Lütfen biri yardım etsin

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Parapsikoloji,Psikoloji,Medyumluk,farkındalık,kişisel gelişim
Bazen gözümü kapattığımda büyük gri taşlar görüyorum.Kitaplığı yıktığını,kürdanın ucunda olduğunu hatta bazen merdivenden çıkarken o taş gözümün önüne geliyor ve altımda taşlar varmış gibi sarsılıyorum.İstemsizce korkuyorum.Nedenini bilen var mı?

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bu olayı bir kere hayal etmiş olabilirsiniz veya rüya gördünüz etkisinde kaldınız.
Şimdi de bilinçaltınız sizi yönlendiriyor büyük ihtimalle. Sırf ona odaklanmayın, odaklanmıyorum deseniz bile bilinçaltınız odaklanmış durumda. Farklı düşüncelere yönelin. Sorun sadece psikolojik :)

bendekiben

Elit Üye
Bazen gözümü kapattığımda büyük gri taşlar görüyorum.Kitaplığı yıktığını,kürdanın ucunda olduğunu hatta bazen merdivenden çıkarken o taş gözümün önüne geliyor ve altımda taşlar varmış gibi sarsılıyorum.İstemsizce korkuyorum.Nedenini bilen var mı?

Size nedeni hakkında değil ama çözümü hakkında yol gösterebilirim.Sitede de duymuşsunuzdur "E.F.T." diye bir yöntem var.Bu yöntemle sizi rahatsız eden psikolojik bir çok korkunuzdan veya rahatsızlık duyduğunuz düşüncelerinizden kurtulabilirsiniz.Sitede kişisel gelişim başlığı altında ilgili konuları bulabilirsiniz.
Aşağıdaki konuyu dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum. Korku yerine ,sevgi tohumları olan gönüller dileğiyle...

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?371-Mucize-Yöntem-E-F-T

ipkgrl

Kayıtlı Üye
Lütfen biri yardım etsin başlığına baktığımda bende birşey mi oldu sanmıştım, bence terapiye git derim.

Mortemus

Kayıtlı Üye
Herhangi bir astral denemenizde yaşadığınız anı dolayısıyla oluyordur.