Satanizm İnisivasyon ?

LURTZ

Kayıtlı Üye
konuyla ilgili bilgili olan bir kaç arkadaş inisivasyon töreni hakkında ve kaba taslak olarak uygulamaları hakkında bilgi verebilir mi ?

HerakleSs

Kayıtlı Üye
Sizin hayatınız ama kendinizi şeytana adamak istiyorsanız bunun sonuçlarınıda bir düşünün. İnisivasyonun adama ritüeli şu şekide ; kendini Şeytan'a adamak, önceki inançlarını reddetmektir. Kendi iradeniz ile yapılır.
gerekenler:
— 1 veya daha fazla siyah, mavi veya kırmızı mum
-Temiz iğne veya jilet
-Bir temiz sayfa, aşağıdaki yazıyı yazabilecek kadar
-Kalem, dolma kalem (isminizle kâğıdı imzalamanız için)
Şunu yazın:

---GERÇEK TANRILAR, YÜCE LUCIFER VE CEHENNEMIN DEMONLARI ADINA, BEN, …(isminizi yazın)… ÖNCEKİ İNANÇLARIMI REDDEDİYORUM, YANLIŞ DİN İSLAMI VE YANLIŞ TANRI ALLAH İLE MUHAMMEDİ REDDEDİYORUM.
SATAN (bazı kaynaklarda lucifer geçer) ’I TEK TANRIM OLARAK KABUL EDİYORUM VE YEMİN EDİYORUM Kİ ONU HER ZAMAN HATIRLAYACAK VE ONU VARLIĞIMLA ONURLANDIRACAĞIM.---

Ritüelde yapmadan banyo yapın sonuçta yeni inandığınız şeye saygılı olmalısınız. Hazır olduğunuzda mumu yakın. İğneyi alıp sol başparmağınızı delin kanatın. İsminizi kan ile imzalayın. Duayı yüksek sesle ve tekrar algılayarak okuyun.
Kâğıdı katlayıp mumun ateşinde yakın ve bir kâsenin içine koyun. Ritüelin sonunda “ve böyle olsun”, “Selam olsun sana Lucifer” diyip bitirin.

Ama şunu iyi bilin bunun sonunda imanınızı kaybedersiniz ve mutlak rotanız cehennem olur. Beni kötü bilmeyin. Tebliğ müslümana farzdır ondan söylüyorum. Bu yaptığınız dinden çıkmaktır yapmayın.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Bağlanma ritüeli için mekan hazırlanır, kişi temiz olmalıdır, kişi hazırlanır, genel ritüel araçları hazırlanır. Yapılacak günün tütsüsü yakılır (1-2 TL ile alınan tütsüler olmamasına dikkat etmek gerek.). Metin hazırlanır. Metnin sonunda kişi tarihi ve ismi kanıyla imzalamadan önce Satan'ı, Lusifer'i, Leviatan'ı ve Belial'i invoke eder. Invoke ardından "Satan sana selamlar olsun, Lusifer sana selamlar olsun, Leviatan sana selamlar olsun ve son olarak da Belial sana selamlar olsun" der kişi ve kanıyla imzalar. Bir süre meditasyon yapar ve bu dörtlünün kendisini kabul etmesi için yakarışlarda bulunur aday. Ardından o kağıt yakılmalıdır. Yanarken sürekli Cehennemin 4 büyük prensine yakarışlarda bulunulmalıdır. Yandı, bitti. Mumu söndürmek yok. Mum ışığı meditasyonu yapılmalıdır. Ardından günlük meditasyonlarla beraber invokasyonlar yapılarak enerji akışı başlar. Invokasyon yetmez mi derseniz, yorumlar değişir fakat bana göre yetmez çünkü meditasyon enerji kanallarını açmak için iyi bir araç olur. *Invokasyon da zaten enerjiyi kişinin direkt olarak uyandırmasıdır. Böylelikle daha güçlü bir inisiyasyon olur... Umarım yardımcı olabilir bu yazım.

BattleFury

Kayıtlı Üye
imkanlarınız varsa yurtdışında bir satanist klisede işin ehli kişilerden yardım alarak yapılması en doğrusudur...

BattleFury

Kayıtlı Üye
orjinal satanizm (dinlere tepki olarak değil dinlerden en eski olanlarından biri) mensub olmak istiyorsanız ne yapacağınızı bende bilmiyorum açıkcası :)

canmert196

Kayıtlı Üye
Bana uygulamalar dgoru gelmedi satanistlik tek muslumanlik zamani mi vardi ? Hayir tabiki

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Bana uygulamalar dgoru gelmedi satanistlik tek muslumanlik zamani mi vardi ? Hayir tabiki

Verdiğim uygulamada bir yanlışlık görmüyorum ve tam verdim fakat haklısın, tek müslümanlık zamanında yoktu. Daha öncede vardı.

LURTZ

Kayıtlı Üye
en mantıklısını sen söylemişsin