sevgi kazanmak için

mikeey

Kayıtlı Üye
tabikide xesim insAllah

eskiden derdim o kiz beni sevsin namazimi kilcam hergün sükür edecegim ama artik farkina vardimki bunlari onun beni sevmeden önce yapmam lazim veya onla alakasi olmadan icimden gelmesi lazim ve ne yalan söyliyom bu 2 gündür ettigim dua cok rahatlatti beni ve daha cok ümitli bakiorum bu konulara..bugün göremedim kizi ama pazartesi insallah görcem ve ozamana kadar devam edecegim okumaya

dün oturdum kibleye dogru 300kere bu duayi okudum ve nedense yattim halen icimden dua etmek geldi öyle ortalama 100kere daha okudum öyle uyuya kalmisim

bu siteyi kurana tsk ederim ve ayriyeten xesimede cok tesekkür ederim yardimlari icin cok isime yarada Allah razi olsun:)

sevgi,saygilar ile Taner mikeey

xesim

Kayıtlı Üye
mikeey ben namaz kılarım ve bugün senin için dua edicem inan inşallah kabul olur

mikeey

Kayıtlı Üye
cok mutlu edersin beni xesim gercekden Allah senden ve seningibi insanlardan razi olsun böyle insanlar pek kalmadi dünyada busiralari mutlu olmaya cok ihtiyacim var bilirsiniz pesimitler nasil insalardir bende her kücük seye ümitlenirim ama sonra istedigim olmadigi zaman cok üzülürüm simdi sadece korkum ya ben onu gördügümde simdiye kadar yapdigi gibi yine hic dikkatini cekemezsem buna icim yaniyor ama Allahin bir vergisi olmaliki cok ümitliyim bu dua yüzünden ve senin benim icin dua edeceginden tekrar cok saol
keske görebilseydi onun icin neler yapdigimi insallah birgün bu zamanlari hatirlar ve Allahim istedigimi verdigi icin sükrederim kalin saglicakla

aşikar16

Kayıtlı Üye
mikeey ark. umutlu olman çok güzel

inan bana bazen bende dileğimiz için ibadet ederiz olmayıncada kızarız.halbuki ibadet etmekiçin etsek. inan dileklerimizi söylemeden Allah verir. için rahat olsun yeterki devamlı oku... ummadığın bir yerden bir şey çıkar.
Belki herşey istediğinden daha güzel olur.

bide namazdan sonra baş secdede edilen dua önemlidir. ayrıca gece bi vakit vardır; araştırırsan bulursun. o vakit edilen dua geri çevrilmez. son bi tavisyede ark.yağmur ve kar yağarken dua et.

mikeey

Kayıtlı Üye
sagol asikar bu dediklerimi yapacam haklisin tabiki hic ummadigin zaman öyle seyler olurki benim o kizi isterken aslinda sadece mutlu olmak istiyordum yani nebilim iste ben dua ya devam hayatta ne olursa olsun vazgececegimi sanmiyorum insallah o cok hasret kaldigim mutlu günler beni (bizleri) kisa zamanda gelir

benim dururmumda aslinda xesimkinden farkli degil yazmis kizin telnr. bulmus sonra aramis ayni gün "mahvettmis" bendede nerdeyse öyle bende kizin kayitli oldugu bir sitede onunla kontak kurtdum ama sonra ayni gün berbat ettim ve o zamandan sonra yüzüme bile bakmaz oldu insallah bu dualar ile onu en azindan mutlu olmayi hak edecegim

xesim

Kayıtlı Üye
mikeey beni güldürdünyaa:cowboy:ben bir kızım herşeyi mahveden bir kız..kalbi defalarca kırılmışş... umudu Allaha dua etmekte bulmuş..bir gün yolu kaybolmuş...googlea sevgi dualrını sormuş..vesaire(güzel kafiye oldu)inan bana mikeey sadece 1,5 aydır namaz kılmaya başladım aniden karar vererek ve o günden beri küçük mucizeler görüyorum hayatımda.bir çok şeyi rüyamda görüyorum ve bi şekilde çıkıor bunlar 30 gün olmadan.sevdiğim çocuk işyerimin orda oturuyor ve nerdeyse hergün görüyorum.insan yapısı sürekli bir umutsuzluğa düşüyorum ve dua ediyorum allahım ne olur kurtar beni ve o gece rüya görüyorum sabret yardım geliyor sadece sabret...işte böleeeee daha anlatabilirim ama sayfa amacını aşar:D:D:D

mikeey

Kayıtlı Üye
hay allah rezil oldum desenize:D nebilim ben sandim siz erkeksin ve sevdiginiz kisi kiz

evet sabretmekden ve dua etmekden baska birsey gelmez elden ve benim icin dua edeceginiz icin yine tesekkür ederim basdan söyleseydiniz bir hanimefendi oldugunuzu siz diye hitab ederdim size simdi deminden beri sen falan yazdim biraz kaba oldu galiba af ola

