Reankarnasyon hakkında...

maiela

Banlı Kullanıcı
@maiela

Sayın maiela tepkinizi anlıyorum ancak size fazla önemsememenizi öneririm. Zira insanların sizin hakkınızdaki düşünceleri, sizin ne oldugunuzu degiştirmiyecektir bildiginiz üzere... Hatta hakaret edilmesi, aptal denilmesi bile kişinin aklını eksiltmez degil mi...

evet haklısınız ama bunun özelliklede moderatör tarafından yapılması sorun. Dediğim gibi moderatörlerde insandır elbet hata yapar, önemli olan hatayı kabul etmektir üstünü örtmek değil...
ama haklısınız önemsemiyorum... bunu yapan moderatör olsada....

bendekiben

Elit Üye
Pardon ama tek işim bu konuya cevap yazmak değil.Niye bu kadar kişiselleştirdiniz olayı cidden çok üzüldüm sizin için.Benim insanları kırmak gibi bir niyetim yok, zaten burda sevgi üzerine bas bas bağırıp sonrada arkada kırık bir kalp bırakmanın benim açımdan mantığa sığar bir tarafı yok Evet moderatör olmak belirli bir sorumluluk veriyor ama bende sizin gibi bir insanım ve bir saldırı gördüğmde savunmamıda ona göre yapacağım.Saldırılan taraf benim ve savunmam ağır olmuş olabilir.Bu demek değil ki sayın asralll veya size kızgınım öfkeliyim benim dünya görüşümde bu olamaması gereken kötü bir davranış.Eğer kırıcı olduysam özür dilerim.Ama bunu aşağılamak maksadında hiç bir zaman kasıtlı yapmadım yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum.Kalplere sevgi tohumları ekmeyi hedefliyen bir insan için özür dilemek gurunu kıran bir davranış değildir.Sevgiye...

maiela

Banlı Kullanıcı
Pardon ama tek işim bu konuya cevap yazmak değil.Niye bu kadar kişiselleştirdiniz olayı cidden çok üzüldüm sizin için.Benim insanları kırmak gibi bir niyetim yok, zaten burda sevgi üzerine bas bas bağırıp sonrada arkada kırık bir kalp bırakmanın benim açımdan mantığa sığar bir tarafı yok Evet moderatör olmak belirli bir sorumluluk veriyor ama bende sizin gibi bir insanım ve bir saldırı gördüğmde savunmamıda ona göre yapacağım.Saldırılan taraf benim ve savunmam ağır olmuş olabilir.Bu demek değil ki sayın asralll veya size kızgınım öfkeliyim benim dünya görüşümde bu olamaması gereken kötü bir davranış.Eğer kırıcı olduysam özür dilerim.Ama bunu aşağılamak maksadında hiç bir zaman kasıtlı yapmadım yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum.Kalplere sevgi tohumları ekmeyi hedefliyen bir insan için özür dilemek gurunu kıran bir davranış değildir.Sevgiye...
Bende bundan bahsediyorum işte moderatörlerde insandır hata yaparlar, önemli olan hatayı örtmeye çalışmak yerine, son anda szin gibi özür dilemektir. Bu kadar basit.

Size karşı bir saldırımı gördünüz? ah birşey demediğim halde bu kelimeleri işittim, bir şey deseydim düşünemiyorum artık ne ile ithaam edilirdim kim bilir...

Siz benim için üzülmeyin zira üzülecek bir şey arıyorsanız oturup kendi yazdığınız kırıcı mesaja üzülün. Yani hala yukarda savunma yapıyorsunuz....

Herneyse özürünüzü kabul ediyorum kendi adıma, umarım diğer mabet üyeleride kabul eder...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İkidebir mahalle kavgasına cevirir gibi işi kullanılan uslup le ney tartışıyorsunuz anlamıyorum.

Mabet moderatörü diye eleştire eleşti,re neyi eleştirmeye alıştığınızıda anlamıyorum.

Konu realkarnasyon iken dünyaki bir çok alim ve kabul verirken birçoklerıda vermiyor. Bazıları aytlere göre açklama yapıyor bazıları hadisler göre. Bir kavram tek taraflı olarak açıklanırsa bu subjekti görüş olur ve subjektif görüşler kişiderden kişilere öre değiştiği için kesin kanıt olaak kabul edilmez.

İkidebir moderaörmüze altan alttan hakaret edip sonrada onunun üslubunu eleştiriyorsunuz.

Modlarımız kaşılanları kaşırlar merak etmeyin ve saldırgan tavrınızı düzeltin yoksa ben bendekibe kadar sabırlı değilim.

bendekiben

Elit Üye
Bende bundan bahsediyorum işte moderatörlerde insandır hata yaparlar, önemli olan hatayı örtmeye çalışmak yerine, son anda szin gibi özür dilemektir. Bu kadar basit.

Size karşı bir saldırımı gördünüz? ah birşey demediğim halde bu kelimeleri işittim, bir şey deseydim düşünemiyorum artık ne ile ithaam edilirdim kim bilir...

Siz benim için üzülmeyin zira üzülecek bir şey arıyorsanız oturup kendi yazdığınız kırıcı mesaja üzülün. Yani hala yukarda savunma yapıyorsunuz....

Herneyse özürünüzü kabul ediyorum kendi adıma, umarım diğer mabet üyeleride kabul eder...

Konuyu gereksiz yere uzatmak istemiyorum ama siz ısrarla uzatıyorsunuz .Sizden saldırı görmedim sözüm de size değildi ama üzerinize alıyorsun.Tamam bu mesajımada cevap verin istiyorsanız son söz sizde kalsın ama yeterki uzamasın bu konu.

Astralll

Banlı Kullanıcı

Sevgili bendekiben, benim size saldırdıgımı düşünmeyin lütfen. Sizin gibi anlayışlı ve kibar bir insan tarafından bu şekilde anılmak istemem. Eger benim yüzümden canınız sıkıldıysa çok özür dilerim. Ben sadece belli bir konu hakkındaki düşüncelerinizi eleştirmiştim bunun dışında kötü düşüncem yoktur.
Saygılar hürmetler sunarım.

@URUMHAMATAHAYİL
Sayın urum uslubunuza dikkat edin, kaşınmak felan bunlar komik ifadeler. En fazla banlarsınız yani:) Hem öyle tepeden inme mesajla konuya dalıp hizaya çeker gibi bir uslubunuz var... Burdaki üyeler sizin çocugunuz yada ögrenciniz mi sanıyorsunuz? O nikinizdeki rütbeler hex yada gif. dosyasından fazlası da degil bunu unutmayın....

Katarina

Kayıtlı Üye
@URUMHAMATAHAYİL
Sayın urum uslubunuza dikkat edin, kaşınmak felan bunlar komik ifadeler. En fazla banlarsınız yani:) Hem öyle tepeden inme mesajla konuya dalıp hizaya çeker gibi bir uslubunuz var... Burdaki üyeler sizin çocugunuz yada ögrenciniz mi sanıyorsunuz? O nikinizdeki rütbeler hex yada gif. dosyasından fazlası da degil bunu unutmayın....

Sizin gibi düşünenler için;rütbeler gif. dosyasıdır doğrudur.Ama bir de bildiği ilimden;bilgisinden ötürü saygı duyulanlar vardır.Bunu da bilirmisiniz?Bunlar ne dosyasıdır acaba?Eminim bununda bir adı vardır sizde.

Bu kadar saygısız konuşmanızın altına emin olun sizden çok daha saygısızca şeyleri burada bir çok üye size yazabilir.Ama cevap dahi vermezler oda başka bir dosya adıdır :)

Burada zorla durmuyorsunuz sevgili astarll.Birbirimizden bir şeyler öğrenmek adına varız.Hakaret etmek;sorun çıkartmaksa niyetiniz kendize özel bir hesaptan tt oluşturmanızı öneririm.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Degerli arkadaslarim yorumlari okuyunca gercekten üzüldüm,lütfen kapatin artik su konuyu.Benim icin degerli olan kisilerin birbirini kirmasina hic anlam veremiyorum,Dün bu konuyu okuyunca ilk düsündüm sey(bu konu mabedi)karistirir olmustu. yanilmadim: O yüzden uzak durmaya gayret gösterdim.

Görümceler hakkinda söylenilen bir söz var,(görümce cay kasigi gibidir,ara sira gelir ortaligi karistirip gider)diye:willy_nilly:,bence leylek babada cay kasigi gibi.Konuyu acip,kacti.:banghead: