Satürn!!!!!

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Ben Satürn; sizlerin belki de en korkulu rüyanız oldum sürekli, her sıkıntının altında ben, her problemin yanında beni gördüğünüzü sandınız. Hakkımda sürekli acılar, sıkıntılar, problemlerle dolu hikayeler okudunuz dinlediniz. İstedim ki bir de beni benden dinleyin.

Güneş’e yakınlık açısından 6. sırada yer alır ve çıplak gözle görülebilirim. Mitolojide kronos Arapçada ise Zuhal ismiyle anılırım. Yapımda hidrojen ve Helyum gazları bulunmaktadır. Beni ilk Galileo Galilei kendi yaptığı teleskop ile halkalarımı keşfetmiştir. Daha sonra ise Hollandalı bir bilim adamı en önemli uydularımdan biri olan ve mitolojiye de konu olan Titan’ı keşfetmiştir. Benim üzerimde çok hızlı ve güçlü rüzgarlar eser saatte 1800 km/h bulan. Merkezimde demir ve ağır metalar bulunur.

Astronomik bulgularım yanı sıra bir de mitolojik bir hikayem vardır. Aslında mitolojik hikayemde üzerimde esen rüzgarlar kadar sert ama merkezimde bulunan demir ve ağır metaller kadar güçlüdür. İlk yaptığım iş annemin gazı vermesiyle kendi babamı hadım etmek oldu, akabinde onun tahtında oturdum. Bulunduğum konumu kaybetmekten o kadar korktum ki eşimin doğurduğu her çocuğu teker teker mideye indirdim. Fakat eşim benden daha zeki davranarak bir tane çocuğu benden saklamayı başardı –ki o da tanrıların tanrısı Zeus- ve sonrasında Zeus gelip beni yerle bir etti.

Kafanızı çok şişirmek değil niyetim, beni biraz daha anlayabilmeniz için kendimle ilgili bu kadar detay veriyorum. En başta diğer ismimin Kronos olduğundan bahsetmiştim sizlere. Kronos zaman demektir, ben zamanı yönetirim. Geçmiş-gelecek-an tamamen benimn yönetimimdedir.

Ben aslında bir okulun müdürü gibiyim adeta! Bütün gezegenlerin müdürü! Disipline etmek, düzene sokmak, şartları eli yüzü düzgün bir hale getirmek benim görevim, sizde tahmin edersiniz ki bu sanıldığı kadar kolay değil, çünkü kimse yumuşak yüzlü bir kişinin sözünü çok fazla dinlemez, bu yüzden soğuk katı, kuralcı gibi gözükmek zorundayım ama hepsi sizlerin iyiliği için.

Ben sizleri olgunlaştırmak için varım aslında, büyütmek, deneyim sahibi yapmak için. Ama bir de şu pencereden bakın, yaşamınızda yüzünüzü gülümseten olayları mı hemen hatırlarsınız yoksa sıkıntılı görünen zamanları mı? Ya da mutlu olduğunuz olaylardan mı dersler çıkartırsınız yoksa sizi derinden etkileyen olaylar mı? Bu noktada sizlerin büyümesi, olgunlaşması için zaman zaman sizi sıkıntılara sokuyor gibi bir imaj çizsem de hepsinin altında gerçekten yaşamınızın belki de mihenk taşı sayılacak konularla yüzleştiririm.

Kusura bakmayın ama ben biraz geri kafalıyım, eskileri, nostaljiyi, eski yapılarda benden sorulur. Hatta yaşlılık döneminiz ve ölümünüzün üzerinde söz sahibiyimdir.

Ben tahtım elimden alınacak korkusu ile çocuklarını yiyen biriyim, belki de bu yüzden biraz paranoyak, işte bu noktada sizin en derin korkularınızla zaman zaman paranoyakça bir şekilde yüzleştirmesini de bilirim.

Tabii her zaman bu kadar gaddar ve negatif değilim, sizlere maddi –manevi bilgeliği sunarım, elbette almak ve öğrenmek isteyenlere. Benim yaşattığın deneyimlerden ders çıkaranlar zaten yaşam yollarında daha akıllıca ilerlerler.

Yaşamınıza sağlamlık katarım, düzeninizi yaparım, sizleri adam ederim! Olmak isteyenler için elbette. Yoksa yaşamda loser gibi devam etmek isteyenler benden çokça nefret etmeye devam ederler.

Ben yaşamınızıda geçmiş-gelecek arasında önemli bir köprüyüm, karma ile ilişkiliyim, neler yaptığınızla ilgilenirim, siz ne ekerseniz ben arkanızdan onu biçerim. Eğer ekmeyi becermezseniz bir sonra ki adımda ben sizin yerinize ekerim ve belki de bundan pek memnun kalmazsınız.

Son 2,5 senedir Terazi burcunda hareket ediyorum ve bu sene 6 Ekim 2012'de akrep burcunda geçiş yapacağım. Terazi burcunda ilerlediğim dönemde, adalet, hukuk, ilişkiler, ortaklıklarla ilgili konularda bir dolu şey yaptım. Kah evlilikler yapıldı kah kangren olmuş ilişkileri al aşağı ettim. Şimdi Akrep burcundaki seyrim için hazırlanıyorum ve bu seyrim 24 Aralık 2014 senesine kadar sürecek. Peki bu sefer neler yapmayı planlıyorum biraz bundan bahsedeyim sizlere;

- 2014 senesi sonuna kadar Akrep burcunun sembolize ettiği her konuda türlü deneyimler yaşatmayı planlıyorum sizlere, akrep temasında yer alan konularda düzenlemeler, kontrole almak gibi.
- Öncelikle bu döneme kadar özellikle nükleer silahları çok daha ön plana çıkaracağım, hatta nükleer silahlar yüzünden kitlesel ölümler söz konusu olabilecektir.
- Bu süreçte Petrol çok önemli bir noktaya gelecektir, petrolle, petrol yatakları ile ilgili düzenlemeler, kanunlar, yeniden yapılandırmalar söz konusu olabilecektir.
- Yer altı kaynaklarınıza yüzünüzü çevirmenizi sağlayacağım, yer altı zenginlikleri ile ilgili türlü gelişmeler, yeni keşifler, maden ocaklarına özellikle mercek altına alacağım. Bol bol maden ocakları ile ilgili kaza haberlerine rastlamanız kuvvetle muhtemel olacaktır.
- Cinsel içerikli suçlarda ciddi artışların meydana getireceğim, cinselliği ilgilendiren konularda düzenleme, doğurganlıkla ilgili konularda yeni kurallar, yeni yöntemler, cinsellikle ilgili konularda toparlanma sürecini başlatacağım
- Akrep büyük krizlerle ilgilidir, değişim-dönüşüm demektir. Ben akrep burcuna geçtiğimde işte dünyanın beklediği asıl büyük krizlerin başlangıcına sebep olacağım.
- Şu ana kadarki terör olayları aslında tamamen benim ayak seslerimdi, asıl olaylar ekim itibari ile başlatacağım
- Özellikle büyük mafya güçlerini harekete geçireceğim, mafya teması ön planda tutacağım
- Akrep teması içinde gizlilik, gizlilik içinde hareket etme vardır, ama ben bu dönemde tüm gizli- saklı ne varsa tek tek ortaya çıkacağım. Aslında her şey yeni başlıyor, biz aslında hiçbir şeyden haberimiz yokmuş dedirteceğim sizlere
- Mezarlıkla ilgili konularda yeni düzenlemeler, mezarlıklarla ilgili skandallar sık sık gündemde olabilecek.
- Yozlaşmış, çürümeye yüz tutmuş, bozulmuş olan tüm değerlerinizi yeniden düzenleyeceğim
- Atom bombası, atomik füzyonlarla ilgili gelişmeler yaşatacağım.
- Özelikle dedektifler, arkeologlar, cerrahlar, psikologlar ve levazımatçılar, gassal prim yapacak meslekler arasına sokacağım
- Arkadaşlar korkmayın, sizleri yeniden yapılandırma sürecine sokacağım çünkü, daha çok derinleştireceğim. Tüm tabularınızı yıkmaya ve yeniden düzenlemeye geliyorum.
- Şu ana kadar ki gördüğünüz depremler hep ayak seslerim idi, asıl yıkıcı etkiler 2014 senesine kadar devam edecek, asıl büyük olayları patlatmak için geliyorum.
- Bilinçsiz olanı bilinçliden ayırıp ak kaşık-kara kaşık belli edeceğim.
- Bütün sahte, imitasyon olan ne varsa yerle bir edip gerçekleri açığa çıkartacağım.
- Artık ara tonlar yok olacak, “ya hep ya hiç” devrine girmenize yardımcı olacağım.
- Yeni bir düzen, yeni bir sistem getireceğim, hazırlı olun
- Cinsellkle ilgili konularda yeni açılımlar, kabul etmediklerinizi, yok saydıklarınızı daha fazla göz önüne çıkartacağım. Bir nevi cinsel devrim niteliğinde olacak yaptıklarım.

Alıntıdır.

Sevgilerimle... :)