imdaat!! yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
creepa ben nediyorum siz nediyorsunuz. bahsettiğiniz olaylar tabiki yapılıyor. ölüler bile ayağa kaldırılabiliyor. bir insanın tüm bilinci silinebiliyor. sizin bahsettiğiniz durumlar sizce peri hanımın işine yararmı. uygun bir yöntemidir. dna bile enerji çalışmaları ile değişebiliyor. neler yapılabiliyoru tartışmıyoruz büyüde. yada şeytanı tartışmıyoruz. insanın öz benliğinden bahsediyoruz. yani ruhtan . ruh çalışmalarını sitede yayınlanmamasının sebebi ruhun astral aleme sıkıştırılması ve orada sonsuza kadar kalması sağlanıyor. ölmesi bile bişey ifade etmiyor bu durumun değişmesine. bu durumda rruhla oynamak ne kadar mantıklı. bu kişin ruhunu alalım astral aleme atalım sonra yeni ruh yerleştirelim. bu peri hanımın işine ne kadar yarayacak onun yerine eşini bıraksın ve başkası ile birlikte olsun. yada ruhunu aldığımız kişiyi sonsuza kadar oraya hapsediyoruz. bunu neden ve niçin yapalım.

herşeyi geçtim ben bu uygulamayı versem bile peri hanım yapabilecekmi. vs vs vs

özetle provakosyan yapmanıza gerek yok. benim sürekli bilgimi yetmi tecrübemi irdelemenize gerek yok. ben bir ideada bulunmuyorum elimden geldiğince bilgi aktarmaya çalışıyorum. size karşı herhangi bir saldırım yok. ama siz sürekli kişileri eleştiryorsunuz. bırakın bunları ve sadece konuyla ilgilenin. çünkü sizin şahsi varlığınız beni hiç bir şekilde ilgilendirmiyor. sizde benim şahsi durumumla ilgilenmeyin. sadece konuya eleştiride bulunun.

konu kapanmıştır arkadaşlar peri hanım için uygun olan söyledi. aşk ile ilgili çalışma yapmak istiyorsanızda sitemizde o konular mevcut.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...