zikir çekerken rahatsız olmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

levoli

Kayıtlı Üye
1 taneyi zor kaldırırsın dediler. 10 tane her gün 7 hafta . Çok da güzel oldu bence... ;)

sekiz8

Kayıtlı Üye
Bende kendimden birseyler yazayım, bende ismi lazım değil bir tatikata dahil olmuştum, hersey iyi gidiyordu, zikrler agır gelmiyor hatmeler devamlı oluyordu, 13bin letaif zikri cekiyordum kalp üstüne can acısı oluyordu tabi ama esas sorun sırtımda değişik yaralar cıktı,doktor anlam veremeyimce ben neden oldugunu anladım mürşidin yanına gittim, zikri bir anda cok yükselttiler ve diğer letaiflere dağıttılar, yaralar gecmedi ve gerekli cevapları alamamaya başladım, bulundugum şehirdeki baş vekil benden az vird cekiyordu, tabi sorun bendedir ama zamanla soğuma oldu bende, sonra koptuk tamamen. Şimdi ise gün içleri ve tehecvüd arkası kesin agzımda kalbimde bir zikr olur, bunu istihareye yatıp öğreniyorum, yöntemimde şudur, 2 rekat hacet namazı kılarım bitirdikten sonra niyetimi ederim 100ayetel kürsi okurum, istihare namazı kılar yatarım, allaha şükürler olsun hep cevap aldık. Kuran içi bir sureyi yada esmalardan birinin zikr yapmanız taktire şayan bir şeydir, emin olun bir cok alemde konuşuluyorsunuz, nur bedenimizde hepimiz birer alimdik, farzlar, nafileler ve zikr dışında o alim halimize bu dünyada ulaşamayız, saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...