Allaha emanet olun

aşikar16

Kayıtlı Üye
Rabbim hayırsızsa; hayırlı et. hayırlıyıda nasip et. şüphesiz senin buna gücün yeter.:Angel_anim:

mikeey

Kayıtlı Üye
ya bisey sormak istiyorum ben 3 gündür zikr ediyorum "Ya Kadir,Ya Allah..." bunu 300 kere ama bugün gercekden cok yorgunum cokda uykum var ilk basda dedim bugün zikr etmiyeyim ama icim rahat etmedim dedim 100-150 kere okurum ama bi yandanda bir mucize bekledigim icin diyorum 300 kere okuyayim gercekden neyapacagimi bilmiyomiyorum ok simdi bazilari der salak mine neyi kafaya takiyor...ama bu benim icin gercekden cok önemli yanlis birsey veyahut eksik birsey yapmak istemiyorum :(

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Arkadaşlar ne kadar da konunun dışına çıkmışsınız böyle..Lütfen sohbetinizi pm den yapın.

Bir de ettiğiniz her duayı her zikiri şöyle böyle yaptım diye paylaşmamanız ,paylaşmanızdan daha hayırlı olur.Sonuç aldıktan sonra tavsiye edebilirsiniz tabi başkalarına da.

selene7777

Banlı Kullanıcı
Harika bir dua arkadaşlar kesinlikle tavsiye ederim bendeki iki kitapta birinde 300 birinde 3000 yazıyordu .önce 3000 olanı denedim 1000 den fazla okuyamadım sonra 300 olanı 3 günlük ve 7 günlük tertipler halinde denedim .inanılmaz fakat sürekli olmayan sonuçlar aldım aynı şirkette çalıştığım için hareketlerindeki olumlu değişimleri gözleyebiliyordum .herkese bu duayı tavsiye ediyorum fakat belli periyotlarla tekrarlamanızı tavsiye edrim .sonuçlarına şok olucaksınız:devil2:

GÖKHAN46

Kayıtlı Üye
Arkadaşım 300 değil, 3 günde 3000 ve kaynak ''Yasin-i Şerif'' Amme ve Tebareke surelerinde. Arkadaşlarım 300 neyki 3000 defa 3 günde okuyacaksınız. İster bir günde 3000 defa okuyunuz, ister 3 günde 3000 defa okuyunuz ama 3 günde bitirmelisiniz.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Ben bunu 3000 defa da okumutum sonuc alamamıstım.Ama cevirgel ve kudurıye okudugumda sonuclar ınanılmaz olmustu.Ama zaten her dua herkese yaramaz denir havasta.Kesinlikle cok dogru..Gökhan haklısın 3000 olacak ve 3 gün devam edilecek..

Undinee

Kayıtlı Üye
Ya bir şey diyeceğim 300 defayı 3 güne 100'er şekilde mi dağıtacağız ?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Esmalar 3 gün içinde toplamda 3000 defa okunur. Her ''Ya Kadir ,Ya Allah.Ya Rahman, Ya Allah.Ya Rahim,Ya Allah.Ya Kerim,Ya Allah'' okunuşunun başında besmele çekilir. Toplam sayısını ister 3 güne bölün, ister aynı gün okuyun önemli olan 3 gün içinde bitirmenizdir. Başlamadan önce mutlaka niyetinizi belirtmeli ve okuma esnasında bu niyete odaklanmalısınız.

rukye16

Kayıtlı Üye
Esmaları 3 gün, günde 3000 defa yani toplam 9000 defa okunacak diye görmüştüm başka yerlerde. Cidden 3 gün içinde mi 3000 okunacak?

Love Song

Banlı Kullanıcı
Eğer dediğiniz kadar kolay olsaydı insana verilen özgür iradenin anlamı kalmazdı.