birbirini tanımayan iki insanın aynı rüyayı görmesi?

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
Bundan birkaç yıl önce henüz lisedeyken,bir pazar gecesi rüyamda tanımadığım biriyle çok romantik bir aşk yaşadığımı gördüm.Çok gerçekci bir rüyaydı.Sabah okula gittiğimde İstiklal Marşı merasiminde rüyamda gördüğüm kişiyi gördüm birkaç sıra ötemde ve bakakaldım.Gözlerimi kapatıp rüyayı düşündüm ve gözlerimi tekrar açıp baktığımda o da bana bakıyordu,uzun bi süre bakakaldı sanki rüyasındaki tanımadığı kızı görmüşte ne olduğunu anlamaya çalışıyormuş gibiydi.Daha sonra birbirmizi her gördüğümüzde tuhaf tuhaf baktık birbirmize.Uzun zamandır sürekli aklıma geliyor ama araştırmaya hiç vaktim olmadı.Bu rüya ne tür bir rüyadır,ne anlatmak istemiştir?

Konuyu yanlış yeremi açtım bilmiyorum,rüyalar kısmına malesef bir sorun nedeniyle açamadım.Eğer yanlış yere açmışsam moderatör arkadaşlar lütfen kusura bakmayın.:(

enerji

Kayıtlı Üye
Ben de yeni üyeyim.Bende mentholl ile aynı dertten müzdaribim.rüyamda sürekli tanımadığım insanlar benimle iletişime geçiyorlar.Birşeyler söylüyorlar ve unutmamam gerektiğini söylüyorlar.ve bir arkadaşımla aynı anda görüyoruz bu rüyaların çoğunu.Ama ben hiç rastlamadım rüyamda gördüğüm birine.Ne yapmalıyız ne anlam çıkarmalıyız bilemiyorum.

gilda druidizm

Kayıtlı Üye
birbirlerine yakın bağ kuran bir insan aynı rüyayı görmesi normal fakat siz daha önce o kişiyle konuştunuzmu veya o kişi size daha önce bakıp kafayı takmışsa bir tür enerji yoluyla sizin rüyanıza girmişte olabilir bilmeden onunda gördüğünü düşünmek kafa karıştırır.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Ben rüyamda gördügüm kisileri ve olaylari unuturum,hatirlamam. Takiii o kisiyi görene kadar veya olay gerceklesince hemen beynim bir sinyal verir.
Rüyamda gördügüm,fakat gercek hayatta ilk defa tanistigim insanlarinda bana sizi bir yerden taniyorum,ama nereden???
Diye sorduklari cok oldu.

Birde hic unutmuyorum.12 yasimdayken okul tatilinde almanyaya geldim,babamlarin sehrine 300 km ötede bir aileyi ziyarete gittik.Ve benim ilk defa gittigim bir yerdi,adini dahi duymadigim bu yabanci sehirde ne var ne yok hepsini biliyordum.Babamin saskinligi hic aklimdan cikmaz,Hatta babamin arkadasi babama,demek siz buraya gelip bize ugramadan gittinizmi??diye sorarak kirildigini dahi hatirliyorum.
Hepinize sevgiler:nopity:

damned

Kayıtlı Üye
Benim çocukken sürekli rüyamda gördüğüm bir adam vardı..keskin ve korkunç yüz hatlarına sahipti şuan bile hatırlıyorum yüzünü en ince ayrıntısıyla..

alin

Kayıtlı Üye
Sayın mentholl, şu an için rüya yorumcusu olmadığından ve uzman olmayan kişilerce rüya yorumlanması istenmediğinden açamamışsınızdır konuyu.

Rüyanıza gelince, başlıkla yazıyı tam kuramadım, başlıkta iki kişinin aynı rüyayı görmesi demişsiniz, anlatımda bakışmalarınızdan bahsediyorsunuz, o kişi de aynı rüyayı mı görmüş sorabildiniz mi yoksa siz aranızdaki bağı mı kastettiniz?

Rüyalar haberci de olabilir, bilinçaltının dışa vurumu şeklinde de olabilir. Örneğin siz hiç tanımadığınızı düşündüğünüz bir kişiyi rüyanızda görürsünüz halbuki o kişi bir süre önce bir caddede ,anlık yan yana geçtiğiniz birisidir. Siz bilinç düzeyinizde net görmediğinizden ve dikkatinizi çeken bir durum olmamışsa hatırlamazsınız ama bilinçaltı öyle işlemez. Her şeyi ayrıntılarıyla kayıt eder ve rüyalarda dışa çıkma yolu bulur. Anladığım, aynı mekanlarda bulunmuş ama bilinç düzeyinde gördüğünüzü algılamamışsınız ama bilinçaltınız çoktan onu resmetmiştir. Belki de o kişi size ( siz fark etmeseniz de ) ilgi ile bakan birisiydi. Siz yine bilinç düzeyde anlamadınız ancak size bakışlarını ve algıladığı enerjisini anlatma yolunu, rüyalarda dışa çıkartarak buldu.

Sevgiyle...