Cadılık için tarot destesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben cadı olacağım içim çoğu yazıda tarot kartları bayaa fayda sağlar yazıyordu..Ve tarot gibi konulardan her hangi birisiyle uğraşmaları gerektiği yazıyordu ben de tarot destesi alacağım ..Bir Wicca dinine mensup bir wiccan için ya da Cadılık yolunda ilerleyen birisi için hangi deste iyi olur ?? :)

Keiraaa yardım et lütfen :))

Keira

Moderator
:))))) Tüm tarot destelerini inceleyiniz ve size hangisi daha sıcak ya da yakın geliyorsa onu seçiniz.

Bir şey daha belirtmek istiyorum, illa ki bir tarot destesi sahip olmak zorunda değilsiniz, ancak sahip olursanız kehanet yeteneğinizi geliştirmiş olursunuz. Burda en önemli soru şu geleceği görme yeteneğiniz var mı? Fal bakabiliyor musunuz?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Aaaa şimdi geldi aklıma benim tanrça destesi adlı tarot destem olmuşu ama bilmiyordum bakmayı öylesine bakmıştım kötü şeyler yanacağını öğrendim ve yaşandı 2-3 gün sonra ailem wicca dinine gireceğimi + cadı olacağımı öğrendiler çok kötü şeyler yaşandı..Ve hiç fal bakmadım serbest olsam bakardım ama artık serbest sayılırım :)

Keira

Moderator
Öyleyse ilk mesajımda yazdığım gibi size en sıcak ve yakın gelen desteyi seçiniz ve kendinizi geliştirmek için bakmaya başlayınız.. Kolay gelsin..

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Tamam Keira hocam :) Bu aralar her istediğim olmaya başladı yani Wicca dinini girmeye başladıktan beri onu kalben benimsedikten beri :) Çünkü tarot destelerine bakarken babam geldi baktı baktı güldü gitti :) Artık ben kendim için en doğru dini yolu biliyorum wicca dini..Ve en doğru yaşam biçimini biliyorum Yüce Tanrı ve Tanrıçayı keşfetme yolu olan cadılık :) Çok sağolun foruma ve sizlere,yöneticilere çook teşekkür ederim :))

Keira

Moderator
Yolunuz her zaman açık olsun, aydınlıktan şaşmayın.. Sevgi ve ışıkla :)

canmert196

Kayıtlı Üye
İsterseniz ilk bir kartsiz bakim yapmayi deneyin :) yeteneginizin durumunu gorursunuz:)

Keira

Moderator
Söylediğinizde bir alternatif ancak bazı insanlar araç olmadan bakım yapamazlar.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Keira hocamın dediği şey benim geçerli :) Arada bir bağlantı olması lazım benim için :)

Keira

Moderator
Hocam demesek yalnız. Yanlış anlaşılsın istemiyorum çünkü. Sadece yardımcı olacak şeyler söylüyorum ben. Bu konularla ilgili hocalık ya da öğretmenlik, yol göstericilik yapmıyorum. Bu söylediğimi de yanlış anlamayın lütfen. Bu mesajları okuyan arkadaşlar yanlış fikirlere kapılıp özel mesajlar atıyorlar, farklı yardımlar istiyorlar.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Hehh tamam tamam anladımm :) Sorun yanlış anlayacak bir şeyde yok ztn :)

cevriye

Kayıtlı Üye
Fal bakmak geliştirilebilen birşey bu konuda yeteneğiniz varsa... Ben tüm kartların üzerindeki sebolleri incelemenizi ve size en yakın olan desteyi seçmenizi öneririm. Kartlar ve fala bakacak kişi arasında bağ olmalı. Hatta yeteneğiniz varsa çizerek kendi destenizide oluşturabilirsiniz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tarot ile fal bakılmaz. Tarot bir zaman ve zaman ötesi okuma çalışmasıdır. Öncelikle bakış açınızı değiştiriniz. Tarot bununla kalmaz. Zamanı aynı zamanda oluşturma gücüne sahiptir. Hadi kartları açıp fal bakalım diye televizyonda ya da sokakta onu mundar eden cahiller gibi olmayın. Tarot sembol ilmi, renk bilimi, tarih bilgisi, okültizm, ezoterizm, simya gibi pek çok ilmi içinde barındıran bir okült sanatıdır. Cadılıkla direk ilgisi yoktur. Cadıların zamanı okuma yöntemleri daha başkadır. Çünkü onlar alternatif zaman dilimini kullanırlar (transa geçerler) ve pek çok varlıktan bilgi alırlar. Cadı olan birinin tarotta bakmasına gerek yoktur tabi bakabilir.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Onu bende biliyorum tarot fal değildir onu da biliyorum tarot kendi başına çok derin şeyler içeren bir konudur..Cadılıkla direk alakası yoktur onu da biliyorum sadece fayda sağlayabildiği için alacağım :) Cadılık ta zamanı okuma yöntemlerin varlıklar ve daha başka şeylerden yardım alındığını biliyorum :) Yine de çook teşekkürler Urum :)

cevriye

Kayıtlı Üye
Tarot ile fal bakılmaz. Tarot bir zaman ve zaman ötesi okuma çalışmasıdır. Öncelikle bakış açınızı değiştiriniz. Tarot bununla kalmaz. Zamanı aynı zamanda oluşturma gücüne sahiptir. Hadi kartları açıp fal bakalım diye televizyonda ya da sokakta onu mundar eden cahiller gibi olmayın. Tarot sembol ilmi, renk bilimi, tarih bilgisi, okültizm, ezoterizm, simya gibi pek çok ilmi içinde barındıran bir okült sanatıdır. Cadılıkla direk ilgisi yoktur. Cadıların zamanı okuma yöntemleri daha başkadır. Çünkü onlar alternatif zaman dilimini kullanırlar (transa geçerler) ve pek çok varlıktan bilgi alırlar. Cadı olan birinin tarotta bakmasına gerek yoktur tabi bakabilir.

Ne yalan söyliyim ben fal sanıyordum. Yani kartların geleceği şekillendirdiğinden ve bakıcının bu konudaki görüşlerinin öneminden haberim var. Ancak dediğim gibi fal olduğunu düşünüyordum. Bu konudaki bilgilendirici açklamanız için çok teşekkür ederim.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Ben hem mutluyum hemde üzüntülüyüm ben özüm olan cadılığı ve yolum olan wicca dinini 1-2 sene önce bulmuştum..Ailemin şiddetli bir şekilde uzaklaştırmasıyla uzaklaşmıştım özümden ve yolumdan işte benim üzüldüğüm yer burası keşke o zmn direnseydim de özümü ve yolumu yaşatmaya devam etseydim ... Şuan bunu kafaya takmamaya çalışıyorum yeniden bulduğum için daha çok sevinçliyim ama :)

Geronimo

Kayıtlı Üye
İş
Distribütör-Koleksiyonculuk-Öğrenci
Çingene tarotu var birde eski tarot destesi yani üzerinden yıllar geçmiş bir tarot destesi bulabilirsen daha iyi olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...