Farklı bir Boyut...

ybozkurt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Başımdan geçen garip bir olayı sizlerle paylaşıp fikir almak istedim...
Bir kaç ay önce majilikle uğraşan bir arkadaşım rüyalarında gördüğü bir varlık için benden yardım istedi bende uyumasını istedim onu astral olarak ziyaret edecektim meditasyona geçtim başarılı oldu ve onun bulunduğu ortama gittim "ancak bu özelliğimi ikinci defa kullanıyordum ilkini raslantı ile gerçekleşti yada ben öyle biliyorum onu belirteyim" Daha sonra onun yaşadığı ortamı gördüm odasını gördüm ve daha sonra onun rüyalarına girmek istedim odaklanmam için dahada kendimi zorladım o sırada bir varlık ortaya çıktı ve vücudu lav sekline insansı bir varlıktı ve bana -burda işin yok dedi, ve daha sonra astral bedenime dokundu dokunduğu an göl kenarı ormanlık bir alanda kendimi buldum ve tekrar bedenime dönmeye çalıştım o sırada o kişi bana saldırdı ona ertesi gün bu olayları anlattığımda kişinin odasını tam anlamıyla doğru tarif ettim ve detaylarda bile hata yoktu varlığı anlattığımda onu sık sık çağırıp bilgi aldığını ve düştüm ormanın onun hayal dünyasında yaşamak istediği yer olduğunu belirtti... işin ilğinç tarafı o ormana düştüğümde arkadaşım bana hançer sapladı göğsümün üst kısmına ve o sırada kendime geldim vücudumda o noktada ağrı hissettim ve hafif bir morartı vardı. Arkadaşımın Hayal dünyasında olan yer farklı bir boyutmuydu yoksa gerçekte hayal dünyasımıydı ve hayal dünyasında bana böyle bir zarar verebilirmi...

Bu sitede ilk defa paylaştım ve bir süredir burayı takip ediyorum sizin yardımınız dokunabilir diye burda ilk defa size bahsediyorum yardımınız için şimdiden teşekkürler

ybozkurt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar diğer bir konuda meditasyon ve odaklanmadan sonra vücutta aşırı yorgunluk ve halsizlik belirtisi normal bir durum mu ve baş ağrısı

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Konuyu yanlış yere açtığını ve bilgili arkadaşların açılan bölüm yüzünden bakmadığını belirtmek istedim.