Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: cadılık soydan mı gelir, sonradan cadı olunabilir mi?

Paylaş

Rep Puanı : 458
    Ettiği Teşekkür
    145
    74 mesaja 113 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    26

Standart cadılık soydan mı gelir, sonradan cadı olunabilir mi?

merhabalar sevgili arkadaşlar. Cadılık soydan mı gelir? Yoksa sonradan cadı olunabilir mi? Bu konunun forumda anlatıldığını biliyorum. Ancak her yerde farklı deniliyor. Kimisi olamaz diyor. Kimisi de olabilir. Benim cadılığa ve cadılara büyük saygım var. Ben herkesin cadı olamayacağını düşünüyordum. Ama laf karmaşaları aklımı karıştırdı. Bu sorunun cevabı forumda var belki. Ama son bir kere benim için cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Yer
    Ankara-İzmir
    Rep Puanı : 6187
    Ettiği Teşekkür
    183
    500 mesaja 1.066 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    70

Evet herkes cadı olamaz. İçinizde bu yetenek olmalıdır, zaten bu yeteneği olanlar eninde sonunda kendilerini keşfediyorlar. Cadı olmak zor ve sabır isteyen bir yoldur ve mutlaka yetenek ister. İçinizde bu yetenek varsa zaten bundan önceki hayatlarınızda da cadıydınız demektir.

We all come from the Goddess and to her we shall return like a drop of rain flowing to the ocean...
    Isis, Astarte, Diana, Hecate, Demeter, Kali, Inanna ...

Rep Puanı : 1056
    Ettiği Teşekkür
    0
    56 mesaja 119 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    43

Daha önce ki yaşantınızda veya genlerinizde cadılık potansiyeli olabilir. Ama bu sizi cadı yapmaz, sadece potansiyeldir. Cadılık bireysel gelişim ile sağlanan bir yoldur. Çevremde çok net bir şekilde cadılığa yatkın kişiler tanıdım ,ama cadı değildiler ve bu konuda bir fikirleri bile yoktu.

Tanrıçayı Ve Tanrıyı Bedenime Çağırıyorum,Doğayla Yoğuruluyorum.........

Ettiği Teşekkür
    145
    Tecrübe Puanı
    26

Evet sadece yeteneğin yeterli olmadığını biliyorum. Çok çalışmak gerekiyor. Sonuçta zahmetsiz rağmet olmaz. Teşekkür ederim.

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

cadılık sonradan olsaydı yüzlerce cadı olurdu zaten bu kesinlikle bir genetik miras

Rep Puanı : -20
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

ikisi de olabilir, soydan gelmesi bilgi edinme bakımından avantaj sağlarsa da yeteneksel olarak avantaj sağlamaz. hatta zarar bile verebilir duruma göre.

Ettiği Teşekkür
    145
    Tecrübe Puanı
    26

iki türlü olması bana pek mantıklı gelmiyor. Zaten filmlerden dolayı cadılık çekici bir hal aldı. Özellikle de ruhsal olgunluğu yeterli olmayan insanlar özeniyorlar. Eğer iki türlü olunsa onlar da cadı olabilir, ve belki bu ilmi kötüye kullanıp kirletirlerdi. Zaten özel soy durumu da yok yani kaldıramayacak kişiye verilmiyor. Bence bu düzen iyi.

Rep Puanı : -20
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı biard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki türlü olması bana pek mantıklı gelmiyor. Zaten filmlerden dolayı cadılık çekici bir hal aldı. Özellikle de ruhsal olgunluğu yeterli olmayan insanlar özeniyorlar. Eğer iki türlü olunsa onlar da cadı olabilir, ve belki bu ilmi kötüye kullanıp kirletirlerdi. Zaten özel soy durumu da yok yani kaldıramayacak kişiye verilmiyor. Bence bu düzen iyi.
    biard, soya göre belli olmaz kimin kaldırıp kaldıramayacağı. hem cadılığı üye olunan bi kulüp gibi algılamamak lazım. bunu kaldıramayan zaten olamaz. anca cadıyım diye diye ortalıkta gezer. bunun da bi anlamı yok zaten.
    hakeden olur, ve bazıları olduğunun farkına bile varmadan olmuştur. kendine cadı diyen birçoğu ise yakınına yaklaşamamıştır =)

Rep Puanı : 291
    Ettiği Teşekkür
    0
    8 mesaja 20 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

Alıntı yollu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biard, soya göre belli olmaz kimin kaldırıp kaldıramayacağı. hem cadılığı üye olunan bi kulüp gibi algılamamak lazım. bunu kaldıramayan zaten olamaz. anca cadıyım diye diye ortalıkta gezer. bunun da bi anlamı yok zaten.
    hakeden olur, ve bazıları olduğunun farkına bile varmadan olmuştur. kendine cadı diyen birçoğu ise yakınına yaklaşamamıştır =)
    Doğru anlattınız ama soyda en önemli şeydir..Soyda gende o yetenek varsa o kişinin kaldırması o gücü kaldırması kolaylaşır ..Eğer soyda yoksa yine çok çalışması lazım belki o yeteneğe erişebilir olabilir..Herkes Cadı olamaz yani Yetenek soydan gelir ...Bilgi kişinin bulmasıyla gelir

Ben Ne Büyücü imişim ne de Bir Karanlık kişi ya da Bir İnsan !!

BEN YILDIZ TOHUMUYUM ! İNİŞLER BAŞLIYOR ! HASAT BAŞLIYOR !

Ettiği Teşekkür
    145
    Tecrübe Puanı
    26

yollu. Gerçekten güzel anlatmışsınız. Ben o soydan kaldırabilecek kişiye verilir dedim. Mesela ösmek olarak benim annem cadı. Bu yeteneği anneannesinden almış. Annesinden değil. Çünkü annesi kaldıramayacağı için ona yetenek verilmemiş. Ben kaldıramayacağım için bana da verilmemiş. Bunu anlatmak istedim. Size teşekkür ederim. Shamanistic. Size de teşekkür ederim.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)