Aynalar

fransula

Kayıtlı Üye
ikilemde kaldım :D En güzeli küçük parçalara kestirip kenarlarını süsleyip hediye etmek, hem atmamış hem de kullanmamış olurum :D

gümüş

Kayıtlı Üye
Bir takım şeyleri aktivitede ya da etkisiz kılmada kendi motivasyonlarınız, kendi enerjileriniz çok önemli. X kişisi için o negatifitir- sonsuza kadar negatif olacak anlamına gelmez ama negatifliğine inandığından onun için her zaman negatiftir. Y kişişi için anlamsızdır, Z kişisi onu alır - üşenmez şekil şekil keser ya da kestirir , allar pullar ve neşeli bir araç haline getirir ( parapsikolojiye bağlarsak esas olan dönüştürmek / dönüştürebilmektir zaten- bu güç herkeste var- ama kullanırsınız ama kullanmazsınız)

fransula

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşım ve ailesi aynayı duvara düz asıyorlardı ertesi gün uyandıklarında hep ters asılı buluyorlardı. Birgün odasında garip bir varlık görmüş arkadaşına mesaj atmış arkadaşı o varlığı harfiyen tarif etmiş kendisine mesajla mesajı bende görmüştüm. Aynanın önünde garip varlıklar kendisini ziyaret etmeye devam etmişti arkadaşımda en sonunda satanist olmuştu. Zaten çok tuhaf biriydi ve ben oldum olası aynalardan pek hoşlanmam. Onların evindede aynalar durduk yere kırılıyordu. Olay en son şeytanla görüştüğünü iddea etmesine kadar gitmişti.

Şeytan mı?? :devil2: Yaa korkutma beni :willy_nilly: Şaka bir yana da normal şartlarda evde meydana gelen olağan dışı durumları varlıklara bağladığım oldu da bu ayna meselesi bana mobilyacı hatası gibi görünüyor. Arkasına kuş kadar silikon yapıştırıcı sıkmış düşmüştür haliyle. Ama verilmiş sadakamız varmış ya önündeyken açıp kaparken ayağımıza düşseydi... Allah korudu valla :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Ben genelde nazara bağlarım- kendiliğinden kırılan cam objeleri- negatif anlamı "sonuca " vermek yerine olacak kötü bir şeyin olmaması için bedel ödendi diye yorumlarım. Bazen de aklımdan bir şeyi öyle yapayım şöyle yapayım diye geçirirken örnek: cam kültablası veya küçük makyaj aynası çatladı ya da herhangi baaşka bir obje çaatladı--aklımdan geçen e göre mm evet veya hayır gibi bakıyorum ama sonuçta bir açıdan batıl inanç- başka bir açıdan evet iletişim aracı-- her zaman söylendiği gibi inandığınız gerçeğiniz olur +

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
440
Üye silindi 56746
Ü
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme