yardımcı olur musunuz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şahmeran1

Kayıtlı Üye
İş
ÖZEL GÜVENLİK AMİRİ
Evli birisini seviyorum.Oda beni seviyor fakat ailesi aramıza giriyor.Eşini sevmediğini ve büyüklerin baskısı için evliliğini sürdürdüğünü biliyorum.Karı koca arasını soğutmak ve bana tamamen bağlanması için büyü varsa yazarsanız sevinirim...

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Fakat şöyle bir durum var sayın şahmeran, eğer bu majiyi bulup uygularsanız bir süre sonra etkisi geçecektir. Sevdiğiniz kişi gerçekten karısını sevmiyorsa büyü etkisini kaybettiğinde zaten onu etkilemez ama karısı tekrar dönmek isteyecektir ona. Ve yine ailelerin araya girmesi daha muhtemel olur. Size bağlanması için ise büyüye gerek sizi gerçekten seviyorsa şayet.

Keira

Moderator
Bir insan sizi seviyorsa ne yapar ne eder sizinle olur. Ayrıca sevdiğiniz kişi evliymiş. Yanlış anlamayın ama sevdiğiniz kişi de sizi seviyor olsaydı evliyken sizinle yakınlaşmaz duygularını söylemezdi, madem eşini sevmiyor eşinden ayrılır size öyle açılırdı... Böyle şeylere büyüyü karıştırmayınız sonuçlarını bedellerini tahmin bile edemezsiniz.. Yapacağınız en güzel şey sevdiğiniz adama tercih imkanı sunmaktır. Ya ben ya eşin dersiniz hanginizi kaybetmeyi göze alamıyorsa onu seçecektir zaten...

şahmeran1

Kayıtlı Üye
İş
ÖZEL GÜVENLİK AMİRİ
Beni gerçekten seviyor.Eşini sevmediğinide adım gibi biliyorum.Ailelerin büyüden sonra araya girsede artık birşey yapabileceklerinide sanmıyorum.Etkisi geçsede en azından beni sevmesi bana bir garantidir diyorum.

Eşini sevmediğini bana ilk tanıştığımız gün zaten itiraf etmişti.Eşini sevmediğini sadece ben değil herkes biliyor lakin çocuklarından dolayı ailesi hayatına mudahale ediyor.ayrıca doğulu oldukları için onlarda töre en başta geliyor.sevilmediğimi bilmesem bunlara gerek bile duymam.

Keira

Moderator
Şahmeran hayatınızda hiç büyü yaptınız mı? Büyü yapmayı kolay bir şey mi sanıyorsunuz? Yanlış anlamayın ama herkes büyü yapabilseydi ki özellikle sizin mantığınızla hareket edip bu tarz büyüler yapsaydı dünya ne halde olurdu düşünemiyorum bile.. Büyü yapan kişi bir bedel öder 3 katı kuralı vardır yaptığınızın 3 katı size geri döner ki sizin istediğiniz tamamen sizin şahsi çıkarınıza ait bir ayırma büyüsü.. Bunun bedelini ödemeye hazır mısınız? Ayrıca burada kimse size ayırma büyüsü tarifi vermez. Size hayatta başarılar diliyorum..

Nazarlik

Kayıtlı Üye
Buyuyle size baglanip yuva yikacak kisi baska bir buyuyle ya da buyunun etkisi gectikten sonra bi baskasina baglanir, ya da ters etki yapip sizden uzaklasir. Madem esini sevmiyor kanunu var hukuku var, hicmi bilmiyor kusura bakmayin ama aile baskisindan dolayi evlenen ve o evliligi surduren erkek kolay kolay bitiremez, buna buyude yaptirsaniz tilkinin donup dolasacagi yer kurkcu dukkanidir.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Evli birisini seviyorum.Oda beni seviyor fakat ailesi aramıza giriyor.Eşini sevmediğini ve büyüklerin baskısı için evliliğini sürdürdüğünü biliyorum.Karı koca arasını soğutmak ve bana tamamen bağlanması için büyü varsa yazarsanız sevinirim...

Degerli arkadasim,gercekten zor bir durumdasin. Allah yardimcin olsun,ben fazla birsey söylemek istemiyorum.Arkadaslar zaten degerli fikirlerini söylemisler,yasinizi bilmiyorum,galiba cok genc ve hayatin basindasiniz,sunu hic bir zaman unutmayin (yuva yikanin yuvasi olmazmis) Hayatinizi mahvetmeye hic kimse icin degmez,

Hersey gönlünce olsun:nopity:

Nathaniel

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Böyle bir iş için büyü yapmak ve birilerinin yuvasını yıkmak vicdansızca bir iş.Bu benim şahsi görüşüm.Bu isteğiniz için büyü bende var ancak böyle bir işe ortak olamam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...