Doğaüstü olayları okuyunca üzerimde ağırlık oluştu, başkasına da oluyor mu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ipkgrl

Kayıtlı Üye
Mrh. arkadaşlar konuyu tam olarak nereye açacagımı bilemedim ama dün burdaki doğaüstü olayları ve varlıkları okudum baya merak işte sonra birden kafamda bir ağırlık oluştu inceden ağrı gibi uyuşma gibi çene eklem yerlerim, dişlerim kulaklarıma kadr bir uyuşma var geçmedi ama bu tarz şeyleri okudugum içinmi oldu???

bendekiben

Elit Üye
Sayın İpkgrl, sorununuz psikolojik olabilir yada sinir sisteminizle ilgili bir problemde olabilir ,kendinizi takip ederseniz sorunun neden kaynaklandığını az çok anlarsınız.Doğa üstü olaylar genelde insanlar üzerinde tüy ürpertme,dikenlenme hissiyatıyla beraber beynin okuduğu şeylere inanması ve inanmaması arasındaki bocalamanın bir tepkisi olarak uyuşuklukta gösterebilir.Sevgiler..

satelcom

Banlı Kullanıcı
Havadan nem kapmışsın kardeşim.Her okuduğunuza inanıp etkilenmeniz şartmı?.Biraz güçlü ve metin olun,cesur olun.

ipkgrl

Kayıtlı Üye
Tşk ederim cnm ben zaten depresif ilaç kullanıyorum kendimle alakalı sanırım.

Ben güçlüyümdür öyle korkmam ama ağrı olunca bunedir dedim, bazılarının bundan sebep başı ağrıyor diye banadamı bulaştı sandım yoksa ne inanıcagım herşeye beee.

bendekiben

Elit Üye
Sayın ipkgrl, site kurallarına istinaden flood yapmak yasaktır.Lütfen bu uyarıdan sonra site kurallarını ve paylaşım yaparken dikkat etmeniz gereken konuları incelerseniz bir daha uyarı almamış olursunuz.İyi forumlar..

Ü

Üye silindi 15237

Güzel kardeşim bence psikolojik olarak etkilenmişsin

nizam-ı ilmiye

Kayıtlı Üye
bu tarz şeylerin okuduğun için olma olasılığı hiçe yakındır bana göre,benim tahminim biraz yorgunsun :) ama sana tavsiyem eğer varlık çağırma sözcüklerine,dualarına vs.. denk gelirsen içinden de olsa çok fazla tekrar etmemendir.

ipkgrl

Kayıtlı Üye
Ben sadece burda yazılanları okudum onlarla ilgili okdr varlık çagırma olan konuları acıp bakmadım bile korkmuyorum ki zaten sadece okudum okdr neyse o agırlık hissi geçti zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...