Etki Altına Alma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keira

Moderator
Bu majiyi ilk kez burada gördüm. Ama majinin malzemelerine bakıldığında toprağa gömmek en mantıklısı geliyor. Bu toprak çok ayak basmayan bir yerde olmalıdır. Ancak majinin orjinalinde zaten nasıl yok edileceği yazıyordur.

l'esprit

Kayıtlı Üye
Evet büyüdür. İnternetten araştırıp bulmuştum, özellikle araştırdım şeytanla işbirliği yapmayayım farkında olmadan diye. Alıntı yaptığım sitede yukardada yazdığı gibi çarşamba meleği olan ucirmial den yardım istiyoruz. Ben bu şekilde biliyorum. Aslında tam olarak soruyu anlamadım ama umarım cevap verebilmişimdir...

Teşekkür ederim sorduğum sorunun cevabını aldım . Soruyu anlamamanız normal ben soramadım :devil2:

Jasgues

Kayıtlı Üye
İş
Esnaf
özellikle araştırdım şeytanla işbirliği yapmayayım farkında olmadan diye. Alıntı yaptığım sitede yukardada yazdığı gibi çarşamba meleği olan ucirmial den yardım istiyoruz.

Demişsiniz maiela :) iyi araştırmamışsınız belli ki. Uygulama içerisinde bir demon'un adı geçmekte. Aratron bir demon'dur. İyi forumlar ;)

Gwendoline

Kayıtlı Üye
arkadaşım neyi etki altına alıyoruz onu da yazsaydın?

Jasgues

Kayıtlı Üye
İş
Esnaf
arkadaşım neyi etki altına alıyoruz onu da yazsaydın?

Yanlış anlamamanızı dilerim ilk olarak. Belli ki bu sizin için gereksiz bir uygulama. Sorduğunuz soru bunu gösteriyor. Aşikar olan bir bilgiyi anlayamayan insana, o bilgi yarar sağlamaz bana göre. Bir daha okuyun ve yine anlayamazsanız bir daha okuyun :)
İyi forumlar ;-)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Hayır ASLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Muslumanligi insanlara bu sekilde tanitmaniz yanlis. Forumda bircok dinden insan var ve ben bir musluman olarak dinimin sizin gibiler yuzunden yanlis algilanmasini istemem evet islamiyet hosgoru dinidir ve insanlara inanclarindan dolayi degil insan olduklari icin saygi gosterir.

Amazontanrıça

Kayıtlı Üye
İşe alım mülakatında bir çok üyeyi bu büyüyü yaparak etki altına alabilir miyiz?Malum o kadar torpilli insan var ki

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Sormuşum ama cevap alamamışım birdaha sorayım. Bu etki altına almak ne anlamda soğutma mı yoksa aşk sevgi vb. gibi şeyler için mi?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Ritüel içeriğinin son kısmında da belirtildiği gibi ''aklınızdan geçen kişinin ismini'' fısıldamanız ibaresi belirli kişiler üzerinde niyetinize göre uygulayabileceğiniz bir çalışmadır. Bu isteğinize göre birini veya bir grubu yönlendirmek, soğutmak veya başka şekillerde size yakınlaşmasını sağlamaktaolabilir.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Doğru islamiyet hoş goru kolaylık ve adalet dinidir.. Dinimizi lekeyen milyonlarca insanoğlu vardır!!!!!!!!!!

amadeusxx

Kayıtlı Üye
Hayır ASLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

düpedüz provoke ediyor insanları dinde zorlama yoktur. Üstelik bu her din için de geçerlidir. Sizin dininiz size bizim dinimiz bize.... Malesef her müslümanım diyen ağzından her Allah lafı çıkan müslüman değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...