorum.yanlış bilgilendiriyor ve ben düzeltiyorum.yani tartışma olmasın diye yanlışları düzeltmeyelim mi?ben buna göz yumamam.insanların yanlış bilgilendirilmesine göz yumamam...

ahya

Kayıtlı Üye
Ah bir bilseniz etrafımda bir yığın insan söyleye söyleye ağzımda tü bitti......
Sonrada herkesten İslamcı kesiliyorlar.....

Daha ne yapacağımı bilemiyorum.:p

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
0. Tabiki eksik olan kısımları söylenmeden bırakılacak, bunun nedenlerini tartışacak değiliz.
1. Konusunda ilerlemiş olan hiç kimse kolay kolay özelden tamamlayıcı noktaları dağıtmaz, paylaşım için sizin de belli bir aşamaya gelmeniz gerekir.
2. Gerçekçi olmakla negatif enerji yüklemek farklı şeylerdir, davet oyuncak değildir.
3. Burada yazılanlar yapılsın diye değil bilgilendirme amaçlıdır, yüzlerce defa konulara şerh düşülmüştür.

demonic

Kayıtlı Üye
Yapılsın diye değilse bana başlığı yada konunun içeriğindeki çelişkiyi açıklar mısınız?eksik ile hatalı aynı şeyler değildir.bu bir büyüdür ama ısrarla konuyu açan kişi duadır diyor.hiçbir dua bize her istediğimizi vermez başlıkta tam tersi...falan filan öyle işte.daha bir ton hata söyleyebilirim ama bu kadarı yeter.unutmadan kararlılıkta bir enerji yönlendirmesidir.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Yapılsın diye değilse bana başlığı yada konunun içeriğindeki çelişkiyi açıklar mısınız?eksik ile hatalı aynı şeyler değildir.bu bir büyüdür ama ısrarla konuyu açan kişi duadır diyor.hiçbir dua bize her istediğimizi vermez başlıkta tam tersi...falan filan öyle işte.daha bir ton hata söyleyebilirim ama bu kadarı yeter.unutmadan kararlılıkta bir enerji yönlendirmesidir.

0. Başlığı ben açmadım.
1. Yazılanların tamamen doğru olup sadece eksik bulduğumu söylemedim.
2. Genelgeçer kurallardan bahsediyorum, davetin şeklini anlatan ilk mesajı okumadım bile.
3. İnternetten 5 satır okumayla alim olunmayacağı konusunda ısrarcıyım.
4. Kim ne isterse yapabilir, özgürdür fakat umarım bunları okuyanlar rüştünü ispat etmiş kişilerdir.

demonic

Kayıtlı Üye
Ben sadece söyledim.isteyen üstüne alınır bende internette alim olunur demedim.neyse boşuna konuşuyoruz konu hatalı ve yanlıştır.bu kadar...

hayatımınadı

Kayıtlı Üye
hala dua diyor!hecelememi ister misin?bu bir bü-yü-dür.allah isimleriylede büyü yapılabiliyor ne diyorsun sen?allah geçiyormuş zararsızmış bu ne cahillik.hadimide hüddamıda senin kadar(belkide)senden çok biliyorum...sen büyü neye denir bilmiyorsun ve insanlara dua adı altında büyü öğretiyorsun günah değil mi?!içinde allah geçiyor diye kesin dua olmalı değil mi?her istediğimizi veriyormuş ben ölümsüz olmak istiyorum okudum vermedi?birde arapçasını ne yapacaksın demişsin neden sen ezanı türkçe,sureleri türkçe okumuyorsun?çünkü arapça okuyarak ses titreşimi ile enerji oluşturup,yönlendiriyorsun.büyünün(sana göre dua)aslı neyse öyle okunmak zo-run-da-dır...

başlığı okursan davet yazıyor seninle burda dalaşacak değilim herkes yapıp yapmamakta özgür bu kadar basit herkes istediğini yazabilir mümkünse sen yazma olurmu

hayatımınadı

Kayıtlı Üye
yazılan davet doğrudur eksiksiz yazılmıştır yanlış yoktur gönlünüz rahat olsun

hayatımınadı

Kayıtlı Üye
şunuda yazmadan geçemeyeceğim hiç bir sitede yapılan uygulamarda büyü vs bölümler tam verilmemiştir insanlar yapmasınlar diye burda okadar uygulama var sizce eksiksizmi...doğru mu yazılmış bunun yorumunu da size bırakıyorum doğru uygulama vermedikleride malum para tuzağı kurup insanlar yardım isteyince özelden işi paraya dökmek için düzgün uygulama verilmiyor herşey açık ve net ortada bu site yapıyor demiyorum yanlış anlaşılmasın benim paylaşımım eksik değildir tam verildiği için bu kadar ateş topuna tutuldum

demonic

Kayıtlı Üye
İlk mesajında bile davet ve dua demişsin,ikisinin farkını biliyor musun emin değilim.her istediğimizi veren bir davetmiş yok birde duaymış...bir farkı yok dimi?

canmert196

Kayıtlı Üye
davette olsa duada olsa her istedigini veremez insana ilk once ve sitede eksisiz davetler hatta majisyen tarafindan paylasilmis sayin urum paylasti bence bu yersiz tartismalarin fazla uzadigini dusunuyorum bizler uzerimize duseni yaptik hatali eksik yerleri kendi bildiigmiz kadar duzelttik mabet uyeleride buraya girerken bazi seylerin bilincini elde etmis oluyorlar kendi hur iradelerine birakalim diyorum artik konuyu sevgi ve isikla

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
ne alaka arkadaşım? demonic ne diyor sen ne diyosun? sen davet-dua-büyü nedir bilmiyosun karıştırıyosun, diye söylüyor sana.Sen yine kendi bildiğini yap.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bu davetten bazı kişiler olumlu sonuçlar almış, dilekleri yerine gelmiş yalnız bir süre sonra dilekleri yerine getiren varlıklar almaya ( rızasız çalmaya ) başlamışlar. Bence bu tür davet işlerine girerken iyice bir düşünün. Zaten Allah izin vermedikçe bu varlıklarda sizin dileklerinizi yerine getiremez. Aracıyla isteyeceğinize direkt olarak Allah'tan isteyin, Allah'a dua edin. Veripte karşılık istemeyen tek varlık Allah'tır ve dua eden kuluna isteklerini seve seve verir. Vermiyorsa ya zamanı vardır, ya da sizin için hayırlı değildir. Allah tüm dualarımızı hayırlıysa kabul etsin. Amin.

yesillyeşil

Banlı Kullanıcı
İş
PSÄ°KOTERAPÄ°ST
Ben bu duayi gece okudum içeriğine bakmak için allahin isimleri ve salavatlar vardi okuduktan sonra acaip bir uyku bastirdi gidip yattim rüyamda bir yildir görmediğim cinleri gardrobumdan çikarken gördüm nas felak okuyarak yine kovaladim ve dövdüm..ne etkili bir duaymiş hemen saldiriya geçtiler sanirim bu dua bir yok açiyor o yoldan geliyorlar ama çok tehlikeli bana gelen cinler kafirdi zarar vermek korkutmak için saldirdilar ben korkmayip okuyarak alt ettim ya tersi olsaydi ne olacakti lütfen böyle şeylerle kendinizi tehlikeye atmayin allah sizin için hayirli olani bilir ve verir cinlerde allahin kullaridir bir şey isterken aynen insanlarda olduğu gibi karşiliğini isterler vermek zorunda kalirsiniz vermezseniz çalarlar en önemlisi sağliğinizi huzurunuzu çalarlar buda dünyada cehennem azabidir akilli olun uğraşmayin bu varliklarla müslüman cinler bu gibi çağrilara gelmez kafir dinsiz zalim hatta psikopat varliklarla hayatinizi cehheneme çevirmeyin

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Bir tanıdığım,fekacin davetinin suryanice içeriğinin olduğunu,tamamen arapça olmadığını ve Türkçe manasının tam olarak ne olduğunun pek te bilinmediğini ama buna rağmen kendisinin sırf meraktan bu uygulamayı yaptığını belirtmişti.Kısa bir süre sonra çok uzun saçlı dev gibi bir bir varlığın etrafında görünmeğe başaldığını ve çok kısa süre sonra şiddetli zatürre olduğunu anlatmıştı.Ona göre varlık gelmiş ve yukarıdaki yorumcunun belirttiği gibi tanıdığım bişeyini(sağlığını)almıştı.Çok uzun süre hastalıktan kurtulamadı,üst üste iğneler yedi..Asla bir daha bu tür uygulamalar yapmadığını söylemişti.İçeriğinin ne olduğu bilinmeyen,Türkçe manası tam olarak ne olduğu anlaşılmayan uygulamaları yapmak ağır sonuçlar oluşturabilir..