Uzaylılarla İletişim Nasıl Kurulur ?

Turkcomrade

Banlı Kullanıcı
İş
Uzay Gözlemi
Ne gibi yollar izlemeliyiz neler yapmalıyız en azından tecrübe yada fikir sahibi olanlar cevaplarsa belki bir yöntem bulabiliriz.

canmert196

Kayıtlı Üye
uzaylilara ne inanirim ne yoktur derim ama uzaylilar iletisim soz konusu olsa bence battleship filmindeki soz gibi olur amerikaya gelen ingizlizler gibi olur bu sefer yerliler biz oluruz diyodu :)

Destiny

Kayıtlı Üye
Eğer astral mastral saçmalığından bahsetmiyorsanız :) Yörüngede 4-5 tane nükleer patlama yapın oluşan enerji boşalımı dikkatlerini çekicektir büyük ihtimal.(eğer o kadar gelişmiş dostlarsa)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Eğer astral mastral saçmalığından bahsetmiyorsanız :) Yörüngede 4-5 tane nükleer patlama yapın oluşan enerji boşalımı dikkatlerini çekicektir büyük ihtimal.(eğer o kadar gelişmiş dostlarsa)

Astral saçmalığının yanında sizin düşünceleriniz...Diyecek bir şey bulamadım.

canmert196

Kayıtlı Üye
astral seyehatde varliklar var hani sacmalik degil ugrasif basarisiz oldugunuz seylere sacmalik demeyin bence basaran insan cok

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Dünya dışı varlıklarla iletişime geçmenin bir çok yolu var fiziksel yolla iletişime geçmek onlar içinde sizin içinde çok zor bir durum onlar kanallıklar yoluyla bir çağrı yolladılar dünyaya bu çağrıyı yapan kişinin enerjisi çok yüksek olması lazım ve yıldız tohumu denilen varlık olması lazım eğer o varlıksa 15 gün içinde çağrısına rüya yoluyla bazen de fiziksel yola cevap gelir..Dünya dışı varlıklar hep iletişim içindedir dünyadan çoğu kişiyle çoğu yıldız tohumuyla iletişim içindedir telepatik yolla,kanallıklar yoluyla,meditasyon yoluyla ve bizim bilmediğimiz yollarla iletişime geçiyorlar çağrıyı biliyorum foruma ilk kaydolduğumda açtığım konuların birinde paylaşmıştım çağrıyı...

Çağrı yatmadan önce yataktayken meditasyon pozunda 7 kere sesli bir şekilde söylenecek ve bir hiç şey konuşmadan yatılıcak.Ve cevabın gelmesini bekleyecek eğer yıldız tohumuysa cevap gelir değilse gelmez..

Nicola Tesla : Dünya dışı varlıklardan bilgi alarak en büyük dünyanın 1000 sene daha beklese yapamayacağı icatları yaptı ama komplo uğruna kurban gitti icatlar nerede bilinmiyor

Cengiz Han: Bir yıldız tohumu olmamasına rağmen kara büyü ile uğraştığı için Reptilianlarla hep iletişim içindeydi.Cengiz Han şuan insanlardan önce karanlık yolda boyut atlamayı başardı.Dünyanın en büyük Kara Büyücüsü Cengiz Han bilinmemesine rağmen..

Çağrı : Sonsuz yaratanın ve sonsuz yaratanın hizmetindeki pozitif gezegenler konfederasyonunun farkındayım, temasa hazırım,sizi sonsuz yaratanın sevgi ve ışığı ile selamlarım, sevgi ve ışıkla.

7 kere söylenicek sesli bir şekilde uyumadan önce yataktayken

Bu çağrı nedir nasıl olur gibi soruların tek cevabı şudur bu çağrı evrensel bir çağrıdır..

Turkcomrade

Banlı Kullanıcı
İş
Uzay Gözlemi
@Shamanistic Teşekkürler akşam deneyeceğime emin olabilirsiniz.Yalnız yıldız tohumu nedir ?

@canmert196 Size 4. tür filmini izlemenizi tavsiye ederim.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
4.tür gerçek bir film ben izledim içinde temasların sıra sıra oluşun anlatıyor ama onu her dünya dışı varlık yapmıyor o temasları daha çok griler yapıyor :)

Turkcomrade

Banlı Kullanıcı
İş
Uzay Gözlemi
4.tür gerçek bir film ben izledim içinde temasların sıra sıra oluşun anlatıyor ama onu her dünya dışı varlık yapmıyor o temasları daha çok griler yapıyor :)

Çok etkileyici bir filmdi her nekadar uzaylılar ile iletişime geçme hevesim olsada bu kadarını bende istemiyorum.Benim hayalim beni kendi gezegenlerine götürmeleri uygarlıklarını tanıtmaları gibi uçuk şeyler :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Film değil o belgeseldi film deyip geçilmemesi lazım başında anlatıldı ztn belgesel olduğu gerçek bir belgesel olduğu :))

canmert196

Kayıtlı Üye
iletisime gecipte bizi dunyamizdan etmeyin ne gerek var biz bize yeteriz :p saka bi yana ben yokken gelsinlerde gelirlerse sorun yok :D

Destiny

Kayıtlı Üye
Şimdi bir kere Telepati yapmak en azından bizim seviyemiz için pekde kolay değildir. Yapabilen kişilerse eminimki DNA açısından dünya üzerinde nadir olarak bizden gelişmiş kişilerdir..? Ha bunu bizim seviyemizde bir insan yapabilse bile beyinsel aktiviteleri göz önüne alındığı takdirde pekte uzakalra özellikle galaksiler arası hatta güneş sisteminden dışarı çıkabiliceğiniz yüzeysel olarak hiç inanmıyorum. Hayır bir maddeyi hareket ettirmeye çalışsanıza..? Eğer bunu gözle görülür bir etki yapabiliyorsanız kuvvetli beyin dalgaları gönderebiliyorsunuz demektir. Fakat bunu yapamıyorsanız nasıl çok daha güçlü beyin dalgalarını güneş sistemi ötesine ulaştırabilirsinizki..? En azından fiziksel olarak mümkün bulmuyorum. Teknoloji ile bi ihtimal bu dalga boyu saptanıp daha güçlü bir gönderme yapılabilir fakat bir insanın bunu yapabiliceğine kolay kolay inanmam.

4.Tür cidden iyi bir film/belgesel. Aslında çok çok uzun bir belgeselmiş ama biz bir kısmını film vasıtasıyla izliyebiliyoruz işte. The Objective'yide tavsiyemdir.

Turkcomrade

Banlı Kullanıcı
İş
Uzay Gözlemi
Şimdi bir kere Telepati yapmak en azından bizim seviyemiz için pekde kolay değildir. Yapabilen kişilerse eminimki DNA açısından dünya üzerinde nadir olarak bizden gelişmiş kişilerdir..? Ha bunu bizim seviyemizde bir insan yapabilse bile beyinsel aktiviteleri göz önüne alındığı takdirde pekte uzakalra özellikle galaksiler arası hatta güneş sisteminden dışarı çıkabiliceğiniz yüzeysel olarak hiç inanmıyorum. Hayır bir maddeyi hareket ettirmeye çalışsanıza..? Eğer bunu gözle görülür bir etki yapabiliyorsanız kuvvetli beyin dalgaları gönderebiliyorsunuz demektir. Fakat bunu yapamıyorsanız nasıl çok daha güçlü beyin dalgalarını güneş sistemi ötesine ulaştırabilirsinizki..? En azından fiziksel olarak mümkün bulmuyorum. Teknoloji ile bi ihtimal bu dalga boyu saptanıp daha güçlü bir gönderme yapılabilir fakat bir insanın bunu yapabiliceğine kolay kolay inanmam.

4.Tür cidden iyi bir film/belgesel. Aslında çok çok uzun bir belgeselmiş ama biz bir kısmını film vasıtasıyla izliyebiliyoruz işte. The Objective'yide tavsiyemdir.

Yıldız Tohumu adı verilen kişileri araştırmanızı tavsiye ederim.Bir önceki sayfada arkadaşımız bahsetmiş.Ayrıca uzaylılar galaksinin dışında değillerdir belkide ?

Destiny

Kayıtlı Üye
Dostum Samanyolu galaksisinin etrafını ölç birde doktora gidip kendine EEG taraması yaptır beyin dalgalarının gidibileceği menzili daire içine al. Tabi nasıl yaparsın bilmiyorum :) Öyle kolay değil her yiğidin harcı değil lafını etmek istiyorum...

Turkcomrade

Banlı Kullanıcı
İş
Uzay Gözlemi
Dostum Samanyolu galaksisinin etrafını ölç birde doktora gidip kendine EEG taraması yaptır beyin dalgalarının gidibileceği menzili daire içine al. Tabi nasıl yaparsın bilmiyorum :) Öyle kolay değil her yiğidin harcı değil lafını etmek istiyorum...

Olay beyinde bitmiyor maalesef ruhumuz bu işin önemli bir parçası.Ben kaçırılan insanların yada temasa geçilenlerin galaksiler ötesine beyin dalgalarını gönderdiğinide zannetmiyorum.Zaten Enerji ve psikoloji bakımından hazır olanlarla iletişime geçiyorlar.Bizde kendimizi hazır hala getirmenin yollarını arıyoruz.Ha Telepati önemli mi tabikide ama zaten onlarla iletişim halina geçtiğinde onlar senin beyninin içinde oluyor bi nevi içimizdeki ses yani zaten onla konuştukça telepatiyi öğrenmiş oluyoruz.

Destiny

Kayıtlı Üye
O dediğiniz olayın ruhsal bir şey olduğunu sanmıyorum. Ruhunuzla nasıl yapıcaksınız peki..? Ruhunuzu bedeninizden çıkardığınız vakit(Ki çıkarabiliceğinizi sanmıyorum) fiziksel olarak çökersiniz. Sizin yaptığınızın daha çok beyinsel bir şey olduğunu düşünüyorum biliyorum...

Turkcomrade

Banlı Kullanıcı
İş
Uzay Gözlemi
O dediğiniz olayın ruhsal bir şey olduğunu sanmıyorum. Ruhunuzla nasıl yapıcaksınız peki..? Ruhunuzu bedeninizden çıkardığınız vakit(Ki çıkarabiliceğinizi sanmıyorum) fiziksel olarak çökersiniz. Sizin yaptığınızın daha çok beyinsel bir şey olduğunu düşünüyorum biliyorum...

Siz astral seyahatten bahsediyorsunuz tabiki o beyinle yapılır ama benim bahsettiğim ruhsal enerjimiz.

Destiny

Kayıtlı Üye
Nasıl bir durumun içindeyiz ya :D O enerjiyle napcan..? O farklı bir şey :D

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Bakın Telepati olayını isteyen herkes yapabilir ama şuan bazı kişilerin beyni bilinçaltı,zihni çok farklı dünyevi şeylerle dolu telepati için arındırmanız lazım kendinizi telepati olayı için DNA farklılığı gerektirmiyor ben onlarla rüya yoluyla,fiziksel yolla,ve telepatik yolla iletişime geçmiştim ama sadece onlarla ben spiritüalizm ile ilgilenirken bu konularda ilerlemiş bir arkadaştan ders alıyordum o bana çağrıyı verdi bazı e-booklar verdi bu konuyu 1 sene anlattı konuştuk tartıştık hepsini öğretti bana Yıldız tohumlarını anlattı ve çağrıyı verdi ben çağrıyı verdim ve bende yaptım ve cevap aldım rüya da söylediler Yıldız tohumu olduğumu birince rüya temasına inanmadım ve çağrıyı yapmamama rağmen bir rüya teması daha gerçekleşti ve yine söylediler sonra ben meditasyon yapmaya başladım meditasyon yaparken arkadaşın dediği şeyleri yaşıyordum gözlerim kapalı olmasına rağmen bembeyaz bir yerde yürüyordum sonra filmlerde gösterilen solucan deliğine benzer şeylerden hızlıca geçiyordum neler yaşadım neler...

Bana yukarıdaki ırkımı da söylediler bir sonraki temasta Sirius B denilen yerden gelmişim. ( Ben şuan bunlara inanıp inanmama konusunda çok kararsızım) bunları çok kişiye anlattım çok yıldız tohumu buldum onlara anlattım hepsi sen yıldız tohumusun dediler bana ama ben tereddütteyim..

Yani Çağrıyı yapıp cevap almanız için yıldız tohumu olmanız lazım ..Ben bu çağrıyı çok kişiye verdim bazıları cevap aldı.Teki dünyaya sürüsüne uzay gemilerinin indiğini gördü.Teki gemiye alındı yukarıda görüntüsü gösterildi ona.Ben şuan anlattığım bu konularının hepsini unutmaya çalışıyordum..

Saygılar Shamanistic :)