Uzaylılarla İletişim Nasıl Kurulur ?

Turkcomrade

Banlı Kullanıcı
İş
Uzay Gözlemi
@Shamanistic Hocam mesaj attım 2 kere neden cevap vermediniz acaba ?

Turkcomrade

Banlı Kullanıcı
İş
Uzay Gözlemi
Konu dağıldı başka yerlere gitti..:( Bilgilerinizi paylaşırmısınız.Bu konuyu gerçekten istiyorum.

canmert196

Kayıtlı Üye
sabredin gormemistir flood yapmayin lutfen sabreden dermis muratini ermis merak etme

focus

Kayıtlı Üye
koskoca evrende birileri olsa ne yazar olmasa ne yazar biz varız cinler var melekler var yetmez mi?

hem bu uzaylılar varsa çıksın birileri gelip bizlere de yardımcı olsalar ya yani demem o ki; bir düzen var bir sınır var öyle zırt deyince uzaydan kimse gelemez, iddia ediyorum, ispatlanmış tek bir unsur yok hepsi avantür asparagas haber bunların,

belki inanmak isteyenler bana kızabilir ama inançlarımızla örtüşmeyen hiçbirşey gerçeklik kazanamaz.

Allah ben varım demiş ve ispatı için alemlere rahmet peygamberlerini yollamış, kitabı göndermiş değil mi? peki uzaylı var diyenlere sormak gerekmez mi nerde bu varlıklar, nerde varlıklarının göstergeleri diye?

evet ispat şart aksi ne onu ben yazmak istemiyorum.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
İspat şart diyorsun demek.Sana senin dinin büyük bir müslüman'ın bir hikayesini yazayım..

Bir gün Mevlana'ya felsefeyle meşgul olan bir grup insan geldi.İmani konularda soruları vardı.Mevlana bu fesefecileri Şems'e gönderdi.Felsefeciler Şems'e geldiklerinde O, talebelerine bir kerpiç üzerinde nasıl teyemmüm edileceğini gösteriyordu.Gelenlerden biri,en çok takıldıkları üç soruyu peşpeşe sıralayıverdi:
1)Allah var dersiniz,ama görünmez gösteremezsiniz;gösterinde inanalım!
2)Şeytanın ateşten yaratıldığını söylersiniz,sonrada cehennemde ateşle ceza verilecek derssiniz.Ateşten yaratılmış olan Şeytana ateş acı verebilir mi?
3)Ahirette herkes hakkını alacak yaptıklarının karşılığını görecek diyorsunuz.Rahat bırakın şu insanları istediklerini yapsınlar...

Sorular biter bitmez Şems elindeki kerpici soruları soran felsefecinin kafasına vurdu.
Felsefeci hemen kadıya gitti ve Şems'ten şikayetçi oldu.

"Ben soru sordum,o bana kerpiçle vurdu!"dedi.
Şemsi tebrizi de kendini savundu:

"O bana soru sordu,ben de cevabını verdim."Kadı bu işi açıklamasını isteyince de şu açıklamayı yaptı..
"Efendim bu adam 'Bana Allahü Teala'yı göster'dedi.Bende elimdeki kerpici başına vurarak sorusunu cevapladım.Şimdi başının ağrıdığını söylüyor.Bana başının ağrısını gösterebilir mi?"

Bu hikayeyi Dünya dışı varlıklar olayına uyarlarsan aynı olay oluyor..Ve Dünya dışı varlıklar bizim gezegenimize sürüne kanıt bıraktılar sadece o kanıtları anlamak kalmıştı ama bizimkilerse onları kötü şeylerde kullandılar..

Turkcomrade

Banlı Kullanıcı
İş
Uzay Gözlemi
@Shamanistic kesinlikle katılıyorum.Onlarca insan olmayan birşey için neden bu kadar uğraşsın ? yada deli olduklarının söylenmesini göze alarak gemiye alındım veye temasa geçtim desin ? Demekki birşeyler var demekki herşey 5 duyu organından ibaret değil göremediğimiz onları hissetmediğimiz ve iletişime geçmediğimiz anlamına gelmez.

Bu arada hocam önceki mesajlarınızda e booklardan söz etmiştiniz acaba isimlerini vermeniz mümkün mü ?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Özelden artık sizinle konuşabilirim bugün öğlen 1-2 gibi konuşuruz anlatırım size her şeyi ve e-bookları'da söylerim her şeyi anlatırım size.. :)

Turkcomrade

Banlı Kullanıcı
İş
Uzay Gözlemi
Özelden artık sizinle konuşabilirim bugün öğlen 1-2 gibi konuşuruz anlatırım size her şeyi ve e-bookları'da söylerim her şeyi anlatırım size.. :)

Kusura bakmayın göremedim mesajı evi taşıyoruzda ev içinde :) Yeni mobilyalar için yer açıyoruz bi nevi.Hocam size iletişim adreslerimi göndereyim müsait olduğunuzda konuşalım.

Schz

Kayıtlı Üye
İş
Voodoo
Shamanistic tüm konularını okudum hakkında herşeyi biliyorum neredeyse yıldız tohumu diyorsan tanıdıklarım var o şekilde hiçte senin dediklerin gibi değil.

Bu arada kimseye bilgisiz kes sesini v.b demeye "hakkın" yok. Sadece egonu tatmin edersin ve ediyorsunda yok yıldız tohumu cadı v.b olmadan önce egonu kontrol etmeyi öğren.

hozbay

Kayıtlı Üye
Uzayli olsaydi coktan dunyaya ele gecirmis bizi kole yapmis ve uzaylilarini dunyaya yerlestirmis olurlardi.

byrosa

Kayıtlı Üye
Uzayli olsaydi coktan dunyaya ele gecirmis bizi kole yapmis ve uzaylilarini dunyaya yerlestirmis olurlardi.

" Uzaylı " kategorisine giren canlılar. Dünya dışında yaşamlarını sürdürmektedir. Devlet kalkınması yaşanmamış ülkelerde halen köle satışı yapılmakta. Bunun için Uzaylıların dünyaya gelmesine gerek yok. Onun dışında hiç bir varlık kendine uyum sağladığı bir gezegeni başka biriyle değişeceğini sanmıyorum. Sadece Dünya ile iletişime geçiyorlar. Evrende bulunan diğer gezegenlerdeki yaşamları araştırıyorlar. NASA'nın geçmişten bugüne yaptığı araştırmalara göz atınız, sevgilerle.

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
σπουδαστής (αμεÏ￾ικανικές μελέτες /4)
Eğer astral mastral saçmalığından bahsetmiyorsanız :) Yörüngede 4-5 tane nükleer patlama yapın oluşan enerji boşalımı dikkatlerini çekicektir büyük ihtimal.(eğer o kadar gelişmiş dostlarsa)

Dünyanın trilyonlarca katı, yıldızlar, gezegenler ve hatta galaksiler birbirleriyle çarpışırken ve onlardan yayılan devasa güçler varken bizim yörüngedeki nükleer patlamalar onların yanında çatapat bile kalmaz. ^^ Dolayısıyla yine ilgilerini çekmeyi başaramayız. :D

lostline

Kayıtlı Üye
Bende bişey soruyum o zaman dünya dışı varlıklarla ilgili bilgisi olanlar var anlaşılan merak ettiğim şu.
ruhsal yolla iletişim falan dediniz acaba ruhlarımız aynımıdır yada evrim çizgimiz ruhsal anlamda aynımıdır ?

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Valla biz insanlarla bile zor iletişim kuruyoruz kaldıki uzaylılar, en iyisi hiç bulaşmamak..

alondelon

Kayıtlı Üye
Ben uzaylılara inanıyorum, onlarla iletişime geçmek istiyorum, lütfen bana yardım edin.

Peki bu meditasyon nasıl yapılıyor?

Evet ben o filmi izledim, insanların başına gelenler çok üzücü şeylerdi.Doğru söylüyorsun.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
doğru söylüyorsun

Üst üste yazı yazmayın flood yapıyorsunuz forum kurallarından bir tanesidir flood yapılmaması gerektiği ..Lütfen kuralları okuyun .. :) Sayfanın yarısı sizin yazınızla dolu . İmla kurallarına da uymuyorsunuz ..

birhayalkur

Kayıtlı Üye
İş
Tumblr.
Astralin saçmalık olduğunu değilde uzaylılara inanmanın saçmalık olduğunu düşünüyorum bende