canbar ask majisi

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
arkadaslar, umarim isinize yarar :rolleyes:

Ekli dosyayı görüntüle 24

En etkili ask büyüsü canbar

Çesitli ülkelerde ask büyüsü degisik tür ask büyüsü örnekleri olarak karsimiza çikar.Canbar Asya ask büyüleri içinde yer alir.Bu ask büyüsü bozulmasi zor bir ask büyüsüdür.Ask büyüsü bozmak için yapilmasi gerekenler canbar ask büyüsünün karsisinda her zaman basarili olmaz denilmistir.Ask büyüsü bozanlar bu ilginç ask büyüsü karsisinda zorlanmis bazende çaresiz kalmislar.Canbar ask büyüsü yüzde yüz etkili büyülerin basinda gelir denmis,çok güçlü bir ask büyüsü oldugu eskiler tarafindan iddia edilmistir.Canbar ask büyüsü ayni zamanda fazla islem gerektirmeyen kolay bir ask büyüsü olarak bilinir.
En etkili ask büyüsü tarifleri içinde aslinda en kolay ask büyüsü Canbar'dir denilebilir.

Kolay ask büyüsü formülü.

Canbar sevdigini baglama büyüsü nasil yapilir?
Canbar ask büyüsü malzemeleri.Bu güçlü ask büyüsü malzemeleri için gerekenler kolaylikla temin edilebilir. Canbar ask büyüsü yapmak için bir adet tabak büyüklügünde ince deri tabakasi alinir.Bulamayanlar kumas veya kagit kullanmislardir.Deri tabakasi tabak tersine çevrilerek kenenarlarindan deri üzerine kalem vasitasiyla bir çember çizilir.Bu çizgi üzerinden deri tabakasi daire seklinde kesilir. Tekrar bir boy küçük bir tabak alinir tabak tersine çevrilerek kenenarlarindan deri üzerine kalem vasitasiyla bir çember daha çizilir.Bu çizilen çember ortalanarak su bardagi agziyla iç içe geçmis iki çember daha çizilir bu çemberlerin içiçe geçtigi alan içerisine asik olmasi istenen kisiyle büyü yaptiran kisinin adlari birbirine bitisik olarak el yazisi seklinde bütün harfler birbirine degmek kaydiyla yazilir.Yazi kesinlikle çember çizgilerine degmemelidir.Canbar ask büyüsü çok eski bir ask büyüsüdür bu sebeple çemberlerin ve yazilarin mürekkebinin çini mürekkebi olmasi eski geleneksel yöntemi uygulayanlarca tafsiye edilir.Bu daire seklinde deri üzerine hazirlanip bitirilmis olan canbar ask büyüsü temiz bir yerde saklanir.Tam günes dogmadan önce çikarilip sessiz sakin bir ortamda düzgün bir zemine konur.Merkezdeki yazi net görülecek bir mesafeden merkezdeki yaziya gözler odaklanarak 160 defa canbar denir.Sonunda asik edilecek kisinin anne adiyla birlikte adi söylenerek misal, falan kizi veya filan oglu bana böyle baglansin ayrilamasin canbar olsun diye tam 40 defa anilir bu islemler yirmi gün tekrarlanir.Ilk yedinci günden itibaren canbar ask büyüsü etkisini göstermeye baslayip yirmi günün sonunda o kisi muradina erer diledigi kisiye kavusurmus.

Kaynak
A.Çavlum

leyla

Kayıtlı Üye
canbar büyüsü için çok teşekkür ederim bu isim yazılı olan deri 20 gün aynı yerde mi kalacak bide açık ortam veya kapalı ortamda durması şart mı

dido06

Banlı Kullanıcı
Bununla ilgili detay verirmisin saati gunu varmi

shila

Kayıtlı Üye
ya anne adını bilmiorum baba adını sölesem olurmuu :s yardım lütfeen

Jackalll

Kayıtlı Üye
ya anne adını bilmiorum

baba adını sölesem olmasmı herşeyt hazır artık bu büyüyü yapmak istiorum

Çok teşekkür ederim herkese inşallah hayalim gerçek olur. Ayrıca herkes dilediğine tez zamanda kavuşsun inşallah...

Peki bir sorum daha var güneş doğmadan hemen önce diyor bu açıklamada. Saat 1 - 2 civarı yapsam bir yararını görürmüyüm.

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
canbar büyüsü için çok teşekkür ederim bu isim yazılı olan deri 20 gün aynı yerde mi kalacak bide açık ortam veya kapalı ortamda durması şart mı

ayni yerde kalacak diye birsey yok ama en iisi bir kitab arasinda dolabda sakliyabilirsin. muhafaza edildigi yer karanlik olmali, isik görmeyen bir yer. yalnizca sabah saatinde günes dogmadan az evvel alinip sekle bakip, odaklanarak 180 kez canbar diyosun sonra 40 kez XY bana canbar olsun baglansin ayrilmasin diyosun:)

ya anne adını bilmiorum

baba adını sölesem olmasmı herşeyt hazır artık bu büyüyü yapmak istiorum

onu bilemicem:eek: ama cogu uygulamalarda anne adi bilinmediginde Havva oglu X denilebildigini biliyorum. sen zaten kisiyi gözünde zihninde yogun bisekilde canlandirdiginda da ayni sekil etkili olabilecegini saniyorum.

Bununla ilgili detay verirmisin saati gunu varmi

simdi ne yalan söylim:rolleyes: ben bunu uyguladigimda günününden saatinden bir bilgim yoktu. ama tavsiyem su, bu tür uygulamalar genelde venüs saatinde cuma yapilir ki bu saat ve gün ask icin olan büyülerde, zikirlerde, dileklerde en uygun zamandir.

DİLEK

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar slm.herkesede ben canbar aşk büyüsünü yaptim ama olmadi acaba nerde hata yaptim tekrar yapsam olur mu acaba:(

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
Arkadaşlar slm.herkesede ben canbar aşk büyüsünü yaptim ama olmadi acaba nerde hata yaptim tekrar yapsam olur mu acaba:(

nasil yani? bir kere, bir sabah mi uyguladin? yaptim olmadi diyosun. canim, zaten herkez bunu yapar herkezde de etki aynidir veya vardir diye bir garanti yok ki. kisinin kendisinde ruhunda birazcik medial bir enerjiye sahip olmasi gerekiyor. yani kisi bunun bilincinde bile degildir. bir dua veya bir uygulama ile istedigi sonucu elde edebilirken, digeri binlerce kez ayni duayi ayni uygulamayi yapmakta olur ama tik yok.
öncelikle süphe olmicak icinde. acabalara yer yok! yazdiginin iceriginden, tarzindan hafif bir pesimistlik, yani olumsuzluk algilanabiliyor.
yaptigindan, ve isteginden emin olmalisin. kendinin güclü oldugundan ve yapmakta oldugun uygulamaya baslamadan önce, beyninde bu isin basariyla sonuclanacagindan emin olmalisin. sakin ve rahat bir ortamda lazimli olan malzemelerini hazir bulundurup, kendini sakinlestirip, olumsuz düsüncelerden ve aceleden uzak olmalisin. bu isler, göle maya calmaya benzemez canim. var olan enerjini kullanabilmelisin. ben bu tür uygulamalarda bile öncelikle Allah´dan izin istiyorum, yapilan amac tutsun diye. simdi saoruyosun ki, bir daha mi yapayim. bence sen yaparken, cizerken, niyetde bulunurken bir yanlis yapmadigindan eminsen o yapmis oldugun ile devam et. ama icin rahat bir sekilde devam et. mesela bu yugulamayi yaptin ve büyüyü kaldirdin sakladin dimi. simdide söyle düsün, "benim icim rahat, beni deliler gibi seviyosun, askimdan yana yana gelceksin, benden ayrilmicaksin, ben degil sen beni düsün" :devil2: diye gününe basla. kafana süphelere, sorulara yer verme. kolay gelsin canim. hakkinda hayirlisi olsun demekdende kendimi alamiyorum:)

selenim

Banlı Kullanıcı
anne adını bilememeniz büyü yapmanıza engel değildir...sadece ismini zikrederekte yapabilirsiniz.derinin karanlıkta durması gerekir ve saati aynızamanda olmalıdır.belli bir saat zorunluluğu olmasada sabah gün ışırken tavsiye edilir ( tesirini daha çabuk göstermesi açısından) eğerki herşeyi yaptınız ve büyü tutmadıysa odaklanamışsınızdır bu büyünün tutmaması cok zor bir ihtimaldir...

ecrend

Kayıtlı Üye
anne adını bilememeniz büyü yapmanıza engel değildir...sadece ismini zikrederekte yapabilirsiniz.derinin karanlıkta durması gerekir ve saati aynızamanda olmalıdır.belli bir saat zorunluluğu olmasada sabah gün ışırken tavsiye edilir ( tesirini daha çabuk göstermesi açısından) eğerki herşeyi yaptınız ve büyü tutmadıysa odaklanamışsınızdır bu büyünün tutmaması cok zor bir ihtimaldir...
merhaba ben daha yeni üye oldum ve bu büyüyü yapmak istiyorum daha önce hiç denemedim ama meditasyon ve odaklanma dersleri almıştım altıncı hissimde kuvetlidir. aslında yaptıracak birisini aradım ve sonunda işin ucu yüklü miktarda paraya dayandı. ben çalışıyorum bu yüzden sabah hava ışımadan yola çıkmak zorundayım bu büyüyü yapabilmem için mutlaka sabah gün ışırkenmi olması gerekiyor bana yardımcı olursanız çok sevinirim

PUNKY

Kayıtlı Üye
Büyülerde asıl olan tam itikad ve ağzı sıkı olmaktır.Siz burada ne zaman tutacak etkisi nedir gibi sorularla aslında yaptığınız uygulamaya itikadinizin olmadığını yansıtıyorsunuz ki sonuç maalesef 0, bu şekilde düşünerek yaptığınız hiç bir uygulamada sonuca gidemezsiniz.İtikadli olun, uygulamanızı yapın ve yaptığınız uygulamanın doğru olduğundan şüphe etmeyerek rahatlık hissedin ve beklentiye girerek tuttu mu tutmadı mı veya ne zaman etki edecek gibi düşüncelerle kendinizi beklentiye sokmayın...Yapın ve aklınızdan silin... sadece derinlerde hssedin ki, bu iş olmuştur...

selenim

Banlı Kullanıcı
bu buyuyu gün ışımadan yapmak mübahtır evet ama eğer yapılamıyorsa aynı niyet ve düşünce gücü ile daha sonrada yapıla bilir diye düşünüyorumm...her yorumumda olduğu gibi bundada eklemeden geçemiyeceğim önemli olann enerjinizi bu işleme aktara bilmektir..yürekten istemek endişeye düşmemek ve inanmak işte mesele bu...

anne adını bilmeyenler havva oğşu veya kızı diyebilirler

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
yapma ya yapıcaktım şimdi hayal kırıklığına uğradım

marmarisli48

Kayıtlı Üye
merhabalar acaba kac defa sölenmesi gerekiyor canbar diye? birisi 160 demiş birisi 180 hangisi dogrudur hata yapmak istemiyorum bilgili bi kişi söleyebilirmi acaba?

mekanik17

Kayıtlı Üye
peki bunu yapıoruz .. canbar olan şey bir cinmi acaba ?? yani onu çağırıyoruz sonuçta bize bişi olma riski varmı????

samanyolu

Kayıtlı Üye
Beni de en çok korkutan bu cin olayı. Zaten ruh sağlığım yerinde değil. Panik atak, depresyon, evham, fobiler, ne ararsan var. Göze almak lazım belki de. Korunma yolları vardır mutlaka ama mesela, benim durumumdaki biri, sabaha karşı bunu yaparken bile korkar. Bu konularda bilgilenmek ve sonra uygulamak, en iyisidir mutlaka. Tarifler gerçekten güzel bu sitede.