Etki Altına Alma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maiela

Banlı Kullanıcı
Etki altına almak​
Malzemeler :

iğne , biraz su ve Bir miktar kendi enerjiniz - konsantrasyonunuz.

tarifi :

İğneyi elinize alın ve metalin ısındığını imgeleyin bir süre sonra zaten elinizin ısısıyla ısınacaktır enerjinizin iğnenin ucuna aktığını imgeleyin .

Ve iğeyi havaya kaldırarak şunları tekrar edin :

''Och un Aratron Ben (..adınız..) size sesleniyorum ve lütfunuz için ricada bulunuyorum .

Sizlerden değişimin temel enerjisini çağırıyorum .(fısıltı ile ): Mi mande mia le neav Aratron un Och .''

hemen artından ucunu suya batırın ve suyun kırmıza döndüğünü imgeleyin bu esnada gözlerinizi kapayın ve ritüelin sonuna kadar açmayın kesinlikle. ve şunları tekrar edin :

''Ucirmiel göğün 2. katından bana yardım et , senden kutsamanın ve özün ışıltısını rica ediyorum .''

ve sonra suyu için 3 kez arka arkaya yavaşca aklınızda bulunan ismi tekrar edin ve derin bir nefes ile havaya üfleyin. ardından gözlerinizi açabilirsiniz. Kullandığınız bardağı ve iğneyi bir daha kullanmayın çöpe atın .

Dua kısmı ve ritüelin temel parçaları ; Abano , heptameron , Barret , LE magie isimli kaynaklardan derlenmiştir ve çalışacak şekilde eklemeler yapılıp düzeletilmiştir .

not : ucirmiel çarşamba meleği olarak bilinir ritüelin çarşamba günü yapılması daha faydalı olacaktır ... Denenmiş ve sonuç alınmış uygulamadır.

İnternetten Alıntıdır...

Keira

Moderator
Çöpe atmak mı? Majilerde kullanılan objeler çöpe atılmaz, toprağa gömülür ya da denize atılır ve ya yakılır. Bu seçeneklerden hangisinin yapılacağı majinin türüne bağlıdır.

maiela

Banlı Kullanıcı
Çöpe atmak mı? Majilerde kullanılan objeler çöpe atılmaz, toprağa gömülür ya da denize atılır ve ya yakılır. Bu seçeneklerden hangisinin yapılacağı majinin türüne bağlıdır.

ben çöpe atmıştım, neyse bir dahaki sefere topraga gömerim :D

Keira

Moderator
Günah olup olmadığı sizin inancınızla alakalı birşeydir. Bu siteye üye olan birisi artık bunu sorgulamamalı bence.

Psikite

Kayıtlı Üye
Hepimiz Müslüman değilmiyiz İslama Göre Ters Olmalı

Keira

Moderator
Bu forumdaki her insan sizin dini inanışınızı paylaşmamaktadır. Türkiye'deki her insan Müslüman mıdır? Bulunduğunuz forumun paylaşımlarına ve bölümlerine dikkat etmediniz sanırım. Konuyu uzatmak istemiyorum iyi akşamlar diliyorum..

Psikite

Kayıtlı Üye
Müslüman değilseniz Dilediğinizi almıyorum. birşey derdim kurallara ters kaçacak

Keira

Moderator
İslamiyet hoşgörü dini diye biliyordum ben. İnsanların inanışına göre selam alıp verilmesi çok garip. Bence dininizi yeniden okuyup, anlamalısınız.. Belki başka insanların inanışına da saygı duymayı ve onlarla birlikte yaşamayı öğrenebilirsiniz.

origanum

Yönetici
Bu günah değilmidir Peki?

Bu sitede böyle bir sorunun yasak olduğunu bilin artık. Bir daha bu tür bir soru duyarsam ya da siteye en küçük bir uyumsuzluk görürsem anında uzaklaştıracağım. Bazı mesajlarınız da bize uymuyor çünkü, bir süredir takip ediyorum üslubunuzu, sitemize uygun olmayan bazı ifadeler kullanıyorsunuz, uygunsuzları sildim farkettiyseniz. Bu son uyarımdır, dikkat edin.
Ayrıca burası din sitesi değil bunu farketmeniz ve kalmak istiyorsanız buna uymanız gerekir.

canmert196

Kayıtlı Üye
kusura bakmayın ama bence yaptıgınız cok sacma ve kotu bır davranıs ben müslümanım ama benım inandıgım dinleri biz yargılamamalıyız insanlar istedigi dini inanabilir bu onları ılgılendırır bız sadece buna kabul ederız eger gercek bır müslümansaniz bence insanları dinden dolayı yargılamamalısınız

Cileklibisey

Kayıtlı Üye
Merhaba dogrulugu nedir bilemem ama bence guzel bir paylasim olmus. Benim size sorum ise bunu birden fazla kisiye yapabilir miyiz? Yaptik ve ise yaradigini varsayalim bunun pisman olursak geri donusu var midir?

frozen angel

Kayıtlı Üye
Peki bir soru yu merak ettim.
Bu yazılanları bi şekilde not tutarsak?.herhangi bir sorun çıkarmı yani ters etki,geçersizlik gibi şeyler olur mu?

l'esprit

Kayıtlı Üye
Öncelikle Psi Qit adlı üyenin üslubunu bende çok yanlış buldum . Bu uygulamayla ilgili bir şey sormak istiyorum uygulamanın temeli nedir ? Aslında nasıl soracağımı da tam olarak bilmiyorum bu bir çeşit büyü müdür ? Uygulama güzel ancak ben sizden bunun ne olduğuyla ilgili biraz bilgi istiyorum . Ben anlatamadım ama umarım siz anlamışsınızdır .:banghead: Şimdiden teşekkürler..

biard

Kayıtlı Üye
sanki kabalistik bir büyüye benziyor. Ben de bir şey soracağım: ucirmiel nasıl okunur ucirmiel diye mi yoksa farklı bir okunuşu var mı? Teşekkürler.

maiela

Banlı Kullanıcı
Merhaba dogrulugu nedir bilemem ama bence guzel bir paylasim olmus. Benim size sorum ise bunu birden fazla kisiye yapabilir miyiz? Yaptik ve ise yaradigini varsayalim bunun pisman olursak geri donusu var midir?

Benim bildiğim tek kişiye yapılır ama daha sonra diğer kişilerede yapabilirsiniz eger isterseniz.

Peki bir soru yu merak ettim.
Bu yazılanları bi şekilde not tutarsak?.herhangi bir sorun çıkarmı yani ters etki,geçersizlik gibi şeyler olur mu?

Sanmıyorum bir sorun olacağını. Zaten bende not tuttum bu uygulamayı :D ama bir sorun olmadı bende.

Öncelikle Psi Qit adlı üyenin üslubunu bende çok yanlış buldum . Bu uygulamayla ilgili bir şey sormak istiyorum uygulamanın temeli nedir ? Aslında nasıl soracağımı da tam olarak bilmiyorum bu bir çeşit büyü müdür ? Uygulama güzel ancak ben sizden bunun ne olduğuyla ilgili biraz bilgi istiyorum . Ben anlatamadım ama umarım siz anlamışsınızdır .:banghead: Şimdiden teşekkürler..

Evet büyüdür. İnternetten araştırıp bulmuştum, özellikle araştırdım şeytanla işbirliği yapmayayım farkında olmadan diye. Alıntı yaptığım sitede yukardada yazdığı gibi çarşamba meleği olan ucirmial den yardım istiyoruz. Ben bu şekilde biliyorum. Aslında tam olarak soruyu anlamadım ama umarım cevap verebilmişimdir...

sanki kabalistik bir büyüye benziyor. Ben de bir şey soracağım: ucirmiel nasıl okunur ucirmiel diye mi yoksa farklı bir okunuşu var mı? Teşekkürler.

Ben yazıldığı gibi okumuştum. Alıntı yaptığım sitede ucirmiel in okunuşuyla ilgili bir şey yazmıyordu o yüzden yazıldığı gibi okunduğunu düşündüm.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog

Keira bu büyü için malzemeleri denize mi atmalıyız yoksa gömmeli miyiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...