vizyon almak için solomon'un büyülü tılsımı

Alakan

Kayıtlı Üye
bu mu peki ? Urum onayladı mı göremedim yazıları tam
"Pentacles of Jupiter" veya "Fifth pentacle of Jupiter" yazarak aratabilirsiniz internette. Maalesef başka site ismi veremiyorum kurallar gereği ama biraz karıştırırsanız bulursunuz internette :) Urum'un verdiği bilgilere göre bu olması gerekiyor.

Alakan

Kayıtlı Üye
bu mu peki ? Urum onayladı mı göremedim yazıları tam

"Pentacles of Jupiter" veya "Fifth pentacle of Jupiter" yazarak aratabilirsiniz internette. Maalesef başka site ismi veremiyorum kurallar gereği ama biraz karıştırırsanız bulursunuz internette :) Urum'un verdiği bilgilere göre bu olması gerekiyor.
Şöyle yapayım hem siz hem başkaları yararlansın. İngilizcesi olan da okuyabilir.
(ALINTI) Screenshot_20220823-125221_Chrome.jpg

Alakan

Kayıtlı Üye
bu yöntemi bu işi gercekten yürekten yapmak isteyenler mutlaka yapsın çok özel bir çalışmadı aslında burda paylaşmayacaktım ama paylamaya sonradan karar verdim

jüpiter günü ve saatinde yapacaksınız

kendi kanınızla bir kağıda yazacaksınız

yafa gümüşe işleteceksniz

jpiter günü ve saatini sormayın biraz araştırma lütfen ki zaten sitede var

Çok teşekkür ederim peki gümüşe dökmeden yapsak olur mu ?

aphronus

Kayıtlı Üye
Merhaba konu çok eski ama tılsımın görseli silinmiş tekrar yüklemeniz mümkün mü?

Demileus

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2410

vizyon almak için solomon'un büyülü tılsımı

jüpiterin 5. pentakelidir. hz. Yakup gök yüzüne kadar olan boşluğu (bütün evreni) bu tılsımla kaplamıştır. garantili bir vizyon alma yöntemidir.çok kudretli bir tılsımdır.
Evrenden bir şey alırsak oda bizden alır. Bu tılsım bu kadar kudretliyse bunu yaptığımız takdirde bizden çok büyük ölçüde bir şeyler gitmez mi

anık

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2379
Ruyada istediğiniz şeyi görmeniz için bir mektup.
Zamanında @Absoluta Virtute vermişti. Bende işe yaradı. Çizip yastığın altına içine koyuyoruz.
Çalışmayı Uyguladıktan Sonra 2.gün Çalıştı ama gece İlk gördüğüm rüyada değil gece 3 gibi uyandım 2. Rüyada gördüm. mürekkep olarak kendi kanımı kullandım. Sormak istediğim birkaç soru var @Absoluta Virtute

- uygulamada kullanılan alfabe nedir ?
- uygulama gerekeni Yerine Getirdiyse aynı kişiyi tekrar görmek için çalışmayı tekrarlamak gereklimi yoksa farklı bir işlem yapmak mı lazım ?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
- uygulama gerekeni Yerine Getirdiyse aynı kişiyi tekrar görmek için çalışmayı tekrarlamak gereklimi yoksa farklı bir işlem yapmak mı lazım ?
Hangi alfabesi olduğunu hatırlamıyorum.
Aynı işlemi yapabilirsiniz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Çalışmayı Uyguladıktan Sonra 2.gün Çalıştı ama gece İlk gördüğüm rüyada değil gece 3 gibi uyandım 2. Rüyada gördüm. mürekkep olarak kendi kanımı kullandım. Sormak istediğim birkaç soru var @Absoluta Virtute

İbranice
Bu çalışma bu şekilde pratik bir amaç İçin değil de genel mana da bu güce ulaşmak İçin kullanılır. O yüzden yeniden yeniden yapılmaz.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Storkonu letur olarak geçiyor bu harf mektup her neyse seti 😅

october

Kayıtlı Üye

ibranice ve ibrani alfabesi