rüyada şeytanla anlaşma yapmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şeytan1

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemedim.
eğer yanlış bir yerdeyse şimdiden özürlerimi sunarım.
başlıkta belirttiğim olay 7,8 yaşlarımdayken gerçekleşti.
cehennem gibi bir yerde 6,7 kişilik bir grup olarak yürüyorduk.
yanlarda ateşler yükseliyordu. birden önümüzdeki yol çatırdadı ve içinden şeytan çıktı.
10 katlı bir apartman yüksekliğindeydi.
benden birkaç şey iste ey insanoğlu gibisinden şeyler söyledi.
isteklerimi teker teker yerine getirdi ve isteklerim bitince beni avucuna aldı.
anlaşma yaptığımızı sanıyordum ben ama o beni yuttu.
aradan yıllar geçti. o rüyadan kaynaklı her zaman karanlıkta iblisler olduğuna inandım
ve beni yiceklerini düşünüp karanlıktan korktum.
en son 2 yıl önce iblisli kabuslar gördüm.
uyurken kendimi izliyordum rüyamda. sonra bir ses adıma sesleniyordu.
uyanıyordum ses bir kez daha yankılanıyordu kulaklarımda.
ve en son 1 hafta önce yine gördüm o lanet kabuslardan birini.
5,6 adet üç harfli kızlar gelip benimle seviştiler rüyamda.
üç harfli kız diyorum çünkü yarı uyanık biçimdeydim. yani rüyada olduğumun farkındaydım.
görünürde kimse yoktu ama bedenime dokunuşlarını hissettim adeta.
aslında ilk başlarda güzel bir duyguydu. sonra bana zarar verebileceklerini düşündüm
ve zorladım kendimi. çok zor da olsa kanter içinde uyandım.

internette biraz araştırma yaptım. ancak bu yaşadıklarıma yanıt değildi hiçbiri.
inşallah forumunuzda bir cevap bulabilirim. şimdiden teşekkür ederim herkese

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
küçükken peri yeli denilen musallata uğramış olabilirsiniz
bu gördüğünüz rüyadaki şeytan değil şeytan bir insana görülemez madde formuna dönüşemez en son madde formuna peygamber efendimiz s.a.s zamanında dönüşmüştü
rüyalarınız ve yaşadığınız üç harfli kızlar olayı bu musallatın eseri olabilir
size tavsiye uyuyacağınız zaman abdest alıp uyuyun

şeytan1

Kayıtlı Üye
ne yani o şeytan görünümlü varlık şeytan değildi de peri miydi sizce ? bilemiyorum ayrıca bir peri benimle niye anlaşma yapmak istesin.
bana daha çok şeytan ruhumu almak istiyor gibi geldi. çoğu insana yaptığı gibi.. ve 7 yaşında beni anlaşma yapmaya zorladı. ama ben anlaşmadığım için de bana perileri veya üç harflileri musallat ediyor olabilir. anca böyle bir şey geliyor aklıma.

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
atalarımız peri yeli demiş yani bildiğiniz peri değil cin musallatı çocuğuken banada tam tersi oldu geldiler benle anlaşma yaptılar maneviyatınızı güçlendirmeniz lazım ve inancınızıda

şeytan1

Kayıtlı Üye
ah be hocam. üstünde büyü var boz falan deseydin parasıyla bozdururdum. maneviyatını güçlendir ne demek yahu. :) yapabileceğim en imkansız şeyi istedin benden. yine de teşekkür ederim önerin için :)

T

thadeus

Şeytan küçükken benimlede rüyamda anlaşma yapmıştı.Benim anlaşmam "bana tap yoksa seni öldürürüm" üzerineydi.Bende kabul etmiştim.Sonra yanında ayrıldım.Ayrılma kısmını tam hatırlamıyorum.Sedir tarzı bir şeyin üzerinde oturuyordu.Oturduğu yerde kendide siyahtı yanlış hatırlamıyorsam.Boynuzlu bir şeydi genelde tasvir edilen gibi.Neyse yanından ayrıldım.Kendimi mevlüt tarzı Kuran okunan bir evde buldum.Yanımda tanıdığım bir arkadaşım vardı.Ona olayı anlattım.Bana şimdi sana bir dua öğreteceğim sende bu durumdan kurtulacaksın dedi.Ardından bana bir dua öğretti.Duayı okuduğum an uyandım.Duayı sonradan hatırlamaya çalışsamda hatırlayamadım.

Yani bu tarz rüya gören tek kişi sen değilsin.Benim rüyamla seninki arasındaki fark benimkinin kurtuluşla bitmesiydi.

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
ah be hocam. üstünde büyü var boz falan deseydin parasıyla bozdururdum. maneviyatını güçlendir ne demek yahu. :) yapabileceğim en imkansız şeyi istedin benden. yine de teşekkür ederim önerin için :)

ben sadece önerimi söyledim büyü bozdurma işlemlerini ve büyüyü pek bilmem

maneviyatınızı güçlendirin her insan her canlı yapabilir siz neden yapamıyorsunuz

maiela

Banlı Kullanıcı
küçükken bende bu tarz bi rüya görmüştüm 8-9 yaşlarındayken.... küçükleri hedef alıyor küçüklükten yetiştirmek için :smash:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...