Bana Aşık Olsun İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lilium

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba çok yöntem çok dua var biliyorum ama yine de danışmak istedim sizlere hoşlandığım birisi var 7 aydır peşinden koşuyorum tabiri caizse resmen süründürdü geçen gün öyle bir şey dedi ki bu iş kesin olmalı dedim inada bindi resmen öyle birşey istiyorum ki alev alev yansın aşkımdan söylediği herşey için özürler dilesin bensiz yapamasın ömrünün sonuna kadar...Arkadaşlaren etkili yöntem nedir ???

T

thadeus

Önce şunu sormak isterim sana.Gerçekten büyü yaparak başka bir özgür iradeyi etkin altına almak istiyor musun?Belkide bu yaptığın yüzünden cennete alınmayacaksın.Buna değer mi sence? :)

Lilium

Kayıtlı Üye
Dua istiyorum büyü değil o kadarına cesaretim yok çok etkili dua istiyorum

T

thadeus

Havas ilmi Kuran ilmi demişti bir havas üstadı.Ama aynı kişi bu ilim uçkur ilmi değilde demişti.Bana bu tarz aşk meşk işleriyle gelenleri direk geri çeviriyorum ve çok sinirleniyorum demişti.Bir bildiği vardır herhalde.Ayrıca bedduada bir duadır ama sonuçları kötüdür.Senin bu istediğin özgür iradeyi etkilemek için dua öğrenmek bence şüphesiz kötü bir şey.Çünkü sonuçta bu kişi seninle olmak istemiyor.Ama sen Allah'ın dua ilmi gücüyle onu zorla kendine bağlamak istiyorsun.Şüphesiz ki onun gücü her şeye yeter(El-Muktedir).İstediğini belkide verir.Ama sana böyle bir şey yapılsın ister miydin?En nefret ettiğin kişiyi düşün ve sonra senin özgür iradeni zorla kendine bağladığını.Empati kur.Ondan sonra ben daha konuşmam zaten.Sana elbet dua verecek veya gerekli kişilere ulaştıracak birileri çıkacaktır.Veyahut direk forumu araştırınca ulaşacaksındır istediğine. .)

Lilium

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır ilk hoşlandığım insan bu olsun istediğim bundan o kadar çok hüsran yaşadım ki artık sadece birazcık mutluluk istiyorum bu insanla... Haklısınız yazdıklarınız da ama çok istiyorum

T

thadeus

O zaman size şöy bir yol önersem.Allah'a dua edin onunla olmak için.Ancak bu sizin istediğiniz dua tarzında olmasın.Uygun zikirleri bulun ve Allah'ım bendeki güzellikleri görsün diye dua edin.Size zorla aşık olması için değil.İsteğiniz için sanırım en hayırlı yol bu(Tabiki benden üstün din bilgisi olanlar daha iyi bilecektir.Bu sadece benim görüşümdür).Sizdeki güzellikleri gördükten sonra zaten bir şey Allah katında olacaksa ve hayıırlıysa olur.Yok olmayacaksa zaten ne büyü ne dua bunu değiştiremez.Her şeye karar veren odur.

Lilium

Kayıtlı Üye
Ya Vedud zikri denedim günde 400 kere çektim ama hiçbir değişiklik olmadı yine de bu kadar inada bindirmezdim ama geçen gün kalbimi çok kırdı

T

thadeus

Ya Vedud zikri denedim günde 400 kere çektim ama hiçbir değişiklik olmadı yine de bu kadar inada bindirmezdim ama geçen gün kalbimi çok kırdı

Sizin ki aşık olmasını istemektense biraz saplantı,nefret ve intikam gibi duygulara benziyor.Bence sizin açınızdan bu kadar uğraşa ve üzüntüye değecek biri değil karşınızdaki.Bununla uğraşmak yerine kafanıza takmadan başka kısmetler arasanız daha iyi bence :) Ayrıca olmadıysa belkide hayırlı olmadığından olmamıştır.Ayrıca kusura bakmayın asıl istediğiniz dua konusunda size yardımcı olamıyorum.Ben bu tür duayla başkasını kendine zorla aşık etme işleminin haram olduğunu düşündüğüm için bu konuları araştırmamayı kendim için daha uygun gördüm.Ancak yazılarımla sizi biraz olsun rahatlatmak,dert ortağı olmak ve kendi okyanustaki damla ilmim ölçüsünde yardımcı olmaya çalışmak istedim. =)

Lilium

Kayıtlı Üye
Nefret saplantı falan değil gerçekten çok hoşlanıyorum bir ömür geçirebilirim onunla bunu istiyorum zaten kalbimi kırdı evet bu yüzden biraz daha olmasını istiyorum buna da evet ama bilniyorum sadece istiyorum diyorum...

T

thadeus

Nefret saplantı falan değil gerçekten çok hoşlanıyorum bir ömür geçirebilirim onunla bunu istiyorum zaten kalbimi kırdı evet bu yüzden biraz daha olmasını istiyorum buna da evet ama bilniyorum sadece istiyorum diyorum...

Ben söyleyebileceklerimi söyledim.Umarım kötü şeylere bulaşmadan hayırlı olan başınıza gelir.Umarım Allah hayırlı olacak için yardımcınız olur. :)

Saprohil

Kayıtlı Üye
Büyü yap eğer bu kadar çok istiyorsan.

origanum

Yönetici
Burası dua sitesi değil, dua sormayın. Zaten dua içinizden geldiği şekilde Allahtan istemenizdir, kalbinizi açmanızdır ve ne olursa olsun bunu kabullenmenizdir, bir formülü şekli olamaz, olunca o dualı yani büyülü sözlerin kullanılması ile yani titreşim gücü yüksek sözlerin potansiyel enerjiyi kinetik enerjiye dönüştürmesi ile büyü yapılması demektir. Burası büyü sitesidir, büyüler hakkında konuşulur, uygulamalar hakkında fikir alış verişi yapılır ancak direk büyü tarfi istenmez, kek tarifi istenir gibi. Zaten büyüyü yapan büyücüdür, büyü gücü yani enerjilere hükmetme, atomları yerinden içindeki enerjiyi ve etraftaki enerjileri harekete geçirerek oynatabilme gücüne sahip kişilerin bu işi icra etmesidir. Büyü yapmayın demek kasaba gidip de oradakilere et almayın demekle aynıdır. Bir daha bu şekilde davranmayın bu sitede. Büyülerin günah olup olmadığı herkesin inancı ile alakalıdır ve inançlar hakkında her türlü fikir belirtilmesi yasaktır dolayısı ile milyon kere bu sitede hatırlattığımız gibi günahtır sevaptır vs demeyin bu sitede. Direk uzaklaştırılma sebebidir. Herkes kendi inancını bilmekle yükümlüdür ve ister uyar ister uymaz bu kimseyi ilgilendirmez ve bu sitede de bu konu görüşülemez. Ayrıca bir başka kuralımız da forumda karşılıklı sohbet eder şekilde ikili görüşme halinde yazışılmamasıdır. Buna dikkat ediniz.

yorgun savascı

Kayıtlı Üye
İş
elektronik güvenlik s. ve iktisat fakültesi
kardes Allah herseyın en ıyısını bılır zaten o kişi senin icin hayırlı bir kısmet ise dilediğin olur ama zorlamaya gerek yok duanı ıcınden et o senin ile Rabbin arasındaki bir mevzu sana tek tafsiyem kendin için hayırlısınaa dua etmen gerısı ALLAH'ın rahmetine ve ihsanına kalmıs.aynı durum benım basımada gelmıstı ama ben asla pesınde kosmadım sadece sevdıgımı soyledım oda karsılık vermedı cok dua ettım ama yıne de benı sevmedı demekkı hayırlısı degılmıs suan cok mutluyum ıyıkıde hayatıma gırmemıs hadı ALLAH'A EMANET OL SADECE HAYIRLISINI İSTE...

Lilium

Kayıtlı Üye
kardes Allah herseyın en ıyısını bılır zaten o kişi senin icin hayırlı bir kısmet ise dilediğin olur ama zorlamaya gerek yok duanı ıcınden et o senin ile Rabbin arasındaki bir mevzu sana tek tafsiyem kendin için hayırlısınaa dua etmen gerısı ALLAH'ın rahmetine ve ihsanına kalmıs.aynı durum benım basımada gelmıstı ama ben asla pesınde kosmadım sadece sevdıgımı soyledım oda karsılık vermedı cok dua ettım ama yıne de benı sevmedı demekkı hayırlısı degılmıs suan cok mutluyum ıyıkıde hayatıma gırmemıs hadı ALLAH'A EMANET OL SADECE HAYIRLISINI İSTE...

Bende açtım kendimi ama kabul etmedi çok dua ettim çok ağladım çok yalvardım olmadı en son sizlere danışayım istedim arkadaşlar...

damned

Kayıtlı Üye
Ben Şahmeran duası nı denemiş faydasını görmüştüm..Sizede tavsiye edebilirim..Şimdiden kolay gelsin:)

gilda druidizm

Kayıtlı Üye
merhaba, aşk ve sevgi gerçekten çok güzel bir duygudur güzel olmasıyla beraber insanlara acıda çektirir sizi anlayabiliyorum fakat büyü yada benzeri işler yerine onu gönlünü almanız daha mantıklı olur sizi siz olarak sevmesi daha mantıklıdır. düşünsenize bu iş oldu bilin ve karşınıza başka biri çıktı ama yaptığınız büyü yüzünden oda size tapıyor veya büyü işinde pek iyi olmadığınızdan en güçlü büyüde olsa bozulu veriyor. ve siz tekrar üzülüyorsunuz üstelik sevdiğiniz kişiyle mutlu olup ayrıldıktan sonra hiç bişey olmamışken mi üzülmek daha iyi büyü yapıp aşık ettiniz ve bozuldu herşeyiniz çok güzeldi anılarla daha perişan olduğunuzda mı üzülürsünüz daha çok? demek istediğim kimsenin rızası olmadan bunu yapmanız yanlış birşey kaderdir ne olacağı belli olmaz düşünün ve öyle karar verin.

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
σπουδαστής (αμεÏ￾ικανικές μελέτες /4)
Önce şunu sormak isterim sana.Gerçekten büyü yaparak başka bir özgür iradeyi etkin altına almak istiyor musun?Belkide bu yaptığın yüzünden cennete alınmayacaksın.Buna değer mi sence? :)

Dikkat ettiysen o da masumane ve saf duygularla (Ki o öyle bir durumda bile büyük bir iğrençlik ve günahtır) böyle birşeyi istemiyorki, iş inada bindi alev alev yansın istiyorum gibilerinden şeyler yazmış. Ben burada kötü niyet görüyorum açıkçası...

thales

Kayıtlı Üye
Bende nacizane önerimi söyleyeyim ,az önce forumda eski konuları araştırırken buldum Sn kontejyan rumuzlu arkadaşın konusuydu..Onun havass ilminde olgun birisi olduğunu düşünüyorum (paylaşımları ,önerileri doğrultusunda)
137 adet Ya Camiül Ya Vedud esmalarını okumanızı öneririrm. Bugün başlayarak her vakitte okumayı düsünüyorum bende.

canmert196

Kayıtlı Üye
Majisyen degilsiniz fakat bir uygulama yapmak istiyorsunuz.Dua ile buyu arasindaki fark biri icten gelir digeri tarife gore yapilir daha kalipsaldir.yani siz bizden dua istediginizi saniyosunuz ama istedginiz buyu.Eger buyu yapcam illa derseniz bulursaniz kendiniz yapmayi isi zora sokma riski de vardir.bu kadar cok istiyorsaniz bir majisyen bulabilirsiniz.

Dger arkadaslar lutfen konuyu artik gunaha sevap a dokmeyelim bu yazilari her konu altina yazilmaya baslandi.site yonetimi her konu altina bizleri uyarmak icin yazi yazmaktan sıkılmıstır diye dusunuyorum sevgi ve isikla:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...