Resimlerle maji nasıl yapılır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
resimlerle büyü nasıl yapılır.

1. uygun günü ve saati seçin (sitede vefkler bölümünde anlatılıyor zaman hesaplamak zor geliyorsa ay takvinine bakın. sitemizdede var isterseniz googleden ay takvimi diye aratırsanız bulursunuz. iyi işler için yeni ay zamanını seçin. kötü işler için karanlık ay zamanını ve ayın batma zamanını secin. ayın 13 de lanetten başka bişey yapmayın. iyi işler için perşembe cuma pazartesi. kötü işler için salı çarşamba pazarı seçin. iyi işler için güneş battıktan sonra ve güneş doğmadan önce kötü işler için 00:00 ve 03:00 arasını secebilirsniz. para bereket gibi mali işler için güneş tepedeyken yapmanız hayırlıdır. tüm büyüler için isterseniz gece 00:00 dan sonrada yapabilirsiniz ama unutmayın en doğru şey kişin burcuna göre ve kullacağınız esmaya göre gezegen saatini ay menzilini kullanmaktır.)

2. uygun tılısımı esmayı sembolu seçin. mümkünse kendi isminizden ve uygun vefklerden kendi vefkinizi hazırlayın bilmiyorsanız daha önceden yapılmış hazır tılsımları seçin. havasta ya arapça yada ibranice olarak okuyun ve yazın.

3. malzemleri hazırlayın. siyah bir kumaşın üstünde yerde yada masada çalışın. dik durun. nefes teknikniği uygulayın( yüksek maji bölümünde mevcut) tüm malzemleri siyah örtüye koyun güç çemberinini oluşturun (bkn resim 1)

(resim1)

4. tütsüyü yakın mumları yakın. (bkz. resim 2) buhurunuzu(resimdeki amberdir) yakın (bkz. resim 3)

(resim 2 buhur tütsüsü)

(resim3 amber buhru)

5. kağıt ve kalemi hazırlayın (bkz. 4)ve tılsımı çizmeden önce türkçe olarak dua edin şunuı şunu istiyorum en kısa sürede bana ver diye. kurandan istediğiniz bir duayıda secebilirsiniz. yada şahmeran ve tuncina duasını okuyabilirsiniz. (sitemizde dular vardır)

(resim4)

6. tılsımınız yada vefkinizi çizin.safran murekkebi ile . kağıda amber yada misk sürün (bkz. 5)

(resim5)

safran mürekkebi (içinde amberde var)

7. tılsımı veya üçgeni üçgen şeklinde katlayın ve bal mumu ile kaplayın (bkz resim 6-7)

(resim 6)

(resim 7)

8. yeşil bir bez ile yaptığınız uygulamayı dikin (bkz 8-9)

(resim8)

(resim 9)

9. yine dua edin tuncina ve şahmeran olabilir. yada hadimleri hesapladıysanız sitemizdeki vefkler bölümündeki hadim nasıl hesaplanır konusundan bakarak hadimleri ve duasını okuyabilirsniz.

10. büyüyü elementle buluşturun su hava toprak ateş. bu uygulamada su ve toprak uygundur. gömün veya suya atın. yada insanda bir toprak olduğu için üzerinizde taşıyabilirsiniz.

hira

Kayıtlı Üye
peki mürekkebi nasıl yapacağım hazır mı satılıyor??

dastar

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben yeni katildim araniza ama daha önce hiç bir sitede bu şekilde tarifini vermek yasakti ilk burada gördüm vefk yapimi bu sanirim aşk için

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
evet bana ait muska nın şekli ve muskanın kendisi kelebek isimli odumuza aiitir. sitede anlatılanlara bakarak kendisi yapmıştır. ii bir örnek olduğunu düşündüğüm için siteye aktarmayı uygun gördüm.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Muhteşem paylaşım.Yine farklı,yine kaliteli.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Aaaaa bunlar bizim malzemeler diil mi ne zama nkoydun sen bunları buraya bakim :D

cherish71

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar bende bu siteye üye oldugum icin cok mutluyum bende ask acisi cekiyorum sebepsiz yere ayrilduk daha dogrusu beni kiskandirmak istedi ama resmi bende malésef yok:(

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
yanlış anlaşılma oldu sanırım bu resimle yapılan büyü değil bir büyü nasıl yapılırı resimle anlatan bir konu

betüşş

Kayıtlı Üye
urum sana nasıl ulaşabiliriz bize yardımcı olabilirmisin bir sorunumuz var

rüzgar

Banlı Kullanıcı
urum buhurdanlıgın çok güzelmiş nerden alın:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
evet bencede çok güzel istanbul hatay adana o kadar çok yer gezdim ki istediğim gibi bir buhurdanlık bulmak için. sonunda hani 1 milyoncu diye tabir edilen yerler varya ki aslında içindeki ghiç bişey 1 ytl değil orada buldum. sonra her yerde karşıma çıkmaya başladı. buhurdanlık diye sorma bilmiyorlar. buhurdanlık diye çaydınlık bile satmaya çalıştılar

rüzgar

Banlı Kullanıcı
valla çok güzel dogru söylüyorsun buhurdanlık deyince bilen çok kişi yok. bıçagın yanındaki şeyleri çözemedim ben 2 küçük şey ne ?

nora22

Kayıtlı Üye
İş
matematikci
ne büyüsü acaba?:euro:

tamoyem

Kayıtlı Üye
niye bende bazı büyülerin yapılışları gözükmüyo acaba?

pumpkin

Kayıtlı Üye
çok açıklayıcı gerçektende.Titizlik bu dur :D tşk ederss

ayaz

Kayıtlı Üye
selamlar öncelikle belirtmek isterimki,kuran ayetleri veya esmaları ile kesinlikle büyü yapılmaz yapılsada tutmaz,zira kuran ayetleri şifa içindir,büyü için diil .büyüyü bozar ama büyü yapmaz vefk ilmi havas ilminde başlı başına bir olay,devamlı rizayet ve bilgi gerektirir,siz iyisimi dualarla şifa arayın zira yanlış yaptırımlar insaları tahmin edemeyeceği bağlılıklara düçar eder.saygılarımla mutlu kalın.