Fal Bakarken Durugörü

Nika

Kayıtlı Üye
ben de fal bakıyorum,genelde kendi enerjimi kullanıyorum,fal baktıktan sonra ellerimde soğumalar oluyo,fal açmak başka varlıklara da kapı açmak demek,bazen başka varlıkların geldiğini de hissediyorum.

ben şu şekilde bakıyorum fala,fincan aslında karşındaki ile senin aranda bi kapı,geçit görevi görüyo.fincan açmak onun enerjisiyle senin enerjin arasında bi kapı açıyo.bu karşındakine de bağlı,fincanı kapatırken enerjilerini açması lazım,bunu tabi isteyerek ve ya istemeyerek yapmıyorlar,bazı insanlar açık değil.bu enerji açılımı nasıl olur,karşısındakine güvenmesi lazım.

falı açtığımda karşımdakinin zihninde oluyorum resmen,onun duygularını hislerini yaşadıklarını kişiliğini herşeyini öğreniyorum.falda gördüğüm şekillerden içimden geldiği gibi olay anlatıyorum ve çıkıyor.mesela elinde sopalı bi adam görüyorum;bu adamın karşımdaki kişinin hayatındaki yerini karakterini kişiliğini ve karşımdakine olan etkisini içimden geldiği gibi söylüyorum ve doğru çıkıyor.

falda kesinlikle geleceği göremezsiniz,sadece hissedersiniz.ben olaylardan ilerde ne olacak hislerimle hareket ederek söylüyorum.bunu şey gibi düşünün,günlük hayatınızda "bence bu böyle olacak bak görürsün böyle hissediyorum" gibi.falda da gördüğüm olayı bu şekilde yorumluyorum kendi hislerim doğrultusunda.

Osiris

Kayıtlı Üye
Fal bakımın da,Kozmik Kolektif Bilinçten bilgiler alınır.Bu bilgi alımının bilinçli yapılması gerekmez,kişi bilmeden de yapabilir.Ben ve bir çok Tarot vb. ileilgilenen Tarot ustaları,tepe çakralarıyla,bilinçli olarak evrensel saf enerjiye niyetle bağlanırlar.

benmuneccim

Kayıtlı Üye
Falda görmek değil, hissetmek vardır.Bir an bakarsınız ve sonra anlatırsınız.