Bu Bir Yetenek Mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dozert

Kayıtlı Üye
Öncelikle Merhabalar..Direk Konuya Girmek istiyorum.

3 Hafta Önce Meleklerle İlgili Herşeyi Araştırmaya Başladım,ve halen devam ediyorum.Bir Gün meleklerle yaşam kitabına rastladım kitapçıda,almak istemedim.İnternette yorumlara bakıyım dedim ve bir anda yazarın röportajına rastladım.Röportaj yapan gazete kadına sormuş: "Gerçekten Meleklerle İletişime Geçebilirmiyiz ? " diye .Yazar'da "evet sadece sesli yardım isteyin" yazmış.Bende geçen gün yatmadan önce aynen bunu yaptım yardım istedim ne konuda istediğim bende kalsın biraz özele giriyor.

Evet konumuza gelelim : 1 temmuzda pazar günü arkadaşlarımın yanına gittim gezmek için,sohbet ediyorduk.Bir anda içimden "arkadaşımın çayı dökülüp sevgilisinin bacağı yansa ve kız aniden korkudan ayağa sıçrasa bu sefer masa devrilse etraf berbat olsa ne olur ? "diye düşündüm.Sadece bir dakika tamı tamına bir dakika sonra gerçekten aynı şeyler oldu.

Dün sabahta 3 temmuz salı günü otobüse biniyorum balçovaya gitmek için.Aklımdan geçirdim otobüsün önüne bi tuğla düşse ne olur? diye,çok saçma bir düşünce,hayal ama herne ise o anda o tuğla az daha kaza yaptırıyordu.Gerçekten dilim tutulacaktı sanki.Bilmiyorum belki yetenektir.Ben inanılmaz bir korkuya kapıldım bu iki olay yüzünden ve halen bunları yazarken yalnızım odada,fakat yanımda,arkamda biri varmış,izleniyormuşum gibi hissediyorum.Bana inanmanızı beklemiyorum,belkide Çocuğun tekidir diyeceksiniz,ama 24 yaşındayım ve hiçbiri yalan değil.

Sevgiyle Kalın..! :)

striker

Kayıtlı Üye
çok değişik olaylar yaşamışsınız, değişik bir şeylerin olduğu kesin ,
böylesi durumları bilir kişilerin yorumlamasında fayda var, umarım yetenektir .
bu şekilde kendinizi geliştirir, farklı özelliklerinizin ortaya çıkmasını sağlarsınız.

origanum

Yönetici
Yetenek değil, teknik kullanmışsınız ama bilinçli değil.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Yalniz arkadasim,madem meleklerden istedikleriniz gerceklesiyorsa,onlara tesekkür etmeniyi unutmayin, Ama sizin yerinizde olsam en önce bu sanssiz olaylara onlari alet ettiginiz icin özür dileyip yinede arkasindan tesekkür edin,Halimallah ne olur ne olmaz?? Bundan sonrada hep iyi olan dileklerinizi dileyin,Mesela...arzuhale 1 cuval para misaliiii:party: Hersey gönlünce ve melekler daima sana yol göstersin:hurray:

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
sayin origanum bahsettiginiz teknik nasil bir teknik acaba
merak ettim :)

Degerli arkadasim arama butonuna (meleklerle yasamak) Yazdiginizda bütün bilgilere ulasma imkaniniz var,Tavsiye ederim,yeterki biz meleklerimizi unutmayalim,biz istedikce onlar daha cok seviniyorlar.Saygilarimla:nopity:

fthbl

Kayıtlı Üye
Degerli arkadasim arama butonuna (meleklerle yasamak) Yazdiginizda bütün bilgilere ulasma imkaniniz var,Tavsiye ederim,yeterki biz meleklerimizi unutmayalim,biz istedikce onlar daha cok seviniyorlar.Saygilarimla:nopity:
Ben şahsen meleklerin işi gücü bırakıp insanların sevgilisinin üstüne çay dökme,otobüs önlerine tuğla atma işleri ile uğraşacaklarını hiç zannetmiyorum.
Meleklerden olumsuz ve negatif hiç bir fiil çıkmaz zaten.

steve.morse

Kayıtlı Üye
Bu bence Meleklerin senin isteğini yerine getirmesinden çok senin altıncı hissindir...

Aklından geçirdiklerin olumlu düşünceler olsaydı bunu Meleklere bağlayabilirdim...

dozert

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum. Ben de neye bağlayacağımı şaşırdım işin doğrusu.. Ama bu tür olaylar sürüp geliyor. Sadece kötü şeyler değil iyi şeyler de oluyor..

Psikite

Kayıtlı Üye
Sayın Arkadaşım.. Benimde buna benzer olaylar geçti başımdan. Bende geceleri yatmadan önce,meleklere hayatımdaki kötülükleri gidermelerini rica ederdim.Ve sabah kalktığımda çok huzurlu olurdum.Öncelikle yaşadığın olay gerçek.Aynı olaylar bendede oldu ve olmaya devam ediyor. ;) Psişik Günler Dilerim ..

BeYaZ GeCe

Kayıtlı Üye
Benzer şeyler bende de oluyor. Aklımdan geçenler bir anda önüme seriliveriyor. Ortada hiçbir sebep yokken yapmak istemediğim şeyleri yapmadığımda ya durumu telafi edecek daha güzel birşeyler çıkıyor karşıma ya da zaten yapsaydım daha kötü olacağını öğreniyorum ama daha çok istediğim, bilinçsizce aklımdan geçen şeyler oluyor. Bu önceden olacakları sezmek mi yoksa benim yaydığım bir enerjiden mi kaynaklanıyor bilmiyorum. Sadece oluyor işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